Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs kellő ideje rám a barátomnak?

Figyelt kérdés

7 hónapig ismerkedtünk, majd most pár hete össze jöttünk. Külföldi magyar. Tudunk találkozni, de elég ritkán. Nem tudom h én akarok e sokat de szerintetek mennyit kéne beszélgetni? Barátnőim azt állítják ha nem beszélsz majdnem midnen nem a pasiddal az nem igazi kapcsolat. Nem akarok nyilván sülve főve vele beszélni de eleve távol van. De egy kapcsolat alapja a kommunikáció nem? Én igényelném h Max minden másnap chateljünk. Nem is kell sokáig max 1 vagy 2 óra. Míg mindeki elmondja milyen volt a napja h érzi magát stb. Miután találkozunk s megkérdezte leszek e a barátnője visszautazott s chateltünk midnen nap. Aztán hirtelen nem írt. Ha látta is mit írtam csak később válaszolt. Elvileg a munka miatt van mert sokat dolgozik nagyon. Ez átmeneti azaz a munka helye mert pénzt gyűjt az egyetemre ahova megy most mert szakot vált. Keményen végig dolgozza a nyarat. Azon aggódom h tudom mikor van a munkába szünete naponta. Akkor beszélgettünk meg este. Most meg a szünetében elvileg alszik. De nem tudom mit csinálhat míg. Este meg azt írja már fáradt nem bír beszélni meg írni. S ez megy pár napja. Én elhiszem h kemény a munka. Hotelbe dolgozik állandóan talpon van. De legalább annyit írna h sajnálom kicsim h nincs időm. Már azt se írja h szeret. Ennyire fáradt h elfelejti. De hisz elmondása szerint baromi szerelmes s sokat is küzdött am értem. Aztán ennyi? Fontosabb más? Miért nem tud fenn maradni picit s írni nekem. Önző vagyok? Én nekem csak nagyon hiányzik s szeretnék ha lehet beszélni vele. Másnaponta kB. Vagy lehet úgy gondolja h oh hat mar nem kell küzdeni megkapott s van egy barátnője s nyugodt. Tudja h ha lesz több ideje majd ir. Addig meg elvan.

Annyira szar érzés. Nem tudtam h ez lesz hirtelen. H nincs ideje rám. De nem arra van időnk amire szánunk? Én hoztam áldozatot mindig azért h beszéljünk mikor míg ismerkedtünk. Nem mentem a programjaimra délután mert tudtam h x órakor ér rá a barátom csak. Mit tegyek? H tegyem ezen túl magam. Ilyenkor sajnos néha eszembe jut az egyik úgymond volt barátom. Nem is mondom h volt mert nem pasi szinten hanem egy srác volt a legjobb barátom de ő aztán többet akart de én a mostani barátom választottam s nem őt. Viszont ő mindig figyelt rám. Bármikor szamithattam rá . Igaz nem jöttem volna vele össze de hiányzik ez a törődés amit ő adott ez a figyelmesség. Volt már valaki hasonló szituációban?

Ilyenkor az ember úgy érzi a párja már nem szereti. Vagy kezd nem bízni benne. Vajon mit csinálhat a szünetében?

Fhu jó hosszú lett remélem azért valaki elolvassa s kapok tanácsot.



2018. aug. 10. 00:55
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Hát eddig kB. minden nap beszéltünk olyan 2 órát. De ez ugye megváltozott hirtelen. Nem tudom elmondani neki h több időt igénylek mert őszintén félek h elmondjam. Egyszer már volt egy össze tűzésünk s abba is hagytuk a beszélgetést. Midnenki ment útjára. Aztán újra írt h elölről kéne kezdenünk. De ha szerelmes úgy ahogy egyik válaszoló írta akkor alig várja h beszéljen a csajával nem? Akkor nem tudom mi van az én pacákommal. Maximum azt várom meg míg eltelik a hónap s egyetemre megy. Vagy próbálom éreztetni vele h nem vagyok így boldog a kapcsolatban. Mintha magányosabb lennék mint mikor szingli voltam. Nem akarom h tönkre tegyen lelkileg sem. Míg várok kicsit mi lesz ebből....
2018. aug. 11. 00:39
 12/12 anonim ***** válasza:
" őszintén félek h elmondjam." Még is mitől félsz? Ez aztán egy őszinte kapcsolat, ahol még azt sem lehet elmondani, amitől az egyik fél rosszul érzi magát? Agresszív barom hogyha ilyet mondasz leordibálja a fejed? Vagy egy hisztérika aki megsértődik és utána eltűnik? Akármi is az oka az hogy nem "mered" elmondani már régen rossz. Én nem is bírtam magamban tartani. Ha vmi bántott/rosszul esett a párkapcsolatban egyből közöltem. Érdekes, mivel a párom szeret egyből megtörtént abba az irányba a változás ahogyan kértem. Nem került semmilyen erőfeszítésbe mivel szeret. Ezen gondolkodj el.
2018. aug. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!