Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

39 évesen anyucival?

Figyelt kérdés
A baratom még mindig az anyjánál él Mi 6 éve vagyunk együtt, a szex kb 3 havonta egyszer jön elő az is az én unszolásomra és még az is kudarcba fullad..melója van, nem is túl megerőltető igy minden nap együtt vagyunk pár órát ..bár előtte kocsmázik, sokszor még utána is.Am elég nagy kannak tartja magát, sztorizik a régi csajairól..bár neve egyiknek is és mivel egyidősek vagyunk meg egy suliba jártunk meg egy faluba lakunk...én nem emlékszem hogy valaha is láttam vna vkivel...nos a kérdés: szerintetek ez normális dolog? Van ennek így értelme?

2018. szept. 4. 12:48
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
83%
Te nem vagy normális :D
2018. szept. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
100%

Már az is ütné a biztositékot, hogy napi szinten akár kétszer is kocsmázik...

De, hogy ennyi idősen anyucival éljen, pláne a szexuális életetek sem valami jó, nem értem mi tart össze titeket?

Ez az a tipikus nagyzoló alak, aki semmire se vitte életében és a kocsmában fog megöregedni, s az'asszony' otthon kiszolgálja és él mint hal a vizben.

2018. szept. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
100%
S mi az a többi dolog, amit emlitenél? Lehet még több okot tudnánk adni arra, hogy miért nem normális amit csinál.
2018. szept. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 A kérdező kommentje:
Miért is lennénk egy szinten? Nem tervezek vele...sőt én már inkább csak haverként tekintek rá ... a normális válaszolók véleményére lennék kíváncsi mert biztos nem egyedi ez a dolog
2018. szept. 4. 13:31
 15/37 anonim ***** válasza:
92%

Hogy neki mi baja van, az nyilvánvaló.


De neked mi bajod van???

2018. szept. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 A kérdező kommentje:
Pl ennyi idő alatt kb 3 szor aludt nálam plusz a nyaralások...mondjuk ezt már nem erőltetem..a külvilág azt hiszi mi boldog kiegyensúlyozott kapcsolatban vagyunk...még a szülők is igy látják..közben nagy 0 az egész...
2018. szept. 4. 13:35
 17/37 peca1000 ***** válasza:
89%

Hogyne lenne értelme!


A párodnak ez teljesen jó.


Te meg le vagy sza....rva. Őáltala.


Szép dolog a szerelem, csak így tovább! :)

2018. szept. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 A kérdező kommentje:
Ja...és van egy öccse...35 éves...igy élnek ők hárman...anyuci meg a 2 fiú...csak az öccs nem iszik....de annak még ál- kapcsolata sincs
2018. szept. 4. 13:38
 19/37 anonim ***** válasza:
89%
Áááh már értem, jöttél az önigazolásárt, hogy rajtad kívül van más olyan végtelenül ostoba lábtörlő, aki egy ilyen szar kapcsolatban benne marad.. hát bocs, ez nem jött össze.
2018. szept. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
90%

ha valakivel nem tervezek, akkor nem vagyok vele 6 évig és nem problémázok

szakítok, továbblépek

2018. szept. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!