Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes lenne neki bevallanom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes lenne neki bevallanom?

Figyelt kérdés

Két éve vagyok együtt a párommal, benne megtaláltam az igazit. Gyakran mondja, hogy mekkora kincs vagyok neki és milyen ritka az ilyen lány, mint én. Családot is nagyon szeretne. Boldog vagyok vele, de gyötör a bűntudat, amiért nem tud pár dolgot a múltamról. Egyetlen pasiról tud, aki a párom volt, a többiről nem tud semmit. Középsuli alatt nagyon szorgalmas voltam, egyáltalán nem pasiztam. Utána jött az egyetem és minden megváltozott. Felfedeztem, hogy egész jó nő vagyok és a jó pasiknak is tetszem. Pár évig buliztam és pasiztam, húsznál is több komolytalan "kapcsolatom" gyűlt össze. Élveztem ezt az életet, nem bántam semmit. Egy idő után kezdtem rájönni, hogy ez nem vezet sehova, sőt teljesen elvesztettem a régi önmagamat. Akkoriban ismertem meg a mostani páromat, aki másként is kezelt, mint a többi pasi. Összeszedtem magam és most már megijedek saját magamtól is, ha a múltamra gondolok. Lehet másoknak ez nem nagy dolog, de én úgy érzem lejárattam magam saját magam és nem kevés srác előtt is. Akár ki is derülhet. Magyarázkodni se akarok, de gyötör a lelkiismeretfurdalás. Amikor összejöttem a párommal, akkor is több partnerem volt párhuzamosan. Csak amikor komolyra fordult, akkor dobtam őket.

24N


2018. szept. 11. 11:52
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
48%

Egyetemet végeztél, akkor ezt sejtheti.

Nekem is volt nő, aki őszinte akart lenni és mesélte miket csináltak a fősuli alatt. Reggel már nem talált az ágyában, pedig utálok korán kelni.

2018. szept. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
92%

#9. Nem értek veled egyet. Lehet, én gondolom rosszul, de a múltunk a jelenünk. Hogy érthetőbb legyek, az, hogy most milyenek vagyunk a múltunknak köszönhető. Nem lehetnénk azok amik most vagyunk a múltunk nélkül. Állandó tanulási, tapasztalási folyamat az élet.

Talán, azért érdemes elmondani a partnerünknek az előző kapcsolato(ka)t, h beláthatást engedhessünk ezáltal neki, h jobban megérthesse a mostani valónkat, természetesen rengeteg-rengeteg mély beszélgetéssel. Ez pluszban egyfajta megtiszteltetés is a partnernek, és ha intelligens fel is fogja. Sztem itt kezdődik az igazi bizalom, igazi átadás, lélektől-lélekig.

2018. szept. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
46%

"Ha a párod emiatt kiábrándul, akkor egy idióta, nem kár érte."


"Ezen nincs mit "bevallani", mert semmi köze hozzá.Mikor két ember találkozik, onnantól van közük egymás életéhez, és csak odáig, míg együtt vannak."


Ilyen hülyeségeket írni..

2018. szept. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:

Szerintem te könnyítenél a lelkeden így, viszont őt lelki nyomorba taszítanád.

Amit nem tud, az nem fáj. (Van egy idős kolleganőm, ő mindig azt mondja, hogy tanuljuk meg, ha egy férfi kérdezi, ő a második az életünkben, mindig a második.) Nem kell a kedélyeket megbolygatni.

2018. szept. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
24%

"Ezen nincs mit "bevallani", mert semmi köze hozzá.Mikor két ember találkozik, onnantól van közük egymás életéhez


Bocs'má, azért én szeretném tudni, hogy akivel együtt vagyok pár napja még ku.rva volt-e, vagy ri.banc, vagy nemibeteg, vagy lekúrták e 10-en egyszerre, vagy akármi. Gondolom ez a nőknél is így van, szeretnék tudni, hogy a pasi egy nőverő, vagy pszichopata, vagy börtönviselt, strici, stb... Mindenkinél mások az erkölcsi határok, hadd döntse már el, hogy ez neki belefér e így. A múltad ugyanúgy te vagy, sőt miből ítéljen meg, ha nem a múltbeli cselekedeteidből? Abból, hogy most milyen szép (hazug) szavakkal hülyíted? Van az a mondás, hogy nem azt kell nézni, mit mond, hanem hogy mit tesz...vagy valami ilyesmi.

2018. szept. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
70%
Persze ha a kérdezö férfi lenne,akkor már osztanátok neki a pacsikat,hogy így kell ezt haver...kérdezö,ha ennyire vacakul érzed magad miatta,érdemes lehet beszélgetni róla,de valami megfelelö tálalást válassz hozzá. Egyébként meg próbáld ezeket a dolgokat elengedni,mindenki csinál hülyeségeket,ennèl nagyobbakat is,hidd el.
2018. szept. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
55%
Pontosan, hogy nem elengedni kell, hanem vállalni! Ez van, de tanult belőle, és ez tehető őt innentől jobb emberré.
2018. szept. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
18%

Én pont ilyen miatt raktam ki a csajom, hiába mondtam neki, hogy hagyjon békén a múltbeli dolgaival. Ha egy nőnek meredek a múltja, két dolgot tehet:


a) olyan férfit keres, akit nem érdekel a nő múltja


b) megtanulja befogni a száját és bízik abban, hogy sosem derül ki


Nektek semmiből nem áll szexelni annyit, amennyit csak akartok, csak akarat kérdése. Ha ezzel a lehetőséggel nem tudtok felelősségteljesen bánni, akkor vállaljátok a következményeket.

2018. szept. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:

Milyen elnézőek itt sokan, érdekes....

Volt hasonló barátnőm, ő elmondta nagyjából mik voltak, szerelmes voltam így nem igazán vettem ezeket figyelembe. Sajnos, mert később visszajött ez az énje....

Szóval jobb ha elmondod és nem mástól tudja meg, aztán eldöntheti mit akar. Így később nem lesz alapja téged okolni, én is csak magamat okolom miért nem voltam körültekintőbb.

2018. szept. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
18%
Amúgy is hülyeség ez a "kiéltem magam" duma, akiben benne van a riba.nckodás meg a könnyűvérűség, meg az egyéjszakásra, csak szexre való hajlam, abban benne is marad, csak idő kérdése, hogy mikor, ki hozza ki belőle.
2018. szept. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!