Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A véleményetekre lennék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Saucony kérdése:

A véleményetekre lennék kíváncsi elsősorban a hölgyek véleményére nem a tini csajok hanem a középkorosztály véleménye . Hogy mi a véleményetek? Amúgy pasi vagyok

Figyelt kérdés
Két éve ismertem meg a barátnőmet de még eddig nem sikerült összeköltözünk egyéb okokból. Már ő nagyon szeretett volna teljesen más okból össze kaptunk és két hónapig Gyakorlatilag nem is írtunk egymásnak. Aztán egyszer csak rám írt hogy látott egy képet rólam ahogy egy szórakozóhelyen egy hölggyel táncolok De hát az a hölgy egy rokonom volt amitől csúnyán félreértett. Én ezt próbáltam neki elmagyarázni igazából semmi nem jutottam vele. Aztán pár nap után átmentem hozzá volt hogy békülős szex. Pár nap múlva ugyanúgy ezzel előállt ezzel a dologgal És persze újra össze kaptunk . Utána Ez körülbelül két hete volt ráírtam hogy átmegyek hozzá megbeszélni. Erre azt a választ kaptam de menjek mert utazik le a rokonaihoz az édesapjával. Én ezt el is hittem Néha azért ráírtam hogy hogy van megérkeztek ő azt a választ adta hogy igen megköszönöm. Majd pár nap után akkor hazaérkezett hétfőn elkezdett újra irkálni hogy mizu velem Satöbbi hogy hiányzok neki meg szeret. Szerdán már átmentem hozzá és két napot együtt töltöttünk Csodásan . Akkor valamiért beleolvastam a telefonjába ahol egy barátnőjével való beszélgetésnél kiderült hogy egy sráchoz bement Németországba és ott töltött vele pár napot. De akkor persze tagadta hogy volt valami a sráccal. Utána újra megkerestem elmentünk sétáltunk beszélgettünk többször feltettem neki a kérdést de ugyanúgy ezt a választ kaptam hogy semmi nem volt azért utazott le ugyan hogy elfelejtsem engem mert úgy érezte vége ennek a kapcsolatnak és hogy már mióta ismerjük egymást és soha nem jutottunk arra hogy összeköltözünk igazából neki az a legnagyobb problémája hogy két hónapig szünet volt és ő így szerettem volna lezárni elvittem arra helyre ahol megismerkedtünk ott megkérdeztem tőle mint a szemébe néztem hogy hazudik e meg e csalt Azt mondta Nem nem tette meg és ezt követően egy Többszöri kérdésemre is ezt a választ kaptam. Aztán pár nap múlva beugrottam hogy tudok róla és akkor elmondta. Állítása szerint nagyon rossz volt a sráccal rövid ideig tartott és az adottságok sem voltak megfelelőek egyszerűen nem élvezte különben gondolom már ismerkednének tovább és már nagyon nagyon megbánta. Sirt de nagyon nagyon. Persze haragszom rá de tudom hogy ebben mindketten hibasak voltunk Igaz én két hónap szünet után sem éreztem azt hogy valakihez Mennem kellene de nem vagyunk egyformák. Utána pár napra rá ráírtam a srácra megkérdezi hogy mi volt az elárult pár dolgot ami nagyon fájt. A lényeg hogy utána barátnőm is ráért és számon kérte a hazugságait és a srác ellentmondásba keveredett majd később beismerte hogy sok dolgot hozzátett de a sexet elismerte mind a kettő. Most úgy vagyunk hogy beszélgetünk Én mondtam neki hogy nem kifejezetten A szex persze az is bánt de az legjobban hogy utána napokig nem vállalta fel Mit tett. Persze gondolom ilyenkor nehéz. Most azt mondja tiszta lappal szeretnék indulni és mindent mindent elmond azt mondtam neki gondolkoznom kell ezen és én is nagyon örülnék ha ez működne. Mert én eddig nem hazudtam neki és nem is csaltam meg mert szeretem. A szívem egyik fele azt mondja hogy hagyjam, de akkor nagyon nehezen viselem a hiányát másik fele meg az hogy adjak egy esélyt. Nektek hölgyek mi a véleményetek erről? Én úgy gondolom hogy lehet abban valami hogy két hónap után már úgy érezte hogy nem fontos számomra és valóban próbált feledni. Csak hát ezt nehéz feldolgozni. Nyilván nem jött be neki a srác és nekem elmondta hogy miért. Lehetőleg ne gúnyolódjatok rajtam

2018. szept. 21. 08:18
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Akkor azt mondjátok meg nekem amikor nem beszélek vele miért hiányzik annyira lelki fájdalmat érzek és majdnem ott fizikait érzem hogy szeretem és mindig azt írja hogy menjek hozzá és beszéljük meg mondjátok meg nekem Mennyi idő alatt lehet túltenni annyira magam hogy már nem fog érdekelni a dolog
2018. szept. 21. 12:37
 12/13 anonim ***** válasza:
Hiaba probalt mas fiuval osszejonni. Te jobb vagy nala mindenben. Fdlejteni csak azt kell,akit nagyon szeretek. Szoval szeret teged. O azt hiszi,te megcsaltad es ezert fekudt le duheben
2018. szept. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsó válaszadóknak én is így gondolom én is hibásnak érzem magam. Fel kell dolgozni és tovább lépni mert nagyon szeretem
2018. szept. 23. 11:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!