Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Házasságban élek már 3 éve,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasságban élek már 3 éve, így már hat éve együtt vagyunk. De a szex az nem megy. Fontos része életemnek a szex. Van is akivel fantasztikus. De az életem minden más részlete a férjemmel tökéletes. Mi az értelmes megoldás ilyenkor?

Figyelt kérdés
Szex terén nagyon nem illünk össze a férjemmel. Lehet, hogy rá kellene vezetni a nyitott kapcsolatra, hátha belemegy. De a jó szex is kell, akitől megkapom az teljesen alkalmatlan párkapcsolatra, semmi életcélja,semmi kilátása. Meg a buli a lényeg neki 30 évesen. De a férjemmel minden tökéletesen működik.
2018. aug. 28. 12:43
 81/111 Bence_ ***** válasza:

Fontos a szex de nem működik azon párterápia ritkán segít.

Az akkor működne ha kapcsolatot fontosabb lenne a saját igényénél és több örömöt is okozna.

2018. szept. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/111 anonim ***** válasza:
Szerintem se volt nője. Kár volt a szex miatt felrúgni az amúgy jó házasságodat. Ha elmondtad volna a férjednek, hogy mire vágysz a szexben azelőtt mielőtt megcsalod idővel akár jó is lehetett volna.
2018. szept. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/111 anonim ***** válasza:
40%

Nyilván kamu volt, hogy van szeretője. Ha nem lenne kamu, akkor belement volna a nyitott kapcsolatba.

Egy ilyen húzás után minden valamirevaló férfi lapátra tenne.

Én csak szerencsétlen pasast sajnálom, hogy egy szajhára pazarolt 6 hosszú évet az életéből. (Már amennyiben nem kamu az egész történet)

2018. szept. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/111 A kérdező kommentje:
Nem vagyok szajha. Úgy néz ki nem akarja megbeszélni a történteket. Ide vezetett a hatalmas őszinteség.
2018. szept. 8. 14:35
 85/111 anonim ***** válasza:
89%
Igen, itt nyilván az őszinteséggel volt a probléma. *facepalm*
2018. szept. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/111 Bence_ ***** válasza:
9%

Ez az idő pazarlás meg csak kifelé mutogatás. Ha rossz a pasinak akkor változtasson rajta.

Mindenki arra fordítja az idejét amire akarja. Ők ez idő alatt tapasztalatokat szereztek és mindenki használja a maga módján. Szerintem a kérdező is tanult ebből.

2018. szept. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/111 anonim ***** válasza:
Ez volt a fene nagy boldogság. Az csak a színjáték volt. Ezért kérdeztem, hogy valóban boldog-e a férjed, vagy csak a hazugságban boldog.
2018. szept. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/111 anonim ***** válasza:
26%
Milyen kapcsolatban?egyikben sem...Nekem nem kéne egyik sem kapcsolat terén...Bár magamból ki indulva én simán ellennék a gyengébb sex és minden jóval..Remélem hamar rá jön a férjed milyen is vagy igazán és jól kipenderít...Az a baj addigra lehet behálózod egy gyerekkel ,h majd ha váltok vihessél mindent és egy életre tönkre tedd...Gratulálok...Aztán csodálkoznak a nők h lassan már b@zni sincs gusztusa az embernek őket...
2018. szept. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/111 anonim ***** válasza:
Miért emelted ki? Van fejlemény?
2018. szept. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/111 anonim ***** válasza:

Kérdező: Hidd el, jobb, hogy elmondtad neki. Ha válás, akkor válás.

Az a baj, hogy túl későn jött az őszinteség. Nyilván kiakad a férjed, hát hazugság volt 3 év. az életéből. Erre lehetetlen higgadtan reagálni.



Váljatok el, vagy beszéljétek meg és menjetek el párterápiára. Nem szégyen (a válás sem!! Jobb most elválni, mint hazugságban élni).


A másik félrevezetése nem vezet semmire. Gondolj bele, lesz gyereketek és akkor is szeretőhöz fogsz járni? Ez így tarthatatlan, lásd be.

2018. szept. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!