Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Részegen megütött a barátom....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Részegen megütött a barátom. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Kb. 2 hónapja vagyunk együtt. Elég sokat találkozunk. Voltunk már korábban együtt bulizni akkor semmi gond nem volt. Nemrég a saját barátaimmal, nélküle mentem. Ő nem igazán engedett, nem örült neki. Aznap este találkoztunk, részeg volt és nagyon agresszív. Azt hitte megcsalom és más fiúkkal vagyok, miközben ez nem igaz. Kiabált és ráncigált, nem engedett el. Aztán annyira mássá vált a viselkedése, olyannak sosem láttam még. Megütött... Én sírtam és megmoccani se mertem, csak próbáltam elmenni tőle mikor nem figyel. Aztán eltelt egy pár perc és odajött, próbált megölelni erősen és bocsánatot kért...


Azóta semmilyen formában nem válaszolok neki (pár nap telt el)pedig folyamatosan keres és rengetegszer bocsánatot kért, és nem akar elveszíteni. Azt is mondta hogy szeret.

Én a 2 hónap alatt megszerettem és eléggé fájdalmas hogy így csalódtam benne... Nem tudom mit tehetnék.


Én 18 vagyok, ő 23 éves


Mit gondoltok?


2018. aug. 5. 20:52
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%

Ne legyél buta. Az ilyet el KELL hagyni a saját érdekedben.

Ennél csakis rosszabb lesz, jobb már sose.

Ne feledd, az alkohol nem hoz ki olyat, amire nincs hajlandóság.

2018. aug. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%

Te akarsz lenni a következő címlaplány?

"A fiatal lányt brutálisan agyonverte a féltékeny barátja! Részletek a 3. oldalon!"

2018. aug. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%
Hogy az istenbe tudnak két hónap alatt ilyen eszeveszett szerelmesek lenni egymásba az emberek, hogy nem hagyják el a másikat ilyenért.
2018. aug. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%

AZ egyik válaszoló ezt írta még az elején: "Mindenkinek jar egy esely. Es ha ezutan is jon ilyen, akkor dobd!"


Neki üzenem, hogy az esélye megvolt, még a verés előtt. Eljátszotta, lapát.


Kérdező, neked pedig azt mondom, hogy az alkohol nem mentség a verésre, attól még a barátod vert meg, előjött egy olyan énje is, ami benne van, ami Ő, csak te még nem láttad. Később is elő fog jönni, mert benne van. Neked kell döntened: vele maradsz és később is meg fog verni, vagy elhagyod, és keresel egy olyan férfit, aki tisztel és becsül téged. A te barátod minden, csak nem férfi, ugyanis az igazi férfi nem üt meg egy nőt. Én is voltam már párszor részeg, de sosem ütöttem meg senkit sem, az alkohol nem mentség. Exemmel 2,5 évet voltunk együtt, kihasznált, átvert, megcsalt, míg én keményen melóztam kettőnkért. Elhiheted milyen dühös lettem ezek után, mikor ezt megtudtam. Megütöttem, megvertem? NEM. Elhagytam.

2018. aug. 6. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%

Az előző válaszokban minden benne van. Csak annyit kérdeznék még,hogy hol van a családod.

Egy ilyen után a bátyáim és apám kifiléznék a tagot kb..és még a java csak utána jönne (Anyám)..


Ha nincs is lehetősèg rá,hogy megvédjenek vagy akárki,azért valakivel beszélj a történtekről mindenképpen. Látlelet orvostól stb...ha zaklat,feljelentés. Ilyen törtènések után/közben mindenképpen kellene valaki,akivel ezeket átbeszèled. Biztos vagyok benne,hogy bárki ugyanazt fogja mondani,mint itt mindenki. De a család,barátok stb támogatását nem válthatja ki pár gyakoris válasz.

2018. aug. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%

Ezek után hagyd ott, az alkohol kihozza az ember valódi énjét, ami józanul nem feltétlenül jön elő vagy éppen próbálják titkolni.


18 éves vagy, előtted az élet, lépj tovább.

2018. aug. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%

18 évesen én is azt hittem, hogy azért agresszívabb a barátom és azért tilt meg dolgokat meg ellenőrizget, mert szeret. Aztán rájöttem, hogy sima birtoklási vágy egy kis féltékenységi rohammal megspékelve. Én megmondtam neki a 2. ilyen balhénál (igen, kapott még 1 esélyt, nem kellett volna de tudatlan voltam), hogy vége van és szakítottam. Utána zaklatott még egy jó darabig, de szerencsére (segítséggel) sikerült lekoptatni.


Szóval hidd el nekem és még néhány másik válaszolónak ha azt mondjuk, hogy szabadulj meg tőle amíg nem késő! És lehetőleg örökre.

2018. aug. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Két hónap alatt eljutott odáig, hogy birtokol, megtiltja, hová menj és meg is üt.


Azt gondolom, ő egy seg.gfej, te pedig hülye, ha nem rúgtad még ki páros lábbal.

2018. aug. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Nekem is hassonlo szitu volt az ilyen 2 honapig birja tartani magat aztan elojon ez az agressziv viselkedes a 12 eves gyerektol a 80 eves emberig mindenkire feltekeny volt, en hulye 2 evet voltam vele, sokat tanultam de sokat is szenvedttem mai napig utalom.. De mi lett veletek azota
2019. dec. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!