Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom tinderezik! Sot beszélt is tobb nővel onnan rajtakaptam; olyan képeket talaltam ami szexuális jellegű! Azonnal ott hagytam; pedig szeretem. Jol döntöttem?

Figyelt kérdés

#Tinder;párkapcsolat;problemak
2018. aug. 26. 12:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

A 3-as válasz nagyon tetszik, mert nagyon igaz. Nálam is egész más fért bele 1 év után nulla gyerekkel, mint 10 év után 1 gyerekkel.


Én is mentem fel társkeresőre, amikor nagyon mélyponton voltunk az első időszakban. De azért kissé súlyosabb okom volt rá, mint a te pasidnak. Egyrészt nem vállalt fel egy közösségben, elengedte a kezem előttük, került engem, inkább ült más lány mellé, ez teljesen tönkretett. Összeköltözés után meg szó szerint levegőnek nézett. Képes volt rá, hogy egész nap nem láttuk egymást, alig várta, hogy belapátolja a vacsorát, meg se várta, hogy én végezzek, már ment is külön szobába gépezni. Hónapokon át, igazából közel 1 éven át totális gépfüggő volt. Na akkor betelt a pohár és felregisztráltam valahova, de hamar meg is untam.

Azért a ti problémátok ennél jóval kisebb, mégis társkeresőzésbe menekül...Nem jó jel a továbbiakra. Lehet, hogy én is szakítottam volna. Főleg az elején, az ilyesmi nagyon nem fért volna bele. Ma már inkább leültetném és megkérdezném, mi a baj. Én is kavartam már mással, ő se úgy reagálta le, hogy kihajított az életéből, hanem megpróbálta megbeszélni. Mondjuk mindig tisztában volt vele, hogy én olyan könnyen nem jutok el oda, hogy ilyesmit csináljak, és mivel tudta, hogy nagyon durva érzelmi elhanyagolás áll az egész mögött, megpróbált javítani. De az elején ez nem fért volna bele.

2018. aug. 27. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Tényleg jól járt:)
2018. aug. 27. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
En szepen elmondtam a problemaimat; meg csak rinyalasnak sem vehette. Majd változtat rajta; adjak neki esélyt. De egyebkent o is alig volt otthon; sok melo; de amikor időn volt aludt; pihent vagy a telefont nyomkodta. Gondolom mar akkor is a nőket nezhette. Es az az erdekes; hogy nekunk is osszekoltozes utan mutatta meg milyen o valójában. Szeretem; mint embert; de szerintem egy normalis kapcsolatban; ha ket fel azt mondja komolyan szeretne egyutt lenni; akkor megoldja a problémáit. Es ilyen piti dolgokért; kaptam azt; hogy tinderezik. En ha rossz valami; javítani provalok; nyilvan nekem is vannak hibaim; de ha szeretem a másikat javitok rajta. Nem vagyunk egyformák. Soha nem mentem meg felre kapcsolatban; nekem ez nem férne bele nokent. Meg egyebkent is;akkor minek van egy ember kapcsolatban; hogy attol féljen mindig kivel megy felre a másik? En társra vagyom felnőtt emberként; mivrl tisztában vagyok azzal; hogy tarskent tudok állni ahhoz az emberhez akit szeretek. Ez annyira alapnak kellene hogy legyen. Ha meg vegkep nem lehet megoldani valamit; akkor szetkell menni. De ez annyira egy gyerekes; es gyáva dolog. Olyan mintha; egy kiskutya maga ala vizelne. Amig nem tanulja meg; hogy ez nem jo; addig ez megy; ujra es ujra megfogja tenni. Ezert mondom; hogy abszolut gyerekes. Egyebkent mi nok is hibásak vagyunk ebben; mert ahhh megcsalt; tinderezett? O nem is olyan nagy dolog; szeretem; megbocsajtom. Es ebbol csak azt látja barmit megtehet; mert igy is kell. Ezert tartanak itt a kapcsolatok. Persze tisztelet a kivételnek; kamu; hazugsagokra épülnek. Ez jobbra az balra.Nekem meg nem mondja egy pasi;meg no sem azt hogy ez normalis ; mert azzal mindent elarulnak magukról.
2018. aug. 27. 10:54
 14/14 A kérdező kommentje:
En próbáltam megbeszélni; ez volt az ok; hogy állandóan azt hangoztatom; hogy o kevesebb nalam( kevesebb nalam; hogy elmondtam; hogy szeretnek vele tobb idot tölteni mert szeretem) meg találkoztunk szakítás utan egyszer; de azt lattam rajta; hogy nem változna semmi; csak a nagy szavai voltak. En boldog akarok lenni egy kapcsolatban; nem egy csaj; akit beleraknak egy lakásba mint egy tárgyat; várj haza; fozzel nekem; aztan akkor kozeledek hozzad komolyabban ha az kell. Amugy meg elnyomogatom a telefonom melletted.Ja; es ha sikerult ravennem hogy elmenjunk valahova; nem hozott magával penzt. En fizettem. Mennyire ferfi. Nem vagyok annak a hive; hogy a férfinak kell mindent; nyilvan ha szeretem szivesen vásárolok neki. De amikor azt látod hogy o sajat magától is sajnálja a pénzét.... Nagy komoly kapcsolat volt ez gyerekek
2018. aug. 27. 11:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!