Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 1.5eve vagyok a batarnommel....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1.5eve vagyok a batarnommel. Az a baj van 1 gyereke. Nem terveztem hogy ilyen hosszura nyulik de ez lett belole. Mit csinalnatok?

Figyelt kérdés

Szoval a fo problema az hogy van egy15 eves fia.

A gyereket nagyon nem birom. (lusta, elvan kenyesztetve, kovetelozos, mar kamaszodik stb)

Nekem meg nem volt konfliktuson a sraccal, de valamiert irratal.

A baratnom mar nagyon komolyan gondolja ezt az egesz lapcsolatot.

Eleinte meg en is nagyobb erzelmeket taplaltam iranta , de mivel kettos erzeseim vannak ezugyeben igy mar nalam hanyatlik a dolog.

Tovabba a lany iszonyuan feltekeny. Ez is sokszor nyomaszto.

Viszont nekem lehetne benne ketelkednem mivel O mar tobbszor hazudott nekem kapcsolatunk alatt. Nem megcsalas. De nem oszinte.(pl telefonon beszelunk azt mondja itt meg itt van- erre haverom hiv hogy itt latta a baratnomet a fiaval) szoval sokszor olyan dolgokban hazudik amiert nem kellene neki.

Ugyhogy nem tudom mi lenne a legjobb nekem.

Jol is erzem vele magam jo hogy van valakim.

De sokszor mar nyomaszt, es a gyerek miatt nem tudom hosszutavon mennyire lenne ez az egesz eletkepes.

Mit tanacsolnatok?

29F


2018. szept. 23. 18:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Próbàlj beszni vele, hogy nagyon eltèr a vilàgnèzetetek a gyereknevelèsről. Hogy pàr dologgal nagyon nem èrtesz egyet a fiàval kapcsolatban, ès mivel àltala a te èleted rèsze is a fiú szeretnèd ha ebben meg ebben meg ebben vàltozàs lenne, mert egyèb esetben ez neked nem elfogadható. Megjegyzem a gyereknek is jót teszel ezzel, mert a majomszeretettel nevelt gyerek sèrül az ilyenben a legjobban, mert sikertelen ès èletkèptelen lesz aztàn ebből fakadóan depis ès lecsúszott. Hàtha belàtja hogy vàltozàs kell. Ha nem, akkor lèpj le.
2018. szept. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Miért jöttél össze vele, ha igazából a gyereke miatt nem tudod 100%-osan elfogadni?


2 gyerekkel maradtam egyedül, de ha a mostani párom nem fogadta volna el, vagy utálná a gyerekeimet (neki nincs saját), akkor nem jövünk össze.


Beszélgess el a pároddal a kételyeidről és akkor az alapján döntsetrk együtt, hogy hogyan tovább.

2018. szept. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
12 gyerek ès gyerek között van különbsèg. Lehet a te gyerekeid jólneveltek akiket el lehet fogadni. Egy majomszeretettel nevelt elkenyeztetett gyerek nem ugyanaz a kategória.
2018. szept. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!