Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok erről? Lehetséges 10 évig így élni?

Figyelt kérdés

A párom 3 hónapja elhagyott minket.

Két hete egy beszélgetés alkalmával megkérdezem tőle, hogy mi volt velem a baj, legalább tudjam hol hibáztam.

Azt mondta, hogy bennem nincs hiba, csak vele van.

Amiket mondott az volt a lényeg, hogy ő sohasem szeretett engem. Menekült otthonról, én is egyedül voltam, és mivel megvolt a szimpátia működött a dolog. De a gyereket nem bánta meg...

Most viszont szerelmes lett, és lépett...

10 évig úgy viselkedett, hogy én végig azt éreztem, hogy nagyon szeret minket, mindig mondta, hogy semmiért nem adna minket. Most meg mond egy ilyet...

Nem tudom mit gondoljak.

Lehet így élni 10 évig, vagy csak bántani akart? Bár nem tudom hogy miért tenné, nem adtam rá okot.

Szerintetek? Mit gondoltok?



2018. szept. 14. 17:01
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/78 anonim ***** válasza:
0%

tök jó dolgokról beszéltek,csak kevered a szezont a fazonnal.

a sexuális vonzódás nem szerelmi érzés.tudtál róla ?


akkora üres blamázsokat mondtok behalok.

semmi szellemi megközelítés,még csak véletlenül sem.

nem kell túl gondolni - simán csak a kérdéses jelölt

menyiben él hasonló életet.persze ez nektek tökmindegy.

csak legyen szerelem / öö vagyis sex a ti olvasatotokban.

hát ne csodálkozzon senki ha egész életében hülyének nézik.


a faszi majd el megy a meccsre,ha igényes akkor horgászni.

te meg otthon nézed a valóvilágot azt jóvan. :)

2018. nov. 3. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/78 anonim ***** válasza:
28%

Nem tudom az utolsó komment kinek szólt, de bírom itt a mindenki helyett én jobban tudok mindent attitűdű embereket, akik gondolkodás helyett instant ítélkeznek. Persze értem, az könnyebb.


Szerintem mindenki el tudja dönteni ha szerelemet erez vagy puszta szexuális vonzalmat. Én nem vagyok benne biztos, hogy sima szexert ott hagyna baki a családját, és ostobának tartom, ha valaki me akarja mondani mit érez a másik, nyilván ő azt ős jobbban tudja így, hogy nem róla van szó. ;)


A szex és a szerelem más. Szexuális vonzalmat gyakrabban érzünk mint szerelmet, a szex is motivál vmennyire, de közel sem annyira mint a hormonokkal teli szerelem, kb mint egy beszűkült tudatállapot. Nem hiába tesznek annyi h_lyeseget az emberek, vagy alázkodnak meg a másik előtt, mert mindenkit kifordít egy kicsit önmagából.

2018. nov. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/78 anonim ***** válasza:
84%

Igen, szerintem is mindenki el tudja dönteni, hogy szexuális vágyat érez, vagy szerelmet. Nálam a kettő együtt jár, ha valakibe szerelmes vagyok, ahhoz mint a mágneshez vonzódom fizikailag is, szerintem ez természetes. Hagy tudjam már én jobban, hogy mit érzek!!!

Biztos vannak aszexuális emberek, mint az 53%-os válaszoló, akinek csak az számít, hogy közös legyen a hobbijuk, hát nálam nem ez a helyzet.

2018. nov. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/78 anonim ***** válasza:
28%
Nekem mondta azt férfi, hogy vonzom, mint a mágnes, de csak szexet akart.
2018. nov. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/78 anonim ***** válasza:
25%

Igen, mert létezik puszta szexuális vonzalom is. Senki nem írta, hogy ez szerelem!


Én is éreztem erős szexuális vonzalmat pasi iránt, de kapcsolatra nem kellett volna, nem voltam ettől belé szerelmes, de még csak fellángolás sem volt, csak nemi vágy.


ÉS volt, akinél a mosolya vagy a nézése sokkal többet jelentett és nem csak szexuálisan érdekelt, hanem a személyisége érdekelt jobban. A szexuális vonzalmam csak a mellékfonala az egésznek. A szerelemben a vonzalom ugyanúgy jelen van, DE nem ez a legfontosabb benne, ennél magasabb szinten van.


Szóval azt hiszem el tudom már dönteni, milyen mikor többet érzek, és milyen, amikor csak nemi vágyat. Én például azt is tudom, hogy a 2 nem mindig jár együtt. Más nőknél gondolom nagy hányadnak nem így van és nem tudja különválasztani a kettőt, a férfiaknak ez simán megy, és igazából én is külön tudom választani, nekem ez pl nem annyira hihetetlen, mint amit az utolsó írt.

2018. nov. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/78 anonim ***** válasza:
88%

57-ben is de azért újra érdeklődöm. Mi derült ki? Meg mi volt?

Én nem bírnék szerelem nélkül együtt élni senkivel az szerintem nem elég és nem fer a másikkal szemben. Viszont mindenki másképp tud szeretni. Biztos szeretett Ő a maga módján. Remélem.

2018. nov. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/78 anonim ***** válasza:
4%

ha végignyálaztátok volna az egészet akkor tudnátok miért írtam ezt.

nem kell kiforgatni senki szavait.a " közös hobbit " eléggé degradálónak

inkább primitívnek mondanám.ettől sokkal többről van szó.

fent már leírtam,nem ismételném csak röviden erősíteném meg

amíg részletesebben nem ismerjük egymás elképzeléseit a világ

dolgairól.addig felesleges bármiről is beszélni.

( akinek van,de nem beszél róla egy kalap alá tartozik. )

miután ez itt fel sem merült így ezen kapcsolatok lényegében

üres együttélések.

2018. nov. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/78 anonim ***** válasza:
66%

Van egy elmeletem! Ez a pasi sosem szeretet, csak fuggo volt, kapcsolatfuggo. Felt a maganytol es mivel rendben volt a dolog veletek beleugrott a kapcsolatba.


En kapcsolatfuggo vagyok. 6 evig voltam a parommal es vegig szenvedtem belul mert ereztem, hogy vmi hianyzik, nem o az en tarsam. De tenni nem tudtam. Kivulrol mindenki boldognak latott minket. Ha barkit megkerdeznek aki minket latott azt mondanak halalosan szerettem es tudod mit szakitas utan kellett elfogadnom, hogy soha a budos eletbe nem is szerettem. Fajdalmas.


Nem hiszem, hogy direkt csinalta, a fuggok eretlenek, nem tudjak mit ereznwk de mindent kiaakarnak dobolni szerelemnek, de kozben semmit sem ereznwk uressegen, felelmen kivul...

2019. jan. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/78 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehetséges így élni évekig. Én is éltem így több mint 10 évig. Aztán rájöttem milyen az igazi szerelem ahol ott felejted a lelked egy darabját. 27 évesen tapasztaltam meg, addig soha és azóta sem. Az emberek nagyobbik része ilyet soha életében nem él át. Azért válaszolok mert én tudom mi a különbség. Amit addig átéltem(mielőtt megismertem volna "Őt") az köszönő viszonyban nem volt a nagybetűs szerelemmel. 34/N
2019. jan. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/78 anonim ***** válasza:
9%

Még tovább is. 20 éve vagyunk együtt.

Nektek, nőknek egyszerű leléptek, és könnyedén kezditek mással elölről.

Már évek óta tudom, hogy ő csak érdekből van velem, de ez van. Egy férfi nem léphet le csakúgy bűntetlenül...

2019. jan. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!