Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon hisztis, vagyok 3 honapja kezdődött es olyan 2-3 hetente előjön?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Novemberben leszünk három éve egyutt a barátommal,20 évesek vagyunk,első kapcsolat,szerelemmel szeretjük egymást,alapvetően jo a kapcsolatunk.

Mostanaban viszont olyan hülyeségeken hisztizek h pl ha megyünk valahova nem csinálunk közös képet,vagy szép lányokat kovet instagramon,szóval tényleg iylen hülyeségek... ilyenkor nagyon rosszul érzem magam de eltelik pár nap es nem is ertem hogy miért voltam ilyenen kiakadva.

Tudnátok segíteni hogy esetleg mit lehet iylen esetben tenni? Próbálok figyelni hogy kevesebbet akadjak ki de nem ilyen egyszerű sajnos...



2018. szept. 25. 10:45
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
77%
Ezt leginkább csak önuralom és és önismeret kérdése, onnan meg már csak egy lépés az önfejlesztés...
2018. szept. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
39%
Ilyenkor hova teszed az önuralmad? Ha már önismereted/önbecsülésed nincs és lusta vagy ahhoz, hogy dolgozz rajta, akkor legalább uralkodni megtudhatnál magadon, ha elvileg ember vagy..
2018. szept. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
72%
Tuti nem vagy terhes? Hormonálisan minden OK? Lepontozták a PMS választ, pedig lehet, hogy ezen az úton kellene elindulni. Ha valami felborult a hormonháztartásodban, az bizony okozhat ilyen kellemetlen tüneteket. Szedsz fogamzásgátlót? Annak is lehet mellékhatása a hangulatingadozás. Én a helyedben mindenképp orvosi vonalon indulnék el.
2018. szept. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
0%

En azt mondanam, hogy mar nem igazan szereted, csak meg magadnak se vallottad be.

Ekkor szokott minden aprosag idegesito lenni.

2018. szept. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, két tanács.


1: Ne hallgass az olyanokra, mint Leprajodthyronin, aki szerint abban mérhető a kapcsolat minősége, hogy hány közös képet készítetek.


2: Próbáld megfejteni, mi áll ezek a "hisztik" hátterében. Elégedetlen vagy magaddal? Nem kapsz elegendő törődést? Nem hiszem, hogy tényleg a közös képek hiánya taszítana téged a rosszkedvbe, tehát inkább a probléma gyökerét keresd meg.

2018. szept. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Teljes mértékben át tudom érezni amit kérdezel, mert szinte ugyanebben vagyok én is már több mint 1 éve. Vannak napok, amikor még azért is hisztizek, ha mondjuk olyan klippet néz, amiben bikinis csajok vannak, vagy volt, hogy megnézett az utcán egy nálam vékonyabb nőt, én 165 cm 58 kg vagyok, és már kövérnek éreztem magam. A fejéhez vágtam hogy biztos le akar cserélni, mert hájas disznó vagyok...

Pár hónapja jöttem rá,hogy ezek a hisztis napok ovukor jönnek elő. Pár nap múlva már csak a lelki ismeret fulldalás marad, hogy megint ok nélkül bántottam meg a páromat. Szerencsére nagyon megértő, és tudja hogy ezekről a hisztikről nem tehetek. Mondhatnám olyan mintha akkor nem is én lennék.

Valószínű nálad is a hormonok. Ha tudod, jegyezd fel egy naptárba a napokat mikor feszültebb vagy, és hasonlítsd össze a női dolgokkal. Ovu, menzesz...

Ja és az egészben az a legrosszabb hogy ha lecseng a vihar, megbeszélitek, te magadnak megfogadod hogy nem leszel ilyen, és újra előjön.

2018. szept. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
#16 orvosnak beszéltél már a panaszaidról? Meg kellene oldani, mert neked se jó ez így, és előbb-utóbb a barátodnak is elege lesz. Oké, hogy egy kicsit érzékenyebb az ember lánya, de a hisztiroham biztosan nem egészséges.
2018. szept. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

"Ja és az egészben az a legrosszabb hogy ha lecseng a vihar, megbeszélitek, te magadnak megfogadod hogy nem leszel ilyen, és újra előjön."

Érdekes, én mindig felismerem, ha épp a hormonok szórakoznak velem és időben le is állítom magam, képes vagyok racionalizálni és ezért nem is hisztizek ilyenkor. Ehhez csak önismeret és önkontroll kell, szóval szvsz egyáltalán nem mentség a hormonok játéka a hisztire. A legundorítóbb kommunikációs módszer és semmilyen kifogás nem ment fel ezalól.

2018. szept. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítőm válaszokat,nem nem vagyok terhes,es fogamzasgatlot sem szedek :) az a baj hogy az onbizalmammal nagyon nincs rendben minden általános óta,es ez most előjött hogy ilyen magamutogató világban élünk sajnos ahol ha nem ugy nézel ki mint az insta csajok akkor mar nem számítasz jo nőnek (persze magad es nem a parod szerint) egyáltalán nincs arról szó hogy nem vagy kevésbé szeretnem a páromat, meg mindig ugyanúgy szerelmes vagyok bele, ezek a dolgok eddig is zavartak,csak mostanaban gyakrabban felhuzom rajta magam :D
2018. szept. 30. 22:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!