Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gyerek vagy szakítás? Milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerek vagy szakítás? Milyen kompromisszum ez?

Figyelt kérdés

Ezt a kompromisszumot adta a barátnőm. 7 évig nem akart gyereket, hiába mondtam neki mindig, erre most ezt vágta a fejemhez. Eddig a nyaralások miatt követelőzött meg bulizni, élni akart. Most meg azonnal gyerek. Mondtam hogy át kell gondolnom de kidobott a lakásból! Ezt nemnek vette azt mondta és innen nincsen tovább. Vagy azonnal gyerek vagy semmi! 28 éves amúgy, én 32. Valami cikkeket olvasott a késői szülésről. Előtte persze ez nem zavarta amikor én akartam volna gyereket. Mostanra beletörődtem a dologba, erre ez jön. Már teljesen máshogy rendezkedtünk be. “Vetetett” velem egy egyáltalán nem gyerekbarát lakást! Most beszélt rá nemrég hogy éljek a vágyaimnak és hagyjam ott a jól fizető állásomat azért amit szeretek.

Ja, azt is mondta hogyha annyira akartam volna gyereket tőle amikor ő nem, megoldhattam volna!!! Hát ez nagyon meglepett! Ilyen nincs is!


Mit csinálnátok ti? Valami komoly tanácsot adjatok légyszi! Hülyeségeket nem kérek most, durva a helyzetem.


2018. szept. 20. 01:05
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
82%
Ha olyan töketlen vagy, hogy hagytad a hisztérika drámakirálynő barátnődnek, hogy kidobjon a SAJÁT, ő kívánságára vásárolt, nem gyerekbarát lakásodból, akkor megérdemled a sorsod. Keresd meg a golyóidat és rakd ki te, legyél elegáns és segíts neki csomagolni, aztán hívj egy taxit. Gyereket, no azt nem kéne neki csinálni, de ha ilyen puhány vagy, majd nyilván megteszed. Eskü, nőként sem értem, miért kell kutyába lemenni, egy luk sem ér annyit (no ez persze fordítva is igaz).
2018. szept. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
7-es, ugyanerre gondoltam én is, amikor vègigolvastam. A csaj beadja a csináljunk gyereket, de azonnal-szöveget, amit a kèrdező naná, hogy furcsáll a korábbi hozzáállása alapján, aztán amikor nem olyan válasz èrkezik, amire 1 hónap múlva rá lehet vágni, hogy hurrá, sikerült, akkor kidobja a lakásából. Kérdező, légy résen, itt valami nem stimmel!
2018. szept. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos csak csatlakozni tudok az előttem szólókhoz. Ez a csaj csak kihasznál kénye-kedve szerint, csak az ő igényei vannak figyelembe véve. És sajnos abban is lehet valami, hogy bizony teherbe esett valakitől, viszont Te lennél a megfelelő balek úgy mint eddig is, hogy kiszolgáld őt, megteremtsél mindent neki mert Te szófogadó és könnyen irányítható vagy. Melletted minden kívánsága teljesül és közben éli a saját életét ahogy akarja.

Állj a sarkadra haver, ha kell penderitsd ki a francba és nehogy belemenj a manipulációs játékába mert lehet más kölykét fogod nevelni 20évig.

Amúgy meg ha lesz gyereke ha nem én ezek után kib.@sznám az életemből, szerintem ebből ennyi elég volt egy életre.

2018. szept. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Szabadulj meg tőle, de gyorsan, mondom ezt nőként. Egy akaratos hisztérika a barátnőd, aki zsarolni és manipulálni akar téged. Ebből a kapcsolatból semmi jó nem fog származni.
2018. szept. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Menekülj!Az nem lehet hogy már most terhes valaki mástól esetleg???
2018. szept. 22. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!