Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most ez komolyan normalis?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ez komolyan normalis? Szerintem tiszta megalazo.

Figyelt kérdés

Baratom szereti nezegetni a noket. Ez mar az elso randinkon lejott, mikor le nem vette az elottunk setalo no seggerol a szemet es nem is tudott koncentralni arra, amirol beszeltem...


Na de, nyaralni voltunk. Ugye napszemuveg, lattam bameszkodott folyamat, de gondoltam, megadom neki a joindulatot, hogy biztos nem noket nez ennyire mikozben mellette napozok, elvegre nem ezert jottunk nyaralni. Mellesleg tudja, hogy engem zavar, mert en nem bamulok meg egy pasit sem.


Persze egyszer veletlenul "rajtakaptam", mert beszeltem hozza es pont lattam a szemet (o azt hitte a napszemuveg takarja) es egyszeruen le nem vette az elottunk fekvo lanynak a fenekerol. Poen, hogy a csajszinak hurkas hasa volt es lapos, elfolyos feneke, a csaj maga meg proli stilusu is volt, nem szep egyaltalan.


Mikor megkerdeztem, hogy miert kell meg az ilyen noket is megbamulni, a reakcioja ez volt: "hat mert ferfi vagyok, ha meglatok egy segget, megbamulom, tok mindegy, hogy hogyan nez ki".


Ez szerintem mar elegge tulmutat a normalison. En mellesleg edzek mindennap, egeszsegesen eszem, figyelek a testemre, es az en fenekemrol nem lehet azt elmondani, hogy lapos, illetve a mellem is nagyobb az atlagnal. O persze nem edz egyaltalan, kisebb sorhasa van es ekozben megbamul minden rosszabb testu not.


Slussz poen, hogy a legtobb pasi nyaralsunkon izmos volt es sokkal fittebb, mint a baratom. Erre akkor figyeltem fel, mikor panaszkodott, hogy rosszul erzi magat, hogy o a legkevesbe sportos. En pedig meg meg is nyugtattam, hogy a sracok csak azert vannak ennyire kipattintva, hogy konnyebben szedjenek fel noket (ez ilyen bulizos hely volt).


Long story short, en ezt annyira megalazonak erzem, hogy nalam szarabb testu noket nez meg, mikozben engem kritizal, hogy nem eleg nagy a seggem, mert nem olyan, mint Kim Kardashiannak, de mas nokon a lapos segg is attraktiv... ugy erzem ez kb olyan, mintha en a sorhasu ferfiak farkara guvasztanam a szemem, mert "hat a farkakat minden no megnezi, tok mindegy, kihez kapcsolodik!".


Annyira allati ez a szememben es tisztara nem erzem fairnek. Ti mit gondoltok?



#megalázás #megbamulas
2018. szept. 4. 11:50
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
46%
Lenèzed a csajt aki elötettek feküdt hurkas lapos stb stb... azt magadat fényezed... mègis a pasid azt a csajt nézte nem téged gondolom tetszet neki... Elöbb utòbb nem csak nézelödni fog ne agodj... lehet hogy jo csaj vagy de a stilusod ocsmány... Olyan vagy mint a gyümölcs kivül szép belül rohadt 😂 Unalmas vagy neki azért nézelödik
2018. szept. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
0%

”O persze nem edz egyaltalan, kisebb sorhasa van es ekozben megbamul minden rosszabb testu not.”

De volt az a pénz amiért össze jöttél vele . Gondolom burzsó rétegben nem találtál jobbat a környezetedben ..

2018. szept. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
49%

Az, hogy a férfiak megnézik a nőket, a nők pedig a férfiakat azzal soha nincs semmi baj, ez természetes.


Itt azzal van inkább gond, hogy azt ő , hogyan csinálja.

2018. szept. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

#11

Hol mondtam ilyet, hogy lenezem a csajt? Azon ertetlenkedek, ha pl van egy sportos nod, miert az elhizottakat nezegeted (mikor nem az az esete) es utana el is ismeri, hogy nem nez ki jol, de a "segg az segg, megnezem mindet". Latom el se olvastad, amit irtam.

A stilusomban meg mi ocsmany, mikor en meg nyugtatom a baratomat, hogy ne erezze magat rosszul a boreben?

Omg, ennyi rosszindulatu embert. :D

Ahelyett, hogy szemelyeskedne egyes kommentelo, es dolgokat magyarazna bele a sztoriba, mikor egyertelmuen el sem olvasta a leirasomat, mondjuk lehetne normalis stilusban irni. Esetleg?

Persze, aki nem igy irt es nem egy ismeretlen szapulasaval toltotte ki a kommentjet, annak koszonom. Illetve, aki normalis stilusban irta le, hogy hulye vagyok, hogy vele vagyok. Annak is. Nem a velemennyel van a bajom, hanem a stilussal ;)

2018. szept. 4. 13:23
 15/26 anonim ***** válasza:
56%

Ha kimegyünk a strandra én is végignézem a felhozatalt, ahogy a párom is.Néha ki is tárgyaljuk melyik pasasnak van jó válla vagy melyik nőnek szép lába vagy jó segge. A barátnőm ruhatervezőt végzett ő az összes fürdőruhát végig nézi és nem rejti véka alá a véleményét.

Szerintem ez emberfüggő, mi nagyon nyitottak vagyunk ezen a téren.

2018. szept. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
86%
Hasonló esetben kicsit kacérkodtam más pasikkal. Egy kis mosoly, egy kis szemezés, hajdobalás. Mire elmentem a büféig, négyen szólítottak meg. Utána a pasikat nézte ő is, hogy kitől kell féltenie a barátnőjét.
2018. szept. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 Szergej55 ***** válasza:
81%
Csak arra tudok jutni újra és újra, hogy hiába panaszkodod le nekünk a csillagokat is az égről, te valójában szereted, ha naponta tiporják az önbecsülésed. Ezért nincs mit írnom segítségképp, ha ezt így be akarnád fejezni, úgyis hamar találnál rá módot.
2018. szept. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
89%

Na most akkor elsőre is feltűnt, vagy csak egy idő után?Emlékeztetnélek a kérdésed első mondataira:


"Baratom szereti nezegetni a noket. Ez mar az elso randinkon lejott, mikor le nem vette az elottunk setalo no seggerol a szemet es nem is tudott koncentralni arra, amirol beszeltem..."


Egyébként kérdező, ha tényleg ennyire zavart volna ez a viselkedés téged, akkor nem lett volna második randi.Normális nő ilyenkor feláll és közli, hogyha ennyire nem érdekli a másikat amit mond neki, mert a nők segge fontosabb, akkor ennek a randinak semmi értelme.


"Mikor megkerdeztem, hogy miert kell meg az ilyen noket is megbamulni, a reakcioja ez volt: "hat mert ferfi vagyok, ha meglatok egy segget, megbamulom, tok mindegy, hogy hogyan nez ki"."


Ez a üres mentegetőzés meg értelmetlen.Egy igazi férfi nem takarózik ilyen olcsó kifogásokkal, és nem is viselkedik így a párja előtt.De ugye miért is ne alkalmazná, ha vannak még nők, akiket ezzel belehet etetni úgy, hogy mellette maradjanak így is.

2018. szept. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
38%
Az piszkája a kérdezöt hogy teltebb nöt nézett a.pasija :) Éhes disznò makkal álmodik... lehet nem ismered elèg jòl a pasidat.. és lehet van benne valami amit a 11 irt elöbb utòbb megfog csalni ;)
2018. szept. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
86%
Egyszer én is randiztam ilyen típusú pasival, csak engem már az elején baromira idegesített, és többet látni sem akartam. Ő is napszemcsiben volt, gondolom azt hitte, így nem lesz feltűnő, csak arról feledkezett meg a drága, hogy ő még a fejét is a csajok után fordította :D (ami kb percenként megtörtént) + a nap úgy sütött, hogy láttam a szemét. Tali után azonnal tiltottam is, nekem ilyen pofátlan bunkó nem kell. Te valamiért mégis elviseled az első randi óta (hiába szépítetted utólag, tuti feltűnt már akkor is, milyen), csak nem értem, miért. Ha van egy kis eszed, kukázod, vagy továbbra is szenvedsz mellette, te tudod...
2018. szept. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!