Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

39 évesen anyucival?

Figyelt kérdés
A baratom még mindig az anyjánál él Mi 6 éve vagyunk együtt, a szex kb 3 havonta egyszer jön elő az is az én unszolásomra és még az is kudarcba fullad..melója van, nem is túl megerőltető igy minden nap együtt vagyunk pár órát ..bár előtte kocsmázik, sokszor még utána is.Am elég nagy kannak tartja magát, sztorizik a régi csajairól..bár neve egyiknek is és mivel egyidősek vagyunk meg egy suliba jártunk meg egy faluba lakunk...én nem emlékszem hogy valaha is láttam vna vkivel...nos a kérdés: szerintetek ez normális dolog? Van ennek így értelme?

2018. szept. 4. 12:48
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem volt még senki ilyen helyzetben. Mert nem vagyunk idióták sem igénytelenek, hogy bármivel beérjük. Ha neked ez egy normális, rendes pasas, hát ám legyen.
2018. szept. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
100%

Pont most szakitottam egy ilyen emberrel...

Bár ő nem ivott,így is épp elég volt az, hogy nem akart elkoltozni és szinte sose voltunk kettesben. Megmondtam, hogy vagy költözik vagy ennyi volt. (Én egyedül élek,de az anyja sose engedte el). Azt mondta, hogy el fog költözni és majd megkeres. Állandóan ezt mondta,szóval nem igazán hiszek már ebben...Én csak két évig bírtam. Nagyon fáj de egyre inkabb tisztán látom már, hogy ez így nem volt normális. Most ő játssza az aldozatot, hogy én tönkretettem őt, mert az utóbbi időben már napi szinten veszekedtem vele emiatt. Ha neki ez nem volt akkora probléma mint nekem ott már bajok vannak.

Adj ultimatumot szerintem. 6 év az már rengeteg idő.

2018. szept. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy kamu...Sajnos létezik ilyen. És engem is úgy elvakitott a szerelem, hogy sokáig eszembe se jutott elhagyni őt. Szóval sajnos van ilyen.
2018. szept. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 A kérdező kommentje:

Az a helyzet az elején még nem tudtam...aztán ugy voltam..próba szerencse

..hátha alakulna a dolog...aztán jött hogy majd én segitek rajta..most ott tartok hogy haverként elfogadom...de mint írtam részemről ennyi...mivel egyedül élek 2 gyerekkel ezen- ebből okulva- nem is akarok változtatni...de néha szükségem van segítségre ..ház körül...itt-ott...szóval nálam ez a kapcsolat már kb csak ennyit jelent.

2018. szept. 4. 14:16
 25/37 A kérdező kommentje:
Ja...és ebben kértem a megerősítést hogy nem vagyok e túl gonosz hogy nekem ez már érzelmileg nem jelent semmit
2018. szept. 4. 14:18
 26/37 anonim ***** válasza:
100%
Nem gonosz vagy, hanem önsanyargató és butácska, amiért ennyi ideig húztad egy ilyes semmirekellővel!
2018. szept. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
Ez neked jó? Lapát.
2018. szept. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
100%
Megerdemled te is a sorsod👏
2018. szept. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
Gusztustalanul igénytelen ember vagy, ha ehhez az emberhez valaha volt gusztusod, de már azért is, hogy most meg megtartanád havernak.. Nem tudlak sajnálni.
2018. szept. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
Ezt a fhaszt...🤣🤣🤣
2018. szept. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!