Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Házasságban élek már 3 éve,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasságban élek már 3 éve, így már hat éve együtt vagyunk. De a szex az nem megy. Fontos része életemnek a szex. Van is akivel fantasztikus. De az életem minden más részlete a férjemmel tökéletes. Mi az értelmes megoldás ilyenkor?

Figyelt kérdés
Szex terén nagyon nem illünk össze a férjemmel. Lehet, hogy rá kellene vezetni a nyitott kapcsolatra, hátha belemegy. De a jó szex is kell, akitől megkapom az teljesen alkalmatlan párkapcsolatra, semmi életcélja,semmi kilátása. Meg a buli a lényeg neki 30 évesen. De a férjemmel minden tökéletesen működik.
2018. aug. 28. 12:43
 61/111 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsó választ. Nálunk hetente többször van szex a férjemmel. Magánál az aktusnál nem élvezek, de nyelvel, a csiklómat simogatja, akkor igen. Ezért gondoltam, hogy majd megszokom, hogy majd jobb lesz. Beszéltünk róla, hogy durván jobban szeretem, de ott hibáztam, hogy azt mondtam úgy is jó ahogy eddig csináltuk, mert a kemény durvulást teljesen elutasította. Vibrátor nem jön be, nagyon nem, és nekem úgy teljes a szex, ha megvan az aktus alatt is az élvezés. Gondolkodtam szexuálpszichológus ön is, talán a segítségével élvezni tudnám a gyengéden szexet is. Az lenne a megoldás igazából.
2018. aug. 28. 22:21
 62/111 anonim ***** válasza:
88%
"Csak" ebben nem voltàl őszinte? "Csak"?????? Neked tényleg nem esik le, hogy ez nem egy aprósàg, nem azt füllentetted, hogy finom volt a kaja amit csinàlt miközben elsózta...( bàr egy igazi kapcsolatban ez sem okozna gondot). A ti kapcsolatotok egyik alapja nem működik... De azért majd ne csodàlkozz, ha egyszer a pasid ràjön, hogy hazugsàgban él, és ő hagy el téged amiért becsaptad és kihasznàltad évekig. Meg is érdemelnéd.
2018. aug. 29. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/111 anonim ***** válasza:
8%

Azért nem kell annyira lekapni a fejét a kérdezőnek.

Oké, váljon el, hagyja el a férjét, vagy majd a férje (ha rájön a dologra) az fogja majd jól elhagyni a csajt.

Csak halkan kérdezném: az ilyen halvérű, szexben nulla pasikáért majd tolongani fognak a nők, nem?

Kérdezővel legalább lelki síkon jól megvan, közösek a tervek, a célok.

2018. aug. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/111 anonim ***** válasza:
81%
Nem nulla, csak más a vérmérséklete.
2018. aug. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/111 A kérdező kommentje:
Nem nulla, nem halvérű. Szeret szexelni, jól nyal, rendszeres is a szex. Csak nem úgy szeretem ahogy csinálja, ő pedig úgy nem szereti ahogy nekem kellene. Ha a gyengéden szeretném, egy álom lenne.
2018. aug. 29. 12:47
 66/111 anonim ***** válasza:
91%
Akkor szenvedjenek egymàssal a langyos fos viszonyban szeretőkkel tarkítva. Nekem mindegy. ( az ő élete a szívàs) Csak akkor minek írta ki a kérdèst ha nem tetszik ha megírja valaki az igazat. Hogy ez nem egy kapcsolat és nem tisztességes hogy a pasit hazugsàgban tartja, kihasznàlja, elàrulja. Màr nem azért de normàlis értékrenddel rendelkező ember ezért nem a buksijàt fogja simogatni.
2018. aug. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/111 anonim ***** válasza:
89%
66 az én hozzászolasaimat kitorolte... de attol meg egy k... marad 😂
2018. aug. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/111 A kérdező kommentje:
Egyetlen egy hozzászólást nem töröltem. Azt se tudtam, hogy lehetséges.
2018. aug. 29. 17:05
 69/111 anonim ***** válasza:
78%

Jajjjj, hagyjátok már! 😃 Nem lehet megmagyarázni neki, hogy nem a megfelelő férfi mellett él.Aki hozzászokott ahhoz, hogy " falhoz ba..sszák" szexuális élet néven, azzal max. talán egy szakember tud valamit kezdeni.Kiválasztott egy olyan embert házastársnak, aki erre soha nem lesz alkalmas.Ezért megcsalja, mert a saját hibáját csak így képes megmagyarázni, és az a legszarabb, hogy lelkiismeretfurdalá nélkül teszi, ha nem így nem lenne, akkor már nem keféltetné magát egy kétes, megbízhatatlan, valószínűleg nemi betegség telep alakkal.Sőt, el se kezdte volna ezt a színházi viselkedést a férjével szemben.

Sajnos a kérdezőnél nem állt fenn az ész megléte a házasság előtt.A volt szadista exe kiverte belőle.

2018. aug. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/111 anonim ***** válasza:
*nem így lenne.
2018. aug. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!