Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most ez komolyan normalis?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ez komolyan normalis? Szerintem tiszta megalazo.

Figyelt kérdés

Baratom szereti nezegetni a noket. Ez mar az elso randinkon lejott, mikor le nem vette az elottunk setalo no seggerol a szemet es nem is tudott koncentralni arra, amirol beszeltem...


Na de, nyaralni voltunk. Ugye napszemuveg, lattam bameszkodott folyamat, de gondoltam, megadom neki a joindulatot, hogy biztos nem noket nez ennyire mikozben mellette napozok, elvegre nem ezert jottunk nyaralni. Mellesleg tudja, hogy engem zavar, mert en nem bamulok meg egy pasit sem.


Persze egyszer veletlenul "rajtakaptam", mert beszeltem hozza es pont lattam a szemet (o azt hitte a napszemuveg takarja) es egyszeruen le nem vette az elottunk fekvo lanynak a fenekerol. Poen, hogy a csajszinak hurkas hasa volt es lapos, elfolyos feneke, a csaj maga meg proli stilusu is volt, nem szep egyaltalan.


Mikor megkerdeztem, hogy miert kell meg az ilyen noket is megbamulni, a reakcioja ez volt: "hat mert ferfi vagyok, ha meglatok egy segget, megbamulom, tok mindegy, hogy hogyan nez ki".


Ez szerintem mar elegge tulmutat a normalison. En mellesleg edzek mindennap, egeszsegesen eszem, figyelek a testemre, es az en fenekemrol nem lehet azt elmondani, hogy lapos, illetve a mellem is nagyobb az atlagnal. O persze nem edz egyaltalan, kisebb sorhasa van es ekozben megbamul minden rosszabb testu not.


Slussz poen, hogy a legtobb pasi nyaralsunkon izmos volt es sokkal fittebb, mint a baratom. Erre akkor figyeltem fel, mikor panaszkodott, hogy rosszul erzi magat, hogy o a legkevesbe sportos. En pedig meg meg is nyugtattam, hogy a sracok csak azert vannak ennyire kipattintva, hogy konnyebben szedjenek fel noket (ez ilyen bulizos hely volt).


Long story short, en ezt annyira megalazonak erzem, hogy nalam szarabb testu noket nez meg, mikozben engem kritizal, hogy nem eleg nagy a seggem, mert nem olyan, mint Kim Kardashiannak, de mas nokon a lapos segg is attraktiv... ugy erzem ez kb olyan, mintha en a sorhasu ferfiak farkara guvasztanam a szemem, mert "hat a farkakat minden no megnezi, tok mindegy, kihez kapcsolodik!".


Annyira allati ez a szememben es tisztara nem erzem fairnek. Ti mit gondoltok?



#megalázás #megbamulas
2018. szept. 4. 11:50
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

#19

szoval most idevonzottam a kover noket, akik szeretnenek beszolni.

hogyan telt az a no, akinek lapos a segge, kicsi a melle es csak a hasa log a hajtol? biztos ez jon be a ferfiaknak. amugy meg en is "telt" vagyok, csak nem a hasamon, hanem a mellemen es a fenekemen. biztos ez nem szexi neki, o a hajas hasra gerjed. *_*

:DDD vicces, hogy mikkel vadolnak meg itt a holgyek, tekintve, hogy soha eletemben nem voltam ropi es mindig is kuzdottem az ellen, hogy en is ilyen hajas legyek, ezert sportolok annyit. de igen, feltekeny vagyok.

mint leirtem, MINDEN NOT megnez, ropikat, kovereket, sportosakat, stb, szoval itt is megdolt a logika.


mindenesetre elmeny olvasni a komplexusos noktol es a frocsogo ferfiaktol, akik szerint ezt elvezem.


#16

:DDD ez jo. amugy ram is nyomult mar egy srac baratom elott, le nem vette rolunk a szemet. ilyenkor mindig kicsit helyreigazodnak.


#20

probalom vele megertetni, hogy nem oke ez, amugy. egy ideig viselkedett, aztan megint elkezdte a nyaralasunkkor, es ezen akadtam ki. ugye fentebb leirtam a sztorit errol.


na de a lenyeg a lenyeg, a legtobben akkor se a kerdesre valaszolnak, hanem probalnak engem ocsarolni, szoval akkor have fun with that.

2018. szept. 4. 17:19
 22/26 A kérdező kommentje:
aki pedig hajlando a kerdesre valaszolni, annak leirom megegyszer: szerintetek normalis, hogy egy ferfi a nok 80%t megbamulja, csak azert mert nok? a legtobb ferfit tenyleg ennyire csak a f*rkuk iranyitja, vagy csak nekem sikerult kifognom egy fejben meg mindig pubertalo ferfit?
2018. szept. 4. 17:24
 23/26 anonim ***** válasza:
91%

Még jò hogy pasi vagyok de nönek nézzel :D

A lényeg a lényeg ha egy kicsit is tisztelne nem csinálná ilyen feltünöen..

De nem èrdekli hogy látod vagy ott vagy mellette... a lábtörlöje vagy...


Nincs lò jò a szamár is ;)

2018. szept. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

"zerintetek normalis, hogy egy ferfi a nok 80%t megbamulja, csak azert mert nok? a legtobb ferfit tenyleg ennyire csak a f*rkuk iranyitja"..?


Nem, nem mindegyik férfi ilyen, de egyébként én úgy láttam, a legtöbben pont erre válaszoltak is, konkrtna, hogy minek vagy vele?

Az enyém sem csinálja. Nyilván megnéz nőket, de nem így, ahogy te elírtad. Én sem így.


Amúgy a pasit én sem értem, hogy minden nő neműt így megnéz.. Meg akkor írtad a féltékennyé tevést az egyik kommentre.


Pont ismerek egy ilyen kapcsolatot, eléggé hasonlít a tiétekre, csak ott a csaj nem nagy mellű-fenekű, hanem kis vékonyka kis mellel és fenékkel. Az a srác is ilyen, nem kimozdulós alapvetően, de ha ott van a barátnője, ha nincs, ÁLLANDÓAN más csajokat néz vagy neten vayg akik szembejönnek, szinte bárkit.... És nem csak a barátnője előtt, hanem akkor is csinálja és szól nekünk, hogy az jó csaj, ha a nője nincs ott, ergo nem azért csinálja, hogy őt idegesítse.


Másrészt nagy hiba azzal életben tartani egy kapcsolatot, hogy mindig féltékennyé kell tenni másokkal és játszmázni kell.. Komolyan észrevettem, hogy a csaj ezt csinálja náluk- gondolom pont ezért a viselkedésért ő. Nem tűnik túl jó kapcsolatnak egyébként, a srác sokszor viselkedik ezen kívül érdekesen a lánnyal. Pl nem hívta többször olyan összeülésekre, ahol a többiek pedig elhívták a párjukat, volt, hogy eszébe sem volt.. Mi meg furcsán néztünk, hogy de hát ketten lettetek hívva. Meg még sok ilyen "apróság", ami amúgy qrvára nem az egy normális kapcsolatban.


Nem tudom, engem r-hadtul idegesítene, ha ennyire sokféle fajta nőket, és ennyire megbámulna. A srác az neten is lájkolgat persze össze-vissza. Én pl előbb utóbb agyphaszt kapnék ettől a viselkedéstől, és taszít. Ez szingliként tök oké, de a párod mellett szerintem elég gáz, ha még mindig enynire érdeklik más nők mellette... Egyébkétn az a srác is ilyen volt, hogy nem volt kimozdulós, lehet most üt vissza vagy nem tudom..


Meg persze nem vagyunk egyformák, de ha ez a dolog engem pl folyamat lehúzna és degradálná az önbecsülésem, folyamat azt érezném, hogy nem vagyok elég, a másikon meg azt, hogy folyton más pitsák után leselkedik, hagynám fövidesen a francba. Kinek kell ez a méreg szerinted?


Van normális pasi, aki ezeket nem előtted és nem ilyen mértékben csinálja, hanem ha elmegy előtte valaki ránéz, megnézi és megy tovább, nem bármulja percekig úgy, hogy rád nem is figyel pl. Hanem 2 perc múlva már nem is emléskzik rá. A viselkedés okát én sem értem, de azt tudom, hogy nem jönnénk ki párkapcsolatban.

2018. szept. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:

#24

Koszonom a hosszas valaszod!

Amugy azt szeretnem hozzatenni, hogy en nem jatszmazom, csak viccnek szantam, amit irtam. Azt pedig nem en provokalom ki, hogy egy srac odajojjon hozzam. Csaj egyszer ez megtortent baratom elott, mert a csavonak nem jott le, hogy o a parom... :D

Igen amugy, szerintem ez valamelyest ahhoz kapcsolodik, hogy nem elte ki magat, mivel nagyon introvertalt es hat rohadt sokaig volt szingli, no nelkul.

Mellesleg ez a legnagyobb hibaja, a kiehezettsege. Mas szempontbol jol megvagyunk. De ertem. Vagy valtoztat vagy szetvalnak utjaink - mivel en ezt nem fogom toleralni hosszutavon.

2018. szept. 5. 17:15
 26/26 anonim ***** válasza:
Tedd magad tùl rajta :D örûj hoyy csak nézzi... azèrt van a szeme.. az más hogy közben azt képzeli vagy ara gondol hu anyám de meg huzznám... meg ilyenek
2018. szept. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!