Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Házasságban élek már 3 éve,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasságban élek már 3 éve, így már hat éve együtt vagyunk. De a szex az nem megy. Fontos része életemnek a szex. Van is akivel fantasztikus. De az életem minden más részlete a férjemmel tökéletes. Mi az értelmes megoldás ilyenkor?

Figyelt kérdés
Szex terén nagyon nem illünk össze a férjemmel. Lehet, hogy rá kellene vezetni a nyitott kapcsolatra, hátha belemegy. De a jó szex is kell, akitől megkapom az teljesen alkalmatlan párkapcsolatra, semmi életcélja,semmi kilátása. Meg a buli a lényeg neki 30 évesen. De a férjemmel minden tökéletesen működik.
2018. aug. 28. 12:43
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
 91/111 anonim ***** válasza:
Na mi a helyzet itt?
2018. okt. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/111 A kérdező kommentje:
Lenyugodott, és végre megbeszéltük a dolgokat. Bántja, hogy hazudtam. Szerinte sok megoldás lett volna, de ha nem tud róla, hogy gond van, akkor nem változtat az ember. Végső esetben talán párcserébe is belement volna, de itt azért bizonytalan volt. A bizalomról beszélgettünk meg öszinteségről. Szerinte ha a probléma kezdetén beszéltünk volna akkor megoldható lett volna. Azt érzi, ha megbocsájtana azzal szinte engedélyt adna újra a félrelépésre. Mondtam, hogy esélytelen a megcsalás részemről újra, de ezen csak nevetett. Rosszul esett, hogy könyörögtem, Ő meg kinevet, ilyen fontos dolognál.
2018. okt. 15. 16:28
 93/111 Bence_ ***** válasza:

Nevetés egy védekező mechanizmus.

Ülj át az Ő helyére, nezdzegy kicsit onnan, érthető lesz.

Helyzetnek szól.

2018. okt. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/111 anonim ***** válasza:
Igaza van a párodnak, én sem tudnék benned megbízni újra.Most azt mondod, hogy Mégegyszer nem tennéd meg.Persze.....miért is kellene neked hinni, amikor egyszer már megtetted?Az ilyen jellemgyenge, őszintétlen emberek az esetek majdnem 100%-ban újra megteszik, mert ez a könnyebb út, és nem hinném, hogy pont te leszel a kivétel.
2018. okt. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/111 anonim ***** válasza:
És kérdező, bizalmat egyszer játszunk el.Vannak emberek, akik képtelenek újra bizalmat szavazni annak, aki elárulta őket, és teljes joggal.Hazug, csaló ember nem érdemel megbocsátást.A tetteknek következménye van.Talán majd a következő kapcsolatodban lesz esélyed arra, amit most elba..sztál.A mostani így is rendesebb volt, mint pl. én lennék, hiszen leült veled tisztázni miért is csaltad meg.Én egyetlen szóval elhajtottalak volna oda, ahová való vagy, és nem lettem volna kíváncsi a szánalmas húzásod okára.Nálam nincs új esély senkinek sem.Lehet a párod is így gondolja.
2018. okt. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/111 anonim ***** válasza:

Neked itt ne essen rosszul semmi tőle, neki százszor szarabbul esik, amit te tettél vele. Az korrekt volt a részéről, hogy leült veled megbeszélni, több elvárni valód nincs. nem várhatod, hogy megbocsásson, hogy új esélyt adjon, maximum könyöröghetsz érte (igen, nyugodtan alázkodj meg, te is alaposan megaláztad az ő lelkivilágát, úgyhogy ne neked essen rosszul), és megpróbálhatsz bizonyítani. Ha pedig nem hisz neked, és maximum csak nevet hitetlenségében, az sem az ő hibája.

Ha már egy párterápiára sikerül rávenned, akkor már elértél valamit, talán egy szakember segíthet még kibogozni a dolgokat, ha mindkettőtökben megvan az akarat és hajlandóság. vagy ennyi volt, elrontottad, és nem kapsz újabb esélyt, ez is benne van a pakliban.

2018. okt. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/111 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy olyan embert keressek magamnak, aki minden téren megfelelő. Ne érjem be olyannal, akivel csak néhány dolog stimmel. Csak az a baj, hogy a férjemmel az első akivel minden más jó. Tudja is ezt, mégis keressek mást akivel a szex is megfelel. Felvetettem, hogy elmegyek szexuál terapeutához, vagy pszichológushoz, mert bennem lehet gond. De szerinte ne erőltessük, ha így élvezem a szexet, akkor annak örüljek, hogy élvezem. Mindenképpen elhagy gondolom.
2018. nov. 8. 15:14
 98/111 anonim ***** válasza:

Amíg nem olvastam végig, közben felmerült bennem a gondolat, hogy biztos az, hogy a férjed vérmérsékletével van gond? És nem inkább az az oltári nagy probléma, hogy nem érzi irántad azt a szenvedélyt, ami ahhoz kéne, hogy falhoz akarjon kenni szex közben? Ez leginkább akkor derülne ki, ha más nővel meg képes lenne a szenvedélyes, vad szexre.

Magamból kiindulva, csókolóztam én úgy, hogy közben szinte csukva volt a szám, mert igazából nem kívántam eléggé az illetőt és csókolóztam úgy, hogy legszívesebben felfaltam volna. Tény, hogy ez a szenvedély vele se maradt meg, de ő volt az, aki leépítette, abbahagyta a csókolózásokat és amikor sok év szünet után újra csókolt, már én nem akartam.


Szerintem megkérdezni felesleges erről, mert nem biztos, hogy tudja magáról, hogy valójában van olyan nő, aki kihozná belőle azt a szenvedélyt, amit irántad nem érez. Azért bátorkodom ezt mondani, mert én magamról se tudtam. A volt párommal nagyon lagymatag volt a szex, el is fáradtam közben. Gondoltam fáradékony vagyok:D Szóval magamban kerestem a hibát. Míg jött egy srác, akivel nem voltam annyira fáradékony és nagyjából tomboltam alatta. Oké, az is elmúlt, de meg volt az oka, miért múlt el. Most van valaki, aki felvilágosított róla, hogy falhoz leszek kenve. És megdöbbentem, mert nem tudtam magamról, hogy te jó ég, mindig erre vágytam. Hogy valaki annyira akarjon, hogy letépje rólam a ruhát, de ez persze önmagában kevés. Nekem is annyira kell akarnom őt, hogy én se tudjam kivárni a gombolkozást. Ez nagyon ritka. És kizárt dolog, hogy örökké tartson. De ha sose volt, akkor lehet, hogy ott hiányoznak az alapok, mondjuk az őrült szexuális vonzalom, ami ha csillapodik is, mégiscsak fontos része egy párapcsolatnak, főleg ha másban majd mindketten megtalálhatjátok ezt.

Úgyhogy biztos nehéz lesz most ez neked, de szerintem ne akarjátok visszacsinálni. Lehet, hogy egyikőtök se kívánta annyira a másikat, hogy ez tovább tartson. Persze az is lehet, hogy rosszul ítélem meg, de hogy mindkét oldalon belépett a szerető, az azért elég nagy hiányérzetet jelez.

2018. nov. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/111 anonim ***** válasza:
Abszolút megérdemled lehet, hogy egy ember életét azzal amit tettél. Nem fog már bízni, és az ilyenek a házasság miatt a férfi fél vagyonát még öröklik is meg osztoznak azon. Pfuuuj
2018. nov. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/111 anonim ***** válasza:
Igaza van abban, hogy olyan embert keressél, akivel minden jó, és abban is, hogy elhagy.Kiábrándító volt a félrekefélésed, nincs már, amit szeressen benned kérdező.Lépj tovább te is, és hagyd, hogy ő is boldog legyen mással.Veled már erre képtelen.
2018. nov. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!