Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom gyűlöli az anyámat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom gyűlöli az anyámat, mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés

A párom olyan szinten gyűlöli az anyámat, hogy emiatt egyre kevésbe kezdem már szeretni. Én úgy érzem, folyamatosan csak azt lesi, hogy mibe köthetne bele anyámmal kapcsolatban. Van egy 3 éves gyerekünk, akit a szüleim csak ritkán láthatnak, de minden egyes ilyen látogatás után napokig duzzog a párom "az őt ért sérelmek" miatt.

Már olyan szintre jutottunk, hogy szerinte anyám folyamatosan csak beleszól a gyerek nevelésébe, és elrontja az ő munkáját. Mindezt úgy, hogy havonta látják a gyereket kb. 2-3 óra erejéig. Pár hete már azt is hangoztatja, hogy anyám milyen szar munkát végzett az én felnevelésemmel. Ezen nagyon kiakadtam, és azóta sem tudom ezt megbocsájtani neki. Legszívesebben már otthagytam volna a páromat, de a gyerekemet nagyon szeretem, és Őt nem akarom elhagyni.



2018. aug. 27. 00:07
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

De volt valami meghatározó eset, amikor anyukád megsértette a párod? Nem hiszem, hogy amiatt, hogy megkérdezte esztek-e ennyire megutálta volna.

Beszéltél már vele erről? Mit mond, mi a legfőbb gondja vele?

Megértem teljes mértékben,hogy zavar ez a dolog, hisz mindketten fontosak számodra. De ha nem vagy egy anyuci picifia ember, akkor objektívan vizsgáld meg ezt a dolgot és komolyan beszélgess el a feleségeddel. Nem a legjobb döntés eldobni egy kapcsolatot, amúgy jól működő családot az anyós miatt...

Lehet te is túl elfogult vagy anyukáddal szemben és nem akarod észrevenni az amúgy idegesítő szokásait...de az is lehet, hogy a párod felfújja a dolgokat és ilyen utálatos ember...viszont ezt észre kellett volna venned még házasság előtt. Mindenkivel ilyen útálkozó és rosszindulatú?

Én sem vagyok egy nagy társasági és emberszerető tipus.. De ok nélkül nem utálok senkit. Ha anyósom megkérdezi, hogy eszünk-e, megköszönöm és elfogadom a felajánlást, utána elmosogatunk.

Először mindenképp beszéljetek higgadtan a feleségeddel.

2018. aug. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Csak nem ok nélkül utálja. Erről beszélj vele rendesen.

A párom előtt az én anyósom is kedves, ha nincs ott...akkor egész más.

Amúgy ne menjen, ha mentek hozzájuk. Én ezt csinálom. Belefáradtam a jópofizásba, megy a párom meg a gyerek. Legalább van szabad időm is.

Gáz, ha emiatt elhagynád őt.

2018. aug. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
22%

Nőként mondom: hogy bírod ezt tolerálni neki?


Ennyire jól szop, vagy mi a fene, de ha az én párom így beszélne apámról már rég kivágtam volna a pitsába (pedig nem különösebben szeretem apámat, de felnevelt, mikor a piába is menekülhetett volna).

2018. aug. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!