Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tudok tenni, ha a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudok tenni, ha a barátom nen hagyja békén az öcsémet?

Figyelt kérdés
Barátom 18 éves, és az öcsémet szokta piszkálni aki 16 éves a magasságával és a testsúlyával... Mikor nálunk van megjegyzéseket tesz, hogy törpe, meg mennyire vékony. Attól mert ő magas és van ideje magával foglalkozni nem hinném bántania kéne az öcsémet szavakkal. Még nem beszéltem erről a barátommal mert nem akarom megsértődjön mert szeretem, azért érdekelne mit tudok csinálni.
2018. aug. 3. 04:23
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
100%
Szégyelld magad kérdező. Szörnyű testvér vagy.
2018. aug. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
100%

hajnalban még ezt írtad "Mikor nálunk van megjegyzéseket tesz, hogy törpe, meg mennyire vékony. Attól mert ő magas és van ideje magával foglalkozni nem hinném bántania kéne az öcsémet szavakkal."

Magadat akarod meggyőzni, h barátod jó gyerek?

Mindenki azt írta, h suttyó a palid.

2018. aug. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, humorosan SEM szólogatunk be, alázzuk a másikat. Akinek ez nem esik jól. Mi ebben a humoros amúgy is? Ez olyan mintha egy nagyon szép nő téged alázna, mert hogy nézel ki stb. De persze viccesen, mert ő olyan rendes csaj. Szedd már össze magad és állj ki az öcsédért. Ha nem akarsz vele szakítani nem kell, de ha leközelebb ilyet mond az öcsédnek, közöld vele, hogy álljon le. Ha valóban normális srác, akkor bocsánatot fog kérni. De akár el is beszélgethetnél vele, hogy ez öcsédnek rosszul esik és többet ne tegye. Most majd kiderül, mennyire normális. Az ilyen " de hát csak vicc volt" dumának meg ne dőlj be. Rossz vicc volt.
2018. aug. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 A kérdező kommentje:
Jó beszélek vele, de öcsém sem nyitott az elején felé nem csinált semmit, vele nem lehet szórakozni. De mondom neki akkor álljon le...
2018. aug. 3. 12:30
 25/40 anonim ***** válasza:
34%
"Édesesem, cukorfalatkám... piszi, meg pöszi.. tyú-tyú..."
2018. aug. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:

Mit nyisson az öcséd a te kanod felé, aki rendszeresen megalázza, te meg hagyod, mert viccel.

Egy faxéhes kis ge(iputtony vagy, aki soha nem is érdemli meg, hogy normális pasi ránézzen. Hihihi. Ugye, milyen vicces? Pedig biztos, hogy van aki most röhögve olvassa, te veszel mindent magadra.


Nagyon alacsony lány vagyok. Semmivel se lehet úgy megbàntani, mint ha a magasságommal cikiznek. Ez nem olyan, hogy majd diéta, sport, és megnősz. Nem tehetek róla, mint pl. sokan a fogaikról. Engem is zavar, hogy akkora vagyok, mint a 12 éves húgom. És soha nem tudok rajta változtatni. Életem végéig tűrhetem, hogy mindenki ezzel poénkodik. Tudod, hogy milyen xar érzés? Ha valaki rendszeresen ezzel cikizne, egy idő után biztos, hogy kikaparom a szemét, mert nekimegyek az biztos.

Örülj, hogy öcséd nyugodtabb típus, és még nem rúgott alá.

2018. aug. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 A kérdező kommentje:
Köszi, nagyon sokat segítettek! Konkrétan le is csapta a telefont és most vissza sem ír mert felhoztam a témát nevetséges...
2018. aug. 3. 13:40
 28/40 anonim ***** válasza:
mert suttyó, eddig is az volt min lepődsz meg? félsz tőle?
2018. aug. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
100%
Úgy látszik a Tökéletes Társad, aki a légynek sem tudna ártani nem veszi valami jó néven a kritikát :)
2018. aug. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 A kérdező kommentje:
h*lye öcsém miatt van ez is
2018. aug. 3. 14:51
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!