Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tudok tenni, ha a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudok tenni, ha a barátom nen hagyja békén az öcsémet?

Figyelt kérdés
Barátom 18 éves, és az öcsémet szokta piszkálni aki 16 éves a magasságával és a testsúlyával... Mikor nálunk van megjegyzéseket tesz, hogy törpe, meg mennyire vékony. Attól mert ő magas és van ideje magával foglalkozni nem hinném bántania kéne az öcsémet szavakkal. Még nem beszéltem erről a barátommal mert nem akarom megsértődjön mert szeretem, azért érdekelne mit tudok csinálni.
2018. aug. 3. 04:23
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
100%
te, ugye nem gondolod még mindig, hogy az öcséd a hibás?
2018. aug. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
46%

nő létedre ritka érzéketlen vagy.


nagyon remélem, hogy otthagy a pasikád, de előtte jól el is agyabugyál.


ilyenkor örülök, hogy nincs testvérem, és a fiamnak se lesz. a barátait mindenki megválogathatja, a testvérét nem.

2018. aug. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
Szerintem csak hergelésből csinálja, kamu kérdés.Legalábbis remélem :D
2018. aug. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
Most ez komoly? Nem véded meg az öcsédet a pasid ellen? Ha az èn pasim lenne ilyen kis fa...pò elküldenèm melegebb éghajlatra... Ébresztö pasid lehet 100 de öcsèd csak egy van... ha benned nincs annyi hogy megvédd az öcsédet egy f..z ellen remélem elöbb utobb téged is leszòl és akkor is csak ülj kussban és hajtogasd magadnak szeretem ö nem.b..ò ö nem ilyen... Szánalmas kis fa.. éhes k...a vagy
2018. aug. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
idehaza bátyám játszotta mindig az agyát haverja előtt, amikor elment kussba volt. Most nem nyomorék, de nem mondom, hogy nem irritál a feje. :D
2018. aug. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
100%

Exem öccse ugyanilyen paraszt volt, mint a te barátod, az exem meg ugyanilyen hülye sunyi, mint te.


Folyamatosan bántott a testvére, minden szarral, súly, magasság, kinézet, stb., exem meg csak bólogatott.

Persze ha úgy istenesen szájon vágtam volna egyszer az öccsét, az nem teszett volna neki... helyette őt dobtam ki, megalkuvó pöts.


Az öcséd helyében én a következő beszólásnál őt, de téged is elküldenélek a halál fs.ára, ahová valók vagytok.

2018. aug. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
77%

Egyébként meg ha a lányom aktuális kanja sértegetni merné a gyerekemet azzal a lendülettel bxnám ki az ajtón.

Ha pedig a lányom ebben partner lenne, akkor bizony mehetne ő is a farkacskája után.


De biiiztos nagyon finom a pasikád spermája, nyeljed csak mint kacsa nokedlit, az való neked, másra úgysem kellesz senkinek :)

2018. aug. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
100%
Nem is kár, ha ilyen ember megharagszik rád, vagy szakítani akar, amiért szólsz neki, hogy fejezze be az öcséd gúnyolását. Aki mások külsején élcelődik, az egy bunkó paraszt. Ha van egy kis eszed, te magad szakítasz vele.
2018. aug. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen az, amikor a tini csaj felnőtt kapcsolati rovatba ír a tini barátjáról, és kapcsolatáról...


rossz tanácsot kap.


(ui: a közvélekedéssel ellenben attól még nem lesz felnőtt egy párkapcsolat, hogy az egyik, vagy akár mindkét fél elmúlt 18)

2018. aug. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
Olyan jó, hogy nekem normális nővérem van, és nem egy ilyen agyatlan liba! =)
2018. aug. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!