Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tudok tenni, ha a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudok tenni, ha a barátom nen hagyja békén az öcsémet?

Figyelt kérdés
Barátom 18 éves, és az öcsémet szokta piszkálni aki 16 éves a magasságával és a testsúlyával... Mikor nálunk van megjegyzéseket tesz, hogy törpe, meg mennyire vékony. Attól mert ő magas és van ideje magával foglalkozni nem hinném bántania kéne az öcsémet szavakkal. Még nem beszéltem erről a barátommal mert nem akarom megsértődjön mert szeretem, azért érdekelne mit tudok csinálni.
2018. aug. 3. 04:23
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
100%

Egy tanácsom van, nehogy erről beszélj a barátoddal.


A párkapcsolati problémákat két módon lehet megoldani. Az egyik, hogy s barátnőkkel alaposan kitárgyalod, a másik, hogy segítséget kérsz random idegenektől a neten.

2018. aug. 3. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
72%

Erre mondják azt, hogy a nőknek a bunkók kellenek. Szerinted miért?

Nagyon buta vagy, hogy nem làtod, hogy milyen ember a pasikád. Egy utolsó gyökér, aki olyan miatt bántja az öcséd, amiről nem tehet. Ráadàsul úgy, hogy a te otthonodban vendég.

Nem, nem szeretitek egymást. Te szereted őt, mert biztos aranyból van a farka. Ezért félsz szólni, hogy vegyen vissza, mert tartasz tőle, hogy nem kapod meg a farkát többet. Ő meg nem tisztel, és egyáltalán nem érdekled, csak egy lyuk vagy, ami meleg és nedves. Aki szeret téged, az (ahogy mások is írták) be akar vágódni a családodnál is. És eszébe nem jut bunkózni, nehogy kidobd.

Kérdés: szüleid mit szólnak? Mert ha az én lányom hozna haza ilyen takonyorrú bunkót, akkor kidobnám, és közölném, hogy a küszöböt át nem lépi többet. És legyen hálás, amiért nem lett 20 centivel alacsonyabb....


Sok sikert a tetű kanoddal történő -beszélgetéshez. Óvatosan fogalmazz, nehogy megsértődjön, amiért a testvéred nem használhatja lábtörlőnek, mert ha elhagy, soha többé nem tálalsz még egy ekkora bunkót. Egyébként rendes: kivel és mikor? Ha valaki nála erősebb, akkor csak udvariasan cincog, mert egyébként egy gyáva xar?


Téged minősít, hogy ilyen nyomorultért ennyire odavagy.

Aki szeret, az bármit megtesz érted, és a kedvedben jár, mert fél elveszíteni. Te vidáman elnézed, hogy megalázza a családod, ezúttal téged is. De félsz, hogy ő szakít veled? Ennyire vagy csak fontos. Tudod miért? Mert ennyit ér a cafat, akibe lehet lábat törölni, és hagyja.

Naiv, buta liba vagy.

2018. aug. 3. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 peca1000 ***** válasza:
100%

Attól még nem rendes a pasid, hogy néha rendesen aládvág. :)


Jó, elhiszem, hogy izmos, jóképű, a hancúrlécét is imádod, de azért na!


Az ilyen gyökértől jobb megszabadulni.


Vagy ha túl nagy a LOVE, akkor ne vidd az otthonodba többet, du.....gjatok máshol.

2018. aug. 3. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
100%

Most még csak a gyengébb öcsédet piszkálja



Vajon mikor jön rá, hogy te is gyengébb vagy nála?

2018. aug. 3. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
100%

nekem nincs testvérem, de nem hagynám, hogy az aktuális pasikám bántsa bármelyik családtagomat.


neki éppenhogy jóban kéne lennie a tesóddal.


én kidobnám, de te nem fogod, hiszen egy szeretnivaló, kedves ember.

2018. aug. 3. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
100%

Hülye vagy kislány, ha ezt hagyod. Már a Vindízel is megmondta, hogy a tschalád a legfontosabb. Mond meg neki kerek perec, hogy ha nem fejezi ezt abba, akkor fel is út le is út, kirakod a szűrét mint macskát szarni, és inkább összejössz a Petivel, mert neki nagyobb a phasza, és alacsonyabb a testzsírszázaláka.


Ps.: TINIPÁRKAPCSOLATOKKATEGÓRIA PLS.

2018. aug. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
100%
Hát nézd, ha én volnék az öcséd, seperc alatt levágnám, hogy mennyire nem számítok neked, ha az aktuális farok miatt elnézed, hogy alázzanak és nem állnál ki értem. Ezek után az én prioritásaim is megváltoznának és nem a szerelmes nővérke érdekeit tartanám szem előtt, hanem szólnék a szüleimnek, hogy az aktuális kan miképp viselkedik velem. Aztán (feltéve, hogy több empátia szorult beléjük, mint a tesómba) feltehetőleg apám/anyám utasítaná helyre, vagy vágná ki a lakásból, ha már egyszer a nővérem erre nem képes. Utána jöhetne a hiszti, meg a dráma és a hattyú halála, pont annyira hatna meg, amennyire a nővéremet a szekálásom. Szerintem kérdező jobban jársz, ha magad lerendezed, bár nincs az a pasi a földön, akinek elnézném hogy bántja, alázza a családom, elég szomorú, hogy te ezt megteszed. Ez egy komplexusos barom, aki a gyengébbet, kisebbet bántja, ráadásul a párja öccsét. Undorító, gyenge jellem. A kötekedő, gonoszkodó embereket alapon megvetem, de akkor legalább annyi tökösség lenne benne, hogy a saját súlycsoportjával kezd, de ahhoz nyilvánvalóan gyáva ez a féreg.
2018. aug. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
65%
Ilyen van??? :O
2018. aug. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:

középsuliban 180cm-re 70kg voltam. Szóval suliban elég sokat baxtattak. Az egyetlen megnyugvás nekem az otthon jelentette, ahol nem kapom meg a napi rutinos megjegyzést a primitív oldalról. Ha otthon is ugyanúgy kaptam volna az ívet, akkor elég durván elöntötte volna az agyamat a kula. Hirtelen robbanó típus vagyok. Nyelek-nyelek, majd szétvágok mindent. :D

Te nem fogod megsérteni, de ha az öcséd nem tűri majd tovább elég keményen megromlik majd kettejük viszonya.

Te biztos nem sértenéd meg ha jeleznéd öcséd viszont elég durván.

rakok ide egy szívet <3

ide megy egy csigát -@-V


"nem akarom megsérteni... pöpöpööö..." -_-'

2018. aug. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 A kérdező kommentje:
Ő nem ilyen! Nagyon szeretjük egymást, és nem úgy cseszteti öcsémet hogy durván, hanem humorosan beszól neki csak öcsém magára veszi. Illetge szüleimmel jóban van. Az a baj öcsémet mindig minden zavarja meg ilyen befordult srác...
2018. aug. 3. 11:08
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!