Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Részegen megütött a barátom....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Részegen megütött a barátom. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Kb. 2 hónapja vagyunk együtt. Elég sokat találkozunk. Voltunk már korábban együtt bulizni akkor semmi gond nem volt. Nemrég a saját barátaimmal, nélküle mentem. Ő nem igazán engedett, nem örült neki. Aznap este találkoztunk, részeg volt és nagyon agresszív. Azt hitte megcsalom és más fiúkkal vagyok, miközben ez nem igaz. Kiabált és ráncigált, nem engedett el. Aztán annyira mássá vált a viselkedése, olyannak sosem láttam még. Megütött... Én sírtam és megmoccani se mertem, csak próbáltam elmenni tőle mikor nem figyel. Aztán eltelt egy pár perc és odajött, próbált megölelni erősen és bocsánatot kért...


Azóta semmilyen formában nem válaszolok neki (pár nap telt el)pedig folyamatosan keres és rengetegszer bocsánatot kért, és nem akar elveszíteni. Azt is mondta hogy szeret.

Én a 2 hónap alatt megszerettem és eléggé fájdalmas hogy így csalódtam benne... Nem tudom mit tehetnék.


Én 18 vagyok, ő 23 éves


Mit gondoltok?


2018. aug. 5. 20:52
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott! Egyszer kaptál, legközelebb meg is ver. F
2018. aug. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 Gymnospermatophyta ***** válasza:
100%
Én hagynám. A miatt is, hogy megütött és amiatt is, hogy ennyire be akar korlátozni ( ne érezd jól magad a barátaiddal ).
2018. aug. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%

Bennem is megfogalmazódik, hogy miazisten, hogy nem enged?! 2 hónap után ennyire bízik benned, hát gratulálok. Ez már önmagában elég indok a szakításra, szerintem, egy kapcsolat sem tud túlélni bizalom nélkül, és azért 2 hónap nem elég még valódi mély, őszinte érzelmekhez (a te oldaladról sem).

Másrészt meg ha a férjem, akivel 16 éve együtt vagyok és van 2,5 (a harmadik születendőben) gyerekünk, úgy nem maradnék mellette, ha egyszer kezet emelne rám. Nemhogy 2 hónap után. Ez részben önérzeti kérdés, részben önvédelem. Ha engem meg mer ütni, a gyerekeinket is meg fogja. Az ilyen nem méltó szaporodásra/párnak. Nem szabad bátorítani az ilyesfajta viselkedést. Az alkohol nem mentség, belőlem spec azt váltja ki, hogy jobban ölelgetem és puszilgatom a férjem, mert egyébként annyira szeretem amúgy is, nem teljes személyiségváltozást okoz, hanem ráerősít már meglévő dolgokra. A te pasidnál is csak ráerősített alap agresszióra. Ezt gondold végig.


Azt gondolom, hogy 18 évesen ostoba liba lennél emellett a faszi mellett maradni, ha ilyeneket csinál 2 hónap után.

2018. aug. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%

Mindossze ket honapja vagytok egyutt es megutott. Hidd el, ha vele maradnal, ez joparszor elofordulna.

Most szakits, meg a kapcsolat elejen.

2018. aug. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem lepsz le nem ez lesz az utolsó.
2018. aug. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%
Kabát. Alkohol kihozza belőle az állatot láthatóan. Aki egyszer ilyen máskor is. Keress értelmes, kultúrált férfit, bár a tapasztalataim alapján a fiatal lányok az ilyen keményfiúkhoz vonzódnak.
2018. aug. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
29%
Megkeresném az anyját és lekevernék neki kettőt, hogy ilyen gyereket szrt ki magából.
2018. aug. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
22%
Az ilyen szemétviselkedésért az anyákat okolom, én nem csak a fiát hanem az anyját is elítélem.*
2018. aug. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy egyáltalán megkérdezed mit tegyél ilyen esetben, betudom a fiatal korodnak, tapasztalatlanságodnak.

Soha többet ne állj szóba veled, nagyon komolyan mond meg neki ne keressen, hagyjon békén. Tiltsd le mindenhonnan, ha zaklat a szüleidtől kérj segítséget. Vagy bátyádtól ha van. Ez nem elfogadott 20 év házasságban sem, nemhogy 2 hónap után. Soha semmikor, se józanul se részegen. Ezt jól jegyezd meg!!!

2018. aug. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%
Számomra már ezek egyike is szakítóok lenne...Szóval elég lenne az is, hogy részeges, de ha még meg is üt...
2018. aug. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!