Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs kellő ideje rám a barátomnak?

Figyelt kérdés

7 hónapig ismerkedtünk, majd most pár hete össze jöttünk. Külföldi magyar. Tudunk találkozni, de elég ritkán. Nem tudom h én akarok e sokat de szerintetek mennyit kéne beszélgetni? Barátnőim azt állítják ha nem beszélsz majdnem midnen nem a pasiddal az nem igazi kapcsolat. Nem akarok nyilván sülve főve vele beszélni de eleve távol van. De egy kapcsolat alapja a kommunikáció nem? Én igényelném h Max minden másnap chateljünk. Nem is kell sokáig max 1 vagy 2 óra. Míg mindeki elmondja milyen volt a napja h érzi magát stb. Miután találkozunk s megkérdezte leszek e a barátnője visszautazott s chateltünk midnen nap. Aztán hirtelen nem írt. Ha látta is mit írtam csak később válaszolt. Elvileg a munka miatt van mert sokat dolgozik nagyon. Ez átmeneti azaz a munka helye mert pénzt gyűjt az egyetemre ahova megy most mert szakot vált. Keményen végig dolgozza a nyarat. Azon aggódom h tudom mikor van a munkába szünete naponta. Akkor beszélgettünk meg este. Most meg a szünetében elvileg alszik. De nem tudom mit csinálhat míg. Este meg azt írja már fáradt nem bír beszélni meg írni. S ez megy pár napja. Én elhiszem h kemény a munka. Hotelbe dolgozik állandóan talpon van. De legalább annyit írna h sajnálom kicsim h nincs időm. Már azt se írja h szeret. Ennyire fáradt h elfelejti. De hisz elmondása szerint baromi szerelmes s sokat is küzdött am értem. Aztán ennyi? Fontosabb más? Miért nem tud fenn maradni picit s írni nekem. Önző vagyok? Én nekem csak nagyon hiányzik s szeretnék ha lehet beszélni vele. Másnaponta kB. Vagy lehet úgy gondolja h oh hat mar nem kell küzdeni megkapott s van egy barátnője s nyugodt. Tudja h ha lesz több ideje majd ir. Addig meg elvan.

Annyira szar érzés. Nem tudtam h ez lesz hirtelen. H nincs ideje rám. De nem arra van időnk amire szánunk? Én hoztam áldozatot mindig azért h beszéljünk mikor míg ismerkedtünk. Nem mentem a programjaimra délután mert tudtam h x órakor ér rá a barátom csak. Mit tegyek? H tegyem ezen túl magam. Ilyenkor sajnos néha eszembe jut az egyik úgymond volt barátom. Nem is mondom h volt mert nem pasi szinten hanem egy srác volt a legjobb barátom de ő aztán többet akart de én a mostani barátom választottam s nem őt. Viszont ő mindig figyelt rám. Bármikor szamithattam rá . Igaz nem jöttem volna vele össze de hiányzik ez a törődés amit ő adott ez a figyelmesség. Volt már valaki hasonló szituációban?

Ilyenkor az ember úgy érzi a párja már nem szereti. Vagy kezd nem bízni benne. Vajon mit csinálhat a szünetében?

Fhu jó hosszú lett remélem azért valaki elolvassa s kapok tanácsot.



2018. aug. 10. 00:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Beszéld meg a pacákoddal.
2018. aug. 10. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
14%

Ne haragudj, de a parodnak eros tulzas nevezni.


A munkakozi szunetben mindenkinek jobb dolga van, mint a cseteles. Wc, kaja, munkatarsakkal is kell brszelgetni es nem elvonulni.


Inkabb ne eld ebbe bele magad. Ez nem kapcsolat, foleg nem komoly.

2018. aug. 10. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
63%
Bocsi, de nem olvastam végig az egész írásod, csak kb feléig, mert már akkor megfogalmazódott bennem a válaszom. Vagyis igazából már akkor amikor elolvastam a főcímet: Nincs olyan, hogy nincs ideje rád. Mindenkinek arra van ideje, amire időt szakít. Egy pár hetes kapcsolat esetében (na meg bármennyi hetes is lehet az a kapcsolat... ) számomra elképzelhetetlen, hogy ne beszéljünk minden nap. Őszintén, szerintem addig voltál érdekes, míg meg nem kapott. Én szakítanék, de nyilván így ismeretlenül nem osztom az észt, mert csak a leírtak alapján ítélkezek, az meg kevés, ahhoz, hogy rám halgass :)
2018. aug. 10. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Sugározz le nekem vmi kontaktot a hapekhoz, azt idézem neki, hogy a szeretett barátnője nekem,........,.....,..... és...... férfinak panaszkodik..

Plusz megkérdem, hogy melyikőnk vígasztaljon meg:D

2018. aug. 10. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
42%
Egész biztos, hogy Te vagy az egyetlen barátnője a barátodnak?
2018. aug. 10. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
42%

Én is hasonló szituációban voltam, most szakítottam két napja.

Nekem meg az volt a baj, hogy ígérgette, hogy eljön, de aztán mindig valami fontosabb volt ennél.


Én azt csináltam, hogy adtam neki három nap gondolkozási időt, ez alatt nem írtam neki egyáltalán. Aztán három nap múlva megkérdeztem hogy döntött. Mondta, hogy ebben a hónapban sem tud eljönni.

Szóval szakítottam vele.


Szerintem akármennyire fáj, érdemes adni először pár nap gondolkodási időt. Aztán beszélni, hajlandó-e jobban odafigyelni rád, és többet írni. Ha kifogásokkal áll elő, akkor pedig végleg szakítani.


Én ezt tettem.

Iszonyat nehéz, de hosszabb távon jobb, mint szenvedni.

Arról nem beszélve, hogy ha az ilyen dolgokat húzza az ember szerintem csak még nagyobb koppanás a vége. Hosszú távon még több szenvedés.


Egy szerelmes férfi sajnos nem így vielkedik mint az én exem, vagy a te barátod.

Jobb inkább keresni olyat, akitől vissza is kapod azt az energiát amit beleteszel a kapcsolatba.

2018. aug. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ezt a pároddal kellene megbeszélned nem mással, együtt kell változtatnotok, vagy ha nincs hajlandóság akkor meg lezárni.

Viszont azzal a csávóval is illendő lezárni a kapcsolatot akit "legjobb barátként" tartasz, de inkább lelki szemetesvödrödnek tünik számodra, pont azért foglalkozik veled, pont azért figyelmes veled, mert kedvel vagy már esetleg szerelmes is, és neki lehet szenvedés az, hogy nem tud hozzád közelebb kerülni, persze ennek is örül, hogy szóba állsz vele, de hidd el neki is teszel egy sziveséget azzal, hogy lezárod a kapcsolatot vele. Kerültem hasonló helyzetben és persze hogy sz@r érzés volt, de természetesen nem ráztam le a csajszit, mivel maga a társaságát nagyon kedveltem (mindentől függetlenül), még emiatt háttérbe szorítva azt hogy ez nekem nem lesz jó. Utólag megbántam, de hát ez van. Persze ez nem biztos, hogy a lelki barátodnál fennáll, de nem zárnám ki, de ezt is az illetővel kellene letárgyalni

2018. aug. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a válaszokat! Szomorú a helyzet.. Míg átgondolom akkor mi legyen a lehetőségek közül.
2018. aug. 10. 12:52
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem értem miért nem mondod meg ezt neki? Hogy neked több igényed van a beszélgetésre? Elmondod neki, ha lesz változás az jó, ha nem akkor én is a szakìtást javaslom. Nincs olyan hogy nincs időm. Ha valaki engem tényleg érdekel, pláne ha szerelmes is vagyok belé, alig várom hogy beszéljünk, meg érdekel hogy mi van vele. Milyen sűrűn beszélgettek egyébként meg mennyit?
2018. aug. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

7 hónap?


Külföld-Mo. helyzetben mi az ötödik hónapban már összeköltöztünk, nem leszartuk a másikat (mint ő teszi) :D

2018. aug. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!