Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Házasságban élek már 3 éve,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasságban élek már 3 éve, így már hat éve együtt vagyunk. De a szex az nem megy. Fontos része életemnek a szex. Van is akivel fantasztikus. De az életem minden más részlete a férjemmel tökéletes. Mi az értelmes megoldás ilyenkor?

Figyelt kérdés
Szex terén nagyon nem illünk össze a férjemmel. Lehet, hogy rá kellene vezetni a nyitott kapcsolatra, hátha belemegy. De a jó szex is kell, akitől megkapom az teljesen alkalmatlan párkapcsolatra, semmi életcélja,semmi kilátása. Meg a buli a lényeg neki 30 évesen. De a férjemmel minden tökéletesen működik.
2018. aug. 28. 12:43
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/111 A kérdező kommentje:
Erre is írtam, hogy defektes vagyok. Egyébként a férjem előtti el jó volt a szex az elején. De senki ne gondolja, hogy a pofonok után egy nő élvezi a szexet. Vagyis én nem. De szexeltünk, mert kinéztem belőle, hogy ha nemet mondok újra kapok. Ez nem történt meg, de lehetett volna.
2018. aug. 28. 16:09
 52/111 anonim ***** válasza:
94%

Értelmes megoldás, ha otthagyod a férjed és hagyod, hogy szeresse, becsülje egy NŐ.

Te meg dugjál mindenkivel, akivel akarsz!

2018. aug. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/111 anonim ***** válasza:
87%
Az emberek elég jól kivesézték, hogy magadnak bonyolítod az életedet. Mihez fogsz kezdeni ezzel a felismeréssel?
2018. aug. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/111 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem felsem.fogja...
2018. aug. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/111 anonim ***** válasza:
89%
Neked pszichiáterre lenne szükséged.Semmi önbecsüléssel nem rendelkezel, és nem tiszteled sem magad, sem a férjed.És ilyen nőket elvesznek feleségül....Mentálisan beteg vagy.A férjeddel meg nem azért vagy együtt, mert a szexen kívül minden más"jó" vele, hanem hálából, mert kihúzott a szarból.Jó lenne, ha ezt így őszintén bevallanád legalább egyszer az életben.Keress fel egy szakembert, mert csak rosszabbodik az állapotod idővel.Egyszerűen nem is értem miért ilyen buta a férjed veled kapcsolatban.
2018. aug. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/111 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező: Minden értelmes ember szól ha a szex szar. Èn is dobtam màr pasit emiatt. Nem vagyok hülye, hogy magamat kínozzam egy ilyen viszonnyal, a màsik féllel meg nem tisztességes. Nem fogod fel, hogy a szexen túl SEM jó a kapcsolatod, mert hazugsàgra épül?mert a legalapvetőbb dolgok mint pl őszinteség, kommunikàció , hiànyoznak. Ti kvàzi baràtok vagytok akik a szexet próbàljàk egymàsra erőszakolni, de egyszerűen nem működik. El kellene fogadni, nem becsapni sajàt magadat és őt is. Ha valami szar, arra nem megoldàs, hogy összehàzasodtok és félredugtok. Jelen esetben te.
2018. aug. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/111 anonim ***** válasza:
0%

jajj istenkém, hogy már megint beszívjátok ezeket a kamu sztorikat...?

komolyan kezdek csalódni ebben a naiv gyikes alakulatban :D

2018. aug. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/111 A kérdező kommentje:
16.36-nak. Ha emiatt mentálisan beteg vagyok, akkor rengeteg nő ugyanolyan beteg. Azt meg rosszul gondolod, hogy a hálából vagyok vele. Azért mert szeretem, jól érzem magam vele, vicces, sportos. Amikor segített valóban hálás voltam, de nem a hálálkodás miatt szeretek vele lenni, nem véletlenül csak vele tudnák közös gyereket elképzelni. Ha a szexben is olyan lenne mint amilyen kell, az életem tökéletes lenne.
2018. aug. 28. 21:28
 59/111 A kérdező kommentje:
Őszinteség kommunikáció hiányzik? Ebben az egyben nem mondtam igazat. Ez egy piszkosul komoly dolog ezt is tudom. De egyetlen dologból megítélni egy kapcsolatot. Hasonlóan gondolkodunk az életről, csalàdról. Miért buta velem kapcsolatban?
2018. aug. 28. 21:34
 60/111 anonim ***** válasza:
19%

En ugyanezt csinalom ugyanezen okokbol kifolyolag (vad szex, Ill szexualisan nem illunk ossze a ferjemmel). 8 eve egyutt, 1 eve csalom es akarcsak te en is filoztam ezen, de mivel minden tokeletes csak a szex hianyzik en maradok a ferjem mellett -nyilvan nem dobok el valakit a szex hianya miatt.


Mi a ferjemmel kb 2-3 havonta ha szexelunk, a nyitott hazassagrol hallani sem akar, a durva szexrol pedig vegkepp nem. Szoval ezert a szereto aki az en esetemben is zero jovo, de nem iszik, nem balhezik-csak nem o az aki mellett leelnek egy eletet.


Masfelol pedig arra jutottam hogyha horribile dictu elhagyom a szeretomet akkor utana mi lesz? A szex a ferjemmel nem lesz jobb (esely sincs ta) es akkor eletem vegeeig szeretoim lesznek ami szinten nem oke:-)


Szoval nehez helyzet es sem valnek. Tanacsom nincs, ilyen helyzetben nincs jonvagy rossz dontes: csak dontes van es barmit is dontesz az lesz a jo dontes.


35/N

2018. aug. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!