Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok erről? Lehetséges 10 évig így élni?

Figyelt kérdés

A párom 3 hónapja elhagyott minket.

Két hete egy beszélgetés alkalmával megkérdezem tőle, hogy mi volt velem a baj, legalább tudjam hol hibáztam.

Azt mondta, hogy bennem nincs hiba, csak vele van.

Amiket mondott az volt a lényeg, hogy ő sohasem szeretett engem. Menekült otthonról, én is egyedül voltam, és mivel megvolt a szimpátia működött a dolog. De a gyereket nem bánta meg...

Most viszont szerelmes lett, és lépett...

10 évig úgy viselkedett, hogy én végig azt éreztem, hogy nagyon szeret minket, mindig mondta, hogy semmiért nem adna minket. Most meg mond egy ilyet...

Nem tudom mit gondoljak.

Lehet így élni 10 évig, vagy csak bántani akart? Bár nem tudom hogy miért tenné, nem adtam rá okot.

Szerintetek? Mit gondoltok?



2018. szept. 14. 17:01
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/78 A kérdező kommentje:

#20


Köszönöm megnyugtató válaszod.

2018. szept. 15. 08:20
 22/78 anonim ***** válasza:
100%

:(

Szerintem most először őszinte volt hozzàd. Sajnos ilyen az amikor egy ember megkedvel valakit, de szerelmes nem lesz, csak elfogadja, benne marad a kapcsolatban mert épp nincs jobb. Valamennyire még jól is érzi magàt, de ahogy telik az idő, egyre erősebb benne az üresség, hisz szàmàra ez csak egy megalkuvàs volt, hogy ne legyen egyedül amíg megtalàlja a szerelmet. Màr önmagàban is elég aljas dolog így kihasznàlni valakit, de hatalmas felelőtlenség volt ilyen " kapcsolatba" gyereket csinàlnia. Eleve tudta, hogy nem fog rendes csalàdban felnőni szerencsétlen. Sajnàlom:(

A helyedben én nem foglalkoznék vele tovàbb 1 percet se. Nem ér annyit. Megpróbàlnék tovàbblépni, valamint a lehető legnagyobb tàvolsàgot megtartani. Semmi személyeskedés, semmi bàjcsevegés, semmi képmutatàs, semmi hogy vagy mi újsàg, csak a gyerekről való kommunikàció. Ennyi. Az ilyen még a baràti viszonyt se érdemli meg.

2018. szept. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/78 A kérdező kommentje:

#22


Köszönöm, nagy löketet adtál.

Nagyon fáj ez a tudat, megalázva érzem magam. Alig tudok elé állni, persze tartom magam, mert muszáj.

Ő beszél a dolgairól, én többnyire hallgatok.

Legszívesebben felpofoznám, és elzavarnám a......., de nem tehetem.

Nem volt elég, hogy megcsalt, hazudozott a nőért, de még ezzel a vallomással sót is szórt a sebeimbe.

Igazad van! Ezek után még barátnak sem jó.

Csak el kell viselem. :(

2018. szept. 16. 17:50
 24/78 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem arról van szó, hogy most jól ki akar phazsni a másikkal az ember..


Ott van a # 7-es válasza: 20 éve vannak együtt, sosem volt szerelmes úgy ő sem.


Az említett ürességről nem tehet, gondolom csak érzi iylenkor az ember,hogy valami hiányzik.

Szeretni szeretett téged is, csak más formában.


Én sem vagyok szeremes a páromba, csak szeretem és ragaszkodom hozzá. Megkérte a kezem és pont emiatt én úgy döntöttem, hogy őszinte leszek vele. Nem esett neki jól, de nem is szakítottunk. A kapcsolat így is működőképes. A férjed esetétől viszont belül is rettegek, hogy mi van, ha mégis szerelmes leszek valakibe..


Egyik oldal sem egyszerű. De mindenkienk egy élete van, és meg fog halni egy napon ő is. Én ha ezt tudnám a páromról, elengedném, hogy élje emg ugyanazt a szerelmet, amit talán te pont ő irénta érzel... De én pl nem szeretném ilyentől megvonni, hogy mellettem maradjon így.


Tudom ezt nem feltétlenül érzed most segítségnek a másik oldalról.. De ahogy te, úgy minden ember a saját boldogságát keresi, a férjed is. És ha ezt meglépte, akkor igenis hiányzott belül neki ez már egy ideje.


Biztosan szeretett téged, csak nem azzal a szerelemmel, ahogy te őt, és valami kis űr vagy hiány volt amihez kevés volt az, amit érzett.

2018. szept. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/78 A kérdező kommentje:

#24

Nem esik jól, de igazad van. Köszönöm!

2018. szept. 16. 21:50
 26/78 anonim ***** válasza:
100%

1 hónapja hagyott el párom 4 év kapcsolat és 2 év együttélés után, mert "egy ideje másra vágyik". Ma kértem volna meg a kezét.


Én is csak utólag vettem észre, hogy az utolsó 1 hónapban valamit forral.

2018. szept. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/78 A kérdező kommentje:
#26 Sajnálom! :(
2018. szept. 17. 20:51
 28/78 anonim ***** válasza:
100%
25 évig éltünk óriási szerelemben,de tényleg abban.Aztán megpróbált megcsalni,mert a munkahelyi frusztrációját nem tudta levezetni.Egy hónapig a hátam mögött tette a szépet egy másik nőnek,mikor kiderült elmondott mindent.Illetve majdnem mindent mert azért még derültek ki dolgok.Ő engem és a gyerekeket választotta viszont.De hidd el átérzem a csalódásod,a fájdalmad.Mi még együtt vagyunk,de ez örökre nyomot hagyott bennem,és a bizalmam az soha nem lesz a régi.De mivel nálunk is az volt hogy nagy fellángolás,azt mondta szerelmes,most meg már azt mondja kellemetlen vissza gondolnia az egészre,szóval ez változhat nálatok is.De az nagy fokú szemétség ha azt mondta soha nem szeretett szerelemmel.Azt miért írod hogy el kell továbbra is tűrnöd,nem tudtok külön költözni az anyagiak miatt,vagy ő nem is akar?
2018. szept. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/78 A kérdező kommentje:

#28

Ő elköltözött a nőhöz, de a közös gyerek miatt jön, és akkor el kell viselem.

2018. szept. 24. 12:25
 30/78 anonim ***** válasza:
87%

Tudom, hogy fáj, de ne gondolkodj rajta.Ha úgy érezted, hogy szeretett, akkor az úgy is volt. Most elvitte a nemesebbik szerve.Az ilyen emberért nem kár, tudom, ez nem vigasz.

Persze, hogy nem adtál okot, hogy bántson.Ne keress logikát.Ha nem jön be neki ez a "nagy szerelem" majd jönnek az önigazolások is, hogy miért érdemelted ezt, azzal is a saját bűnét akarja majd palástolni.Az ilyen ember nem képes felelősséget vállalni a gerinctelenségéért.

2018. szept. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!