Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes lenne neki bevallanom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes lenne neki bevallanom?

Figyelt kérdés

Két éve vagyok együtt a párommal, benne megtaláltam az igazit. Gyakran mondja, hogy mekkora kincs vagyok neki és milyen ritka az ilyen lány, mint én. Családot is nagyon szeretne. Boldog vagyok vele, de gyötör a bűntudat, amiért nem tud pár dolgot a múltamról. Egyetlen pasiról tud, aki a párom volt, a többiről nem tud semmit. Középsuli alatt nagyon szorgalmas voltam, egyáltalán nem pasiztam. Utána jött az egyetem és minden megváltozott. Felfedeztem, hogy egész jó nő vagyok és a jó pasiknak is tetszem. Pár évig buliztam és pasiztam, húsznál is több komolytalan "kapcsolatom" gyűlt össze. Élveztem ezt az életet, nem bántam semmit. Egy idő után kezdtem rájönni, hogy ez nem vezet sehova, sőt teljesen elvesztettem a régi önmagamat. Akkoriban ismertem meg a mostani páromat, aki másként is kezelt, mint a többi pasi. Összeszedtem magam és most már megijedek saját magamtól is, ha a múltamra gondolok. Lehet másoknak ez nem nagy dolog, de én úgy érzem lejárattam magam saját magam és nem kevés srác előtt is. Akár ki is derülhet. Magyarázkodni se akarok, de gyötör a lelkiismeretfurdalás. Amikor összejöttem a párommal, akkor is több partnerem volt párhuzamosan. Csak amikor komolyra fordult, akkor dobtam őket.

24N


2018. szept. 11. 11:52
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:

Èn sosem szegyelltem h hany pasival voltam es mivel bizonyos IQ es beallitottsag alatt nem jovok ossze egy pasival ergo ez sosem volt kardinalis kerdes, mint ahogy engem sem erdekelt soha h ki hany novel volt mert ez irrelevans.


Szoval a helyedben se rossz erzesem nem lenne emiatt, sem a homlokomra nem irnam de aki ez alapjan itel meg valakit azzal sulyos gondok vannak.


36/N

2018. szept. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!