Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Házasságban élek már 3 éve,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasságban élek már 3 éve, így már hat éve együtt vagyunk. De a szex az nem megy. Fontos része életemnek a szex. Van is akivel fantasztikus. De az életem minden más részlete a férjemmel tökéletes. Mi az értelmes megoldás ilyenkor?

Figyelt kérdés
Szex terén nagyon nem illünk össze a férjemmel. Lehet, hogy rá kellene vezetni a nyitott kapcsolatra, hátha belemegy. De a jó szex is kell, akitől megkapom az teljesen alkalmatlan párkapcsolatra, semmi életcélja,semmi kilátása. Meg a buli a lényeg neki 30 évesen. De a férjemmel minden tökéletesen működik.
2018. aug. 28. 12:43
 71/111 anonim ***** válasza:
100%

Az értelmes megoldás az, hogy hű maradsz a fogadalmadhoz, amit a férjednek tettél vagy felbontod a házasságot és olyat keresel, aki minden téren megfelelő a számodra. Számomra a nyitott párkapcsolat se fogadható el, de az legalább korrekt, hisz kimondjátok a valóságot.


Gondolkodj el azon, hogy te fordított esetben hogyan éreznéd magad! A férjednek több, más szex kellene, ezért szeretőt tartana, miközben hazajárna hozzád. És most ne arra gondolj, hogy a jelenlegi helyzetedben ez mennyire tetszene, hanem arra, hogy a férjednek valami olyan kellene (ez lehet bármi), amit te nem tudsz vagy nem akarsz megadni szexuálisan, ezért ezt a kielégülést máshol keresné, miközben neked elég az, amit otthon kapsz! Te hogyan éreznéd magad?

2018. aug. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/111 anonim ***** válasza:
78%
69. Mondasz valamit:) Ki is törlöm a kérdést, hogy ne làssam, nem érdemes vele többet foglalkozni. Nem fogja fel a kérdező, hogy mit csinàl és ez miért nagyon durva és miért rossz. Vagyhogy a kapcsolata semmilyen szinten nem kapcsolat.
2018. aug. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/111 A kérdező kommentje:
Elmondtam mindent. Teljesen őszintén. Nem néztem ki, hogy ennyire is fel tudja húzni magát.
2018. szept. 7. 16:25
 74/111 piroska és a farkas ***** válasza:
És ő mit gondol, hogyan tovább?
2018. szept. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/111 A kérdező kommentje:
Felkapta a vizet, és elment itthonról. Este hazajött, mondta, hogy ez van, de neki is volt nője. Szerinte nem illünk össze, és válni akar. De ha megcsalt akkor mégis milyen okkal akar elválni? Azért, hogy meg csaltam?
2018. szept. 7. 16:56
 76/111 anonim ***** válasza:
100%
Tehát akkor neki sem volt így jó, csak midnketten homokba dugtátok a fejeteket... ÉS mindketten a megcsalást választottát. Tényleg fontos része a kapcsolatnak a szex, szerintem kezdjetek új életet, hiszen edddig sem tudtátok ezt feljavítani.. Sajnálom amúgy. :/
2018. szept. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/111 A kérdező kommentje:
Amikor mondta, hogy volt nője, azt hittem könnyebben meg tudjuk ezt beszélni, de pont hogy rosszabb lett. Mondtam, hogy oldjuk meg úgy, hogy szakítunk mindketten a szeretőnkkel, és valamit megpróbálunk újra. De nem kell szakítanom, maradjon meg a kapcsolatom, a későbbiekben jó lesz az. Ennyit mondott. Mondtam esèlytelen a kapcsolat a másik pasival, meg, hogy mindennél jobban szeretem, erre, hogy gondolnom kellett volna erre mielőtt lefekszem vele. Mikor mondtam, hogy ő is félrejárt, akkor elgondolkodott, utána mondta, igaz nincs mit egymás mellett keresnünk.
2018. szept. 7. 17:29
 78/111 anonim ***** válasza:
76%

Jobb, ha elváltok, míg van idő. Talán még mindketten megtalálhatjátok azt a személyt, akivel minden tökéletes. Ez a házasság eddig tartott, fogadd el.

Ne félj, hogy nem találsz magadnak mást, mert biztos fogsz. Az urad se jobb ezekszerint, ha megcsalt. Csak akkor minek kellett házasságot kötni, ha ennyire nem tudtok hűségesek lenni egymáshoz

2018. szept. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/111 anonim ***** válasza:
100%
Olvasva a férjed reakcióját, nem volt neki senkije, csak ahhoz is ostoba vagy, hogy észrevedd. De nem hagyhatta ezt csak így szó nélkül. Ha lett volna akkor máshogy reagàl erre.
2018. szept. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/111 anonim ***** válasza:
86%

Én is úgy gondolom, hogy csak kitalálta a másik nőt. Sajnálom a férjedet egyébként, mert jórészt annak az áldozata, hogy te félrevezetted, és ezt nőként mondom. Az esküvő előtt kellett volna őszintének lenni. De mindenképpen még a megcsalás előtt.

Az értelmes megoldás? Párterápiát mondtam volna, de ezek után kérdés, hogy belemegy-e a férjed. De egy szexuálpszichológus neked mindenféleképpen kellene.

2018. szept. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!