Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok erről? Lehetséges 10 évig így élni?

Figyelt kérdés

A párom 3 hónapja elhagyott minket.

Két hete egy beszélgetés alkalmával megkérdezem tőle, hogy mi volt velem a baj, legalább tudjam hol hibáztam.

Azt mondta, hogy bennem nincs hiba, csak vele van.

Amiket mondott az volt a lényeg, hogy ő sohasem szeretett engem. Menekült otthonról, én is egyedül voltam, és mivel megvolt a szimpátia működött a dolog. De a gyereket nem bánta meg...

Most viszont szerelmes lett, és lépett...

10 évig úgy viselkedett, hogy én végig azt éreztem, hogy nagyon szeret minket, mindig mondta, hogy semmiért nem adna minket. Most meg mond egy ilyet...

Nem tudom mit gondoljak.

Lehet így élni 10 évig, vagy csak bántani akart? Bár nem tudom hogy miért tenné, nem adtam rá okot.

Szerintetek? Mit gondoltok?



2018. szept. 14. 17:01
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/78 anonim ***** válasza:
0%
10 Nem téged, hanem engem másol.
2018. szept. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/78 anonim ***** válasza:
64%

Hogy kit másolok én??? És miért tenném? Ezt nem értem. (még ha dicsekedtem volna, de leírtam, hogy mindig elhagytak.)

Kérdező: Nem tudom, hogy most túl az 50-en változtatnék-e. Egy elég jó kialakult életem van. A 20 év alatt voltam szerelmes másba, de ezt titokban tartottam.

2018. szept. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/78 anonim ***** válasza:
6%

12 A kamuzás bajnoka címet már megnyerted:DD


A kórós hazudozás betegség, kezelni kell, nem tudtad?:D

2018. szept. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/78 anonim ***** válasza:
89%
??????. Nem értem mi ez a betámadás 13-as?
2018. szept. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/78 anonim ***** válasza:
92%

Lehetséges, hogy valamikor szeretett ő téged, de az idő során kialakult benne valamiféle hiányérzet, ami azt éreztette vele, hogy nem te vagy AZ. Nem szabad ezt magadra venni, az élet bonyolult és összetett, de te megérdemelnél egy normális magyarázatot!

Amikor a szerelem és a szeretet/tisztelet is elmúlik, akkor bizony képes az űr elfeledtetni a kezdeti érzéseket.

2018. szept. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/78 anonim ***** válasza:
72%

# 12/15


Én is kérdeznek: És sosem csaltak meg a férjed?

Engem azért érdekel, mert ugyanígy vagyok ezzel, mint te, csak 27 évesen és meg Bem léptünk meg a házasságot. Nem érzek szerelmet de a párom ideális társ. Én is lobbantam fel nem rég és emészt még a dolog, én is titokban tartottam. A házasság/ gyerek kerdestol pedig emiatt rettegek szinte, mert nem tudom hogyan lenne jó.. mit bannek meg jobban


Privátban is valaszolhatsz

2018. szept. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/78 A kérdező kommentje:

#13 #14


Mi történik köztetek?

Eltértetek a tárgytól...

2018. szept. 14. 19:12
 18/78 A kérdező kommentje:

#15


Köszönöm a korrekt választ.

Azt hiszem megértettem, bár szomorú vagyok.

Mindig azt éreztette velem, hogy nagyon szeret, pont ezért ilyen váratlan és érthetetlen számomra.

Pláne, hogy egy gyereket is adtam neki.

Hát nem tudom.

Köszönöm!

2018. szept. 14. 19:16
 19/78 anonim ***** válasza:
86%

Szeret, mint EMBERT. De ez csendes, langyos meleget adó tűz.

Most valaki megégette: heves, hirtelen fellángolás, erős nemi vágy, az önuralom teljes elvesztése. Tipikus szalmaláng.

Gyorsan el is fog hamvadni. Az a kérdés, mi marad utána.

2018. szept. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/78 anonim ***** válasza:
95%

Sokan visszavetítik a jelent a múltra, màr nem is emlékeznek, hogy volt tíz évvel ezelőtt. Most nem szeret, és bebeszéli magának, hogy sosem szeretett. Vagy nem. Senki nem tudhatja.


Ha boldog voltál vele, és úgy érezted, szeret, akkor szerintem utólag nem érdemes ezt az érzést felülvizsgálnod magadban, bármit mondjon is most neked.

2018. szept. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!