Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes lenne neki bevallanom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes lenne neki bevallanom?

Figyelt kérdés

Két éve vagyok együtt a párommal, benne megtaláltam az igazit. Gyakran mondja, hogy mekkora kincs vagyok neki és milyen ritka az ilyen lány, mint én. Családot is nagyon szeretne. Boldog vagyok vele, de gyötör a bűntudat, amiért nem tud pár dolgot a múltamról. Egyetlen pasiról tud, aki a párom volt, a többiről nem tud semmit. Középsuli alatt nagyon szorgalmas voltam, egyáltalán nem pasiztam. Utána jött az egyetem és minden megváltozott. Felfedeztem, hogy egész jó nő vagyok és a jó pasiknak is tetszem. Pár évig buliztam és pasiztam, húsznál is több komolytalan "kapcsolatom" gyűlt össze. Élveztem ezt az életet, nem bántam semmit. Egy idő után kezdtem rájönni, hogy ez nem vezet sehova, sőt teljesen elvesztettem a régi önmagamat. Akkoriban ismertem meg a mostani páromat, aki másként is kezelt, mint a többi pasi. Összeszedtem magam és most már megijedek saját magamtól is, ha a múltamra gondolok. Lehet másoknak ez nem nagy dolog, de én úgy érzem lejárattam magam saját magam és nem kevés srác előtt is. Akár ki is derülhet. Magyarázkodni se akarok, de gyötör a lelkiismeretfurdalás. Amikor összejöttem a párommal, akkor is több partnerem volt párhuzamosan. Csak amikor komolyra fordult, akkor dobtam őket.

24N


2018. szept. 11. 11:52
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
86%

Nem azzal van a probléma, hogy mit csináltál régen. Fogadd el, vállald a felelősséget, tanulj belőle, dolgozd fel, lépj tovább, változz. Ne hagyd, hogy szégyent vagy bűntudatot keltsenek benned emiatt akár a válaszolók, akár mások. Nincs miért "magyarázkodnod".


Azzal van a probléma, hogy nem adtál teljes képet magadról a párodnak. A párod nem téged ismer, hanem téged mínusz a "kellemetlen" részletek. Hagytad, hogy egy valótlan, hiányos képet alakítson ki rólad és abba szeressen bele helyetted, hagytad, hogy hazugság legyen a kapcsolat alapja. Tudom, hogy sokan így csinálják, rejtegetik a múltat, sőt, sokan a másikról direkt ilyen hamis képet akarnak kapni, de attól még ez egy alapvetően hibás hozzáállás.

2018. szept. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
28%

Arra céloztam, hogy ez nem valami būncselekmény, amit meg kell "vallani", ha el akarja mondani akkor mondja, de miért érzi ezt būnnek?


Ez egy társadalmi fixációtól való félelem, aminek semmi értelme.


Én több, mint 30 nōvel kerültem már kapcsolatba, pedig csak 27 éves vagyok, nem értem mi a probléma ezzel.Van olyan barátom, aki 43 éves, és eddig majdnem 70 nōvel volt kapcsolatban.


És ezért már biztos nemibeteg valaki?Ezek szerint aki ezt írja, az nem használ ószert?:)

2018. szept. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

Joga van tudni. Mikor ezek történtek, már felnőtt ember voltál, felnőtt ember pedig vállalja a felelősséget a tetteiért. Ne építsd hazugságra a kapcsolatod.


Plusz adj neki lehetőséget, hogy elmehessen szűrésre.


#22

Szerinted a gumi minden ellen megvéd?? Ilyen naiv/buta nem lehetsz 27 évesen...

2018. szept. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

"És ezért már biztos nemibeteg valaki?"


Nem biztos, de több partner ---> nagyobb esély! Azért kell szűrni. Főleg hogy itt ugye voltak hármas gruppenek is.

2018. szept. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

Nálam a rendszeres orvosi kivizsgálás alap dolog, nem csak a nemibeteg szűrés, ebből indultam ki.


Idén is átestem már rajta.

2018. szept. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Bocs, nem gruppenek, hanm több pasi is párhuzamosan. a lényeg ugyanaz.
2018. szept. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
43%

Amúgy ez teljesen általános jelenség a nőknél. Fiatal korban könnyű szex-szel próbálnak jópasit fogni, necces dolgokkal igyekeznek bevágódni olyan férfiaknál, akinél amúgy semmi esélyük nem lenne, és amikor rájönnek, hogy ez sehova nem vezet, a ún. stabil pasiknak el próbálják játszani a márnemvagyokolyant, mert ugye rendes férfihoz rendes nő illik.


Egy bizonyos kor felett szinte csoda, ha találsz olyan nőt, aki nem ment volna át ezen.

2018. szept. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
18%
Ti nők tényleg semmi másra nem vagytok jók, csak arra, hogy szexelni lehessen veletek, de azt is szigorúan gumival. Komolyan, a franc se tudja, miféle nyavalyák lappanganak bennetek. :D
2018. szept. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
18%
Ha ezt értelmesen elmondod, és kellően intelligens a párod, akkor nagy eséllyel meg fogja érteni...Főleg ha a jelen kapcsolatban és életedben látszik az, hogy megváltoztál.
2018. szept. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

#28

Milyen "ti nők"? A kérdező leírta, hogy vele mi van. A többi nő hogy jön ide? :D

2018. szept. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!