Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

39 évesen anyucival?

Figyelt kérdés
A baratom még mindig az anyjánál él Mi 6 éve vagyunk együtt, a szex kb 3 havonta egyszer jön elő az is az én unszolásomra és még az is kudarcba fullad..melója van, nem is túl megerőltető igy minden nap együtt vagyunk pár órát ..bár előtte kocsmázik, sokszor még utána is.Am elég nagy kannak tartja magát, sztorizik a régi csajairól..bár neve egyiknek is és mivel egyidősek vagyunk meg egy suliba jártunk meg egy faluba lakunk...én nem emlékszem hogy valaha is láttam vna vkivel...nos a kérdés: szerintetek ez normális dolog? Van ennek így értelme?

2018. szept. 4. 12:48
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
100%
Megcsinál ezt-azt az jó. Az hogy qrni nem tud a szesznek köszönhető. Nem egy karrierista alkat az biztos.
2018. szept. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
nem sokba néz téged
2018. szept. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 A kérdező kommentje:
Már én se őt
2018. szept. 4. 16:56
 34/37 anonim ***** válasza:
78%

Semmi értelme, de neked pont jó.

Egy szinten vagytok.

2018. szept. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
71%

Egyszer volt egy barátnőm, 9 napig éltünk együtt, ez alatt a karomba döfött egy villát, szétvágta körülöttem a kanapét miközben TV-t néztem, aztán belém akarta döfni a kést, mikor megkérdeztem, hogy "Odébb üljek?"

Így belegondolva mégis jobb volt az a 9 nap, mint a Te életed :)

28/F

2018. szept. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
Nem, rajtad kívül szerintem nincs megegy ilyen aki ezt 6!!!!evig csinálja... 6napig nem bírnám elviselni ezt, már csak a kocsmazast, ivást sem!!!!! Te hány éves vagy hogy ezt ilyen jól bírod? De tényleg hihetetlen h ilyen létezik... Mármint olyan aki ezt elviseli. Napi 3,4dl tömény??? Az szep barátom...
2018. szept. 5. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
Napi 3,4dl tömény, sörrel kísérve. És még meg se látszik rajta. Azért az már masszív piásra utal.
2018. szept. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!