Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van ennyi életképtelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi életképtelen férfi?

Figyelt kérdés

Nem az én kapcsolatomról szól a kérdés, mert én teljesen elégedett vagyok a barátommal, nagyon törődő, figyelmes, gondoskodó, romantikus, házias,stb., viszont eléggé le vagyok döbbenve, hogy az utóbbi időben szó szerint minden lány ismerősöm ugyanarra panaszkodik: a barátjuk lusta, egész nap csak telefonozik meg gépezik, sosem segít takarítani, nem figyel oda rájuk, nem hallgatja meg őket, nem dicséri meg őket soha, eltűnik napokra, a haverok mindig fontosabbak, hazudnak, sok esetben megcsalás is van...

Komolyan ennyire rossz a legtöbb párkapcsolat? Nyilván ezeknek a lányoknak is vannak biztosan hibái, de azért az már eléggé gyanús, hogy mindegyiküknek pontosan ugyanaz a baja, és azt is kétlem, hogy mindenki ennyire rosszul választana.


Ti hogy érzékelitek ezt?


22N


2018. okt. 8. 11:36
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/72 anonim ***** válasza:
28%

Látod 27-es igazi szánalom tenger vagy,bemutattad a mai magyar átlag férfi(kisfiú) példáját.

Ez a baj veletek,hogy nézd meg utolsó válaszadót NŐként előbbre tart az életben mint ti,inkább magatokba kellene nézni ti ,,férfiak" és kifogások helyett valamit tenni.

Jössz ezzel a baromságoddal,hogy ki fog majd kenyeret sütni meg takarítani.

Ki a f_szt érdekel mindig is lesznek akik megcsinálják,sőt tovább lépek robotok fogják végezni az alja melókat meg a könnyű munkát.

Érdekes utolsó válaszadó NŐként nem kifogásokat keresett meg nem jött ezzel a szánalmas szövegével,hogy ha mindenki nek piacképes szakmája lesz akkor ez meg az lesz.

Tanulhatnátok tőle ,,férfiak".

Tíz évvel idősebb vagy és semmit se tudsz felmutatni mint az átlag kisfiúk ugyanez,40 évesen szobát bérel aztán csodálkozik,hogy nincs második randija,mert senki se kívnácsi a másik fingjára ugyanabban a lakásban.

Sajnos ezek a mai magyar férfitársaim,bőrük nem ér 3 fillért sem,semmit nem tudnak felmutatni,némelyik nő 20-n évesen már akár több százezret keres,sőt külön lakik,addig ti 30 valahány évesen megrekedtek és nem tesztek semmit,meg elvagytok egy szobában 30 valahány évesen.

Ideje lenne férfivá vállni urak,életből felmentettek vagytok mind,tisztelet a kivételnek,vagyunk vagy 10%-ban.


31F

2018. okt. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/72 anonim ***** válasza:
57%

"Tenyleg piackepes szakmat kell tanulni, ennyi a titka, es nem megelegedni a szar fizuval."


A betölthető álláshelyek száma továbbra sem végtelen, de azért ismételgesd csak tovább ezt a hülyeséget, mint egy papagáj, hátha egyszer csak hirtelen igaz lesz.


"Lehetakarozni mindenfele hulyeseggel, de ha egy no osszekapar egy kezdotokenek valot, hazat vesz, eltartja magat, te majd a havi netto 120-at mutogatod?"


A nőnek mi köze van ahhoz, hogy én mennyit keresek? Nehogymá' tőle függjön, hogy mit csinálok!

A másik meg: jellemzően nem a férfi szokott élősködni a nő keresetén hanem megfordítva.


"Kifogasok kifogasok hatan..."


Ha nincs igazam, nosza, cáfolj meg. Tényekkel. Ne a buta, működésképtelen közhelyeket ismételgesd.


"Majd utana sirhatsz, ha a nok tenyleg mindent onerobol megteremtenek maguknak "


Szerinted engem érdekel, hogy önerőből megteremtenek maguknak mindent? Még a végén kitalálod, hogy iLígy vagyok rájuk...


"Igen, piackepes szakmat kell tanulni, de a legtobb ember nem okos es/vagy kitarto, ezert nem tulemkednek a nehezebb szakokon."


Mi vagy te, papagáj?

Nem tudod felfogni, hogy piacképes szakmákból sincs korlátlan számú álláshely, vagy nem akarod felfogni?


"Aztan gyartjak a kifogasokat, meg hogy takarito is kell a tarsadalomba, stb."


Úgy, szóval kifogás. Akkor magyarázd el szépen, hogy mégis mennyi ideig és hogyan működne egy társadalom, amelynek minden tagja programozóból vagy mérnökből áll. Tegyük fel, hogy van 10 millió álláshely, és mindegyikük havi félmillát keres (ami nyilván fizikai képtelenség, de azért tegyük fel). Kérlek vázold fel, hogy miként, hogyan fog működni egy ilyen társadalom.


"Ez az egesz csak felelosseg haritas es kifogas kereses."


Lássuk a csupa programozóból álló működő társadalmadat, addig ez csak mellébeszélés.


"akkor megtanulod perfektul egy jolmeno orszag nyelvet, es maris elhelyezkedhetsz ott a szakmadban, tobb penzert."


Ha nem tűnt volna fel, pont ez történik mostanság. Akinek van esze, az kimegy Németbe. Azzal ne is törődj, hogy a GDP-t is Németországnak fogja termelni, tehát a magyar gazdaság attól még ugyanúgy szarban marad, és az itthoniaknak még rosszabb lesz. Megmondtad a nagy semmit, de azt nagyon.


"Mar elore tudom milyen kifogasokat fogsz ezekre kitalalni (azokat mindenki tud gyartani, en is nyomhatnam az "ellenervejet, ha lusta lennek az eletemert tenni), hat vergodj tovabb es sirj es hibaztass mindenkit a sajat eletedert, kiveve magadat."


Nem az én hibám, ha a bugyuta vágyvezérelt állításaidat csípőből megcáfolom. Annyi közöd van a gazdaság működéséhez, mint a harkálynak az integrálszámításhoz, de azért osztod itt nagy elánnal az észt. A jutalmadat meg is kaptad rá: egy mínuszt.


"Amugy a 46%-os igazabol most tokeletesen lefestette az eletkeptelen ferfi peldajat."


Az ostoba óvodás kisdedó személyeskedésed kiválóan jellemez téged.


"En nala joval fiatalabb nokent most kezdem kulfoldi palyafutasomat, ahol mar a gyakorlatomert tobbet fizetnek, mint MO-n az atlagfizu."


Jaaa hogy te külföldön nyomatod, és onnan osztod ekkora paripa arccal az észt, egy stabil gazdaságú országból, ahol nem inflációs játékzseton a pénz. Én is akkor megyek ki Németbe, és keresek sok pénzt, amikor akarok, úgyhogy nekem ne döngesd itt a melled, hogy te milyen sokat elértél.


"Igazabol szanalmas is, hogy egy olyan "ferfi"vel vitazok, aki kb 10 evvel idosebb nalam es kevesebbet ert el az eleteben. "


Te nem vitázol, kispajtás, te trollkodsz. A kettő nem ugyanaz.

Attól, hogy van külföldön valami szatócsboltod, ne képzeld már magad Steve Jobsnak pls, nem vagy te senki. Az undorító kivagyi vergődésedre pedig te is kaptad a mínuszt.


"Látod 27-es igazi szánalom tenger vagy,bemutattad a mai magyar átlag férfi(kisfiú) példáját."


Újabb ostoba troll, szépek vagytok így ketten. Pofára ment a válogatás?

Felétek ez a színvonal, a natív fröcskölődés? És te nevezel szánalom tengernek [sic] másokat...itt kimentem röhögni :D


"nézd meg utolsó válaszadót NŐként előbbre tart az életben mint ti,"


Szép meséket már Andersen is ki tudott találni, ilyeneknek nem adok hitelt.Pláne hogy csak önigazolásra használjátok a bugyuta elméleteiteket.


"Jössz ezzel a baromságoddal,hogy ki fog majd kenyeret sütni meg takarítani."


Próbálj olyan társadalomban élni, ahol nincsenek pékek, és nincs aki elvigye a szemetedet. Programozó nélkül picit tovább él az ember, mint pék nélkül, de úgyse fogod beismerni hogy meztelen a császár, szajkózod tovább a saját baromságaidat.


"tovább lépek robotok fogják végezni az alja melókat meg a könnyű munkát."


Na remek, még egy ilyen "róbácc for evriván" jövővilágban-álomvilágban élő kis oktodni.

Aranyapám, Japán úgy 150 évvel jár előttünk technológiailag, és ott se robotok végzik az "aljamunkát" sehol. Le kéne állnod a Sztár trekkel meg az Emlékmással, kb. annyira életképes az a szájenszfiksön világ, mint a Pokémon.


" nem jött ezzel a szánalmas szövegével,hogy ha mindenki nek piacképes szakmája lesz akkor ez meg az lesz."


Nem jött, mert fingja nincs a piacgazdaságról, ahogy neked sincs.

Amiből sok van, aranyapám, az inflálódik. Közgazdaságtan alaptétel. Ha egyetemre jártál volna a kocsmahivatal helyett, ezt magadtól is tudhatnád.


"Tíz évvel idősebb vagy és semmit se tudsz felmutatni mint az átlag kisfiúk "


Jajaja, majd ti a fotelből monitor mögül jóóóól megmondjátok, hogy az általatok gyűlölt gonosz ellenség semmire se vitte, bezzeg ti mekkora királyok vagytok...

Állj le a szalmabábozással, aranyapám, ezzel csak annyit érsz el hogy kiröhöglek.


"Sajnos ezek a mai magyar férfitársaim,bőrük nem ér 3 fillért sem,semmit nem tudnak felmutatni"


Olyan cuki ahogy itt önkényesen meghatározod, hogy rajtad kívül mindenki legalja szemét, te vagy az élet királya és királynője egyszemélyben :D ezzel a gusztustalan, kivagyi öntömjénezéseddel végképp hiteltelenné váltál.


"Ideje lenne férfivá vállni urak,életből felmentettek vagytok mind,tisztelet a kivételnek,vagyunk vagy 10%-ban."


Majd ha a szabadidőd 100%-a nem abból fog állni, hogy neten játszod itt a mesehőst, és az IQ-d is valami pozitív egész szám lesz, visszatérhetünk erre a kérdésre. Addig is helyből kaptad a mínuszt.

2018. okt. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/72 anonim ***** válasza:
62%

Ha ilyen nagy a szad 46%-os es perfektul beszelsz nemetul, akkor miert nem mesz ki? Teged aztan biztos nem erdekel Magyarorszag sorsa, ha mar ugyis gyulolsz kb mindent es mindenkit magad korul. Biztos kenyelmesebb anyukaddal lakni 31 eves letedre. A stilusod is nagyon durva, mintha egy 15 eves tinifiu duhongeset olvasnam.

Masoknak irod, hogy itt elik az eletuket, mikor te feloldalas valaszokat irsz kiedezgetve a neked kezenfekvo reszeket masok hozzaszolasaibol. Arrol ne is beszeljunk, hogy iszonyat sok helyen latni az agybeteg kommentjeidet.

Tudod, attol nem lesz jobb az eleted, hogy itt gyulolkodsz a csunya, gonosz vilagrol. Mindenki a sajat eletenek kovacsa. Ha te a hatralevo 40 evedet igy akarod le"elni", hat legyen.

2018. okt. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/72 anonim ***** válasza:
32%

Látom 32-es nagy okos vagy,mégis csak kifogások mennek.


,,A betölthető álláshelyek száma továbbra sem végtelen, de azért ismételgesd csak tovább ezt a hülyeséget, mint egy papagáj, hátha egyszer csak hirtelen igaz lesz."

Ember tudod te mennyi piacképes szakmai van?

Vannak szakmunkák is pl:hegesztő.


,,A nőnek mi köze van ahhoz, hogy én mennyit keresek? Nehogymá' tőle függjön, hogy mit csinálok!


A másik meg: jellemzően nem a férfi szokott élősködni a nő keresetén hanem megfordítva."

Semmi csak tudod szánalmas,hogy egy 20-n éves lány többet tud felmutatni mint te férfiként,ez tükröz némi életképességet meg férfiasságot is.


,,Szerinted engem érdekel, hogy önerőből megteremtenek maguknak mindent? Még a végén kitalálod, hogy iLígy vagyok rájuk..."

Nem de majd nézhetsz ha rád se néznek mert nem vesznek férfiszámba egy nő sem,max a lepattanó,mert egy igazi nő veled szóba nem fog állni,mert sehol se tartasz az életben.Marad a sör meg a kezed.


,,Úgy, szóval kifogás. Akkor magyarázd el szépen, hogy mégis mennyi ideig és hogyan működne egy társadalom, amelynek minden tagja programozóból vagy mérnökből áll. Tegyük fel, hogy van 10 millió álláshely, és mindegyikük havi félmillát keres (ami nyilván fizikai képtelenség, de azért tegyük fel). Kérlek vázold fel, hogy miként, hogyan fog működni egy ilyen társadalom."

Ki mondta,hogy mindenki programozó legyen meg mérnök?

Piacképes szakmák rengeteg van:

- Gazdasági matematikus

- Pénzügyi elemző

- Ritka nyelvek művelői(Japán,kínai,arab)

- Olajmérnök

- Gázmérnök

- Hegesztő

- Festő

- Asztalos

- Burkoló

- Lakásfelújító(gipszkartonozás,stb.)

Soroljam még??

Amire kereslet van,elmondom még egyszer amire kereslet van.


,,Ha nem tűnt volna fel, pont ez történik mostanság. Akinek van esze, az kimegy Németbe. Azzal ne is törődj, hogy a GDP-t is Németországnak fogja termelni, tehát a magyar gazdaság attól még ugyanúgy szarban marad, és az itthoniaknak még rosszabb lesz. Megmondtad a nagy semmit, de azt nagyon."

És ki a f_szt érdekel a többi ember,mi vagy te?

Te vagy a Máltai szeretetszolgálat egyik kirendeltsége?

Mit foglalkozol mi lesz az itthoniakkal?

Kit érdekelnek?

Ha ők éhen döglenek neked is muszáj?

Tudod ez nagyon szánalmas,a felelősséget hárítod el,ez is nagyon férfias igazi férfi vagy.


,,Nem az én hibám, ha a bugyuta vágyvezérelt állításaidat csípőből megcáfolom. Annyi közöd van a gazdaság működéséhez, mint a harkálynak az integrálszámításhoz, de azért osztod itt nagy elánnal az észt. A jutalmadat meg is kaptad rá: egy mínuszt."

Még is ő tud felmutatni valamit NŐként,te meg mit tudsz férfiként aki idősebb is?

Hmm?Ha annyira okos vagy akkor tuti van jól menő állásod vagy céged,gondolom.


,,Jaaa hogy te külföldön nyomatod, és onnan osztod ekkora paripa arccal az észt, egy stabil gazdaságú országból, ahol nem inflációs játékzseton a pénz. Én is akkor megyek ki Németbe, és keresek sok pénzt, amikor akarok, úgyhogy nekem ne döngesd itt a melled, hogy te milyen sokat elértél."

Akkor lássuk miért nem mész ki?Mikor indulsz?

Csak pofázni tudsz de teljesítményed semmi,úgyanúgy itthon fogsz maradni mert tököd nincsen arra,hogy kimenj,legalább neki van vér a puncijába ami neked a töködben hírből sincs.Mindenki ott a lehetősége kimenjen és jól is teszi.

Az,hogy te itthon szenvedsz és neked jó lelked rajta,a magyar szereti ha fáj látom.


,,Attól, hogy van külföldön valami szatócsboltod, ne képzeld már magad Steve Jobsnak pls, nem vagy te senki. Az undorító kivagyi vergődésedre pedig te is kaptad a mínuszt."

Dugd fel a mínuszodat magadnak,ennyit tudsz látom,mivel semmi más nem megy neked,valós teljesítményed nuku.


,,Aranyapám, Japán úgy 150 évvel jár előttünk technológiailag, és ott se robotok végzik az "aljamunkát" sehol. Le kéne állnod a Sztár trekkel meg az Emlékmással, kb. annyira életképes az a szájenszfiksön világ, mint a Pokémon."

Megnyugtatlak jobban tudom nálad,hogy robotok sok melót átvesznek mivel tért hódított a Mesterséges Intelligencia,gép tanulás,a gépi látás.

Már vannak diagnosztizáló gépek robotok amelyek 90%-al pontosabb diagnózist adnak mint az orvosok,idők kérdése.

Lehet jobban tudom nálad maradjunk annyiban.


,,Nem jött, mert fingja nincs a piacgazdaságról, ahogy neked sincs."

Neked van,mesélj milyen céged van?Milyen vállakozásod?

Milyen cégnél futottál be karriert ha ennyire okoska vagy?

Tételesen írd le.


"Majd ha a szabadidőd 100%-a nem abból fog állni, hogy neten játszod itt a mesehőst, és az IQ-d is valami pozitív egész szám lesz, visszatérhetünk erre a kérdésre. Addig is helyből kaptad a mínuszt."

Mondom a mínuszod dugd fel magadnak,csak még szánalmasabb leszel.

Nem hiába a nők undorodnak a magyar palik 90%-ol,nem csak én mondom,hogy szánalmas lúzerek akik nem képesek elérni semmit csak sírni rinyálni meg ugatni tudnak,tisztelet a 10%-nak.

Ezt nők is mondták,inkább el kellene kezdeni fejlődni emberek vagy marad a sör és a kezetek meg a prostik.

2018. okt. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/72 anonim ***** válasza:
18%

"Ha ilyen nagy a szad 46%-os es perfektul beszelsz nemetul, akkor miert nem mesz ki?"


Angolul beszélek perfektül, és ha annyira ki akarnék menni, akkor jueszéjbe mennék ki.

Hogy miért nem teszem? Azért, észvitéz, mert attól, hogy egy idegen országnak termeled a GDP-t, idehaza nem lesz jobb semmivel.


"Teged aztan biztos nem erdekel Magyarorszag sorsa, ha mar ugyis gyulolsz kb mindent es mindenkit magad korul."


Ehhez képest te fröcskölődsz itt beteg lelked mélyéből mindenkire, aki nem a te lózungjaidat fújja. Ennyit arról, ki gyűlöl kit.


"Biztos kenyelmesebb anyukaddal lakni 31 eves letedre. A stilusod is nagyon durva, mintha egy 15 eves tinifiu duhongeset olvasnam."


Saját lakásom van, úgyhogy ez se talált :) De azért mulatságos nézni, hogy oda próbálsz rugdosni, amiről azt hiszed, hogy fáj :DDD

A te stílusodról meg ne is beszéljünk, azon a szinten vegetálsz ahol a szabolcsi buckalakók.


"Masoknak irod, hogy itt elik az eletuket, mikor te feloldalas valaszokat irsz kiedezgetve a neked kezenfekvo reszeket masok hozzaszolasaibol."


Ennyire fáj, ha idézlek? Én legalább abból indulok ki, amiket írsz, nem agyalok ki mindenféle baromságot rólad, hogy a vélt igazamat hangoztassam.


"Arrol ne is beszeljunk, hogy iszonyat sok helyen latni az agybeteg kommentjeidet"


Ha nem tetszenek, mondok egy frankót, aranyapám: NEM kell olvasnod őket. Szabad országban élünk. Szokj hozzá, hogy nem mindenki osztja a mizantróp embergyűlölő nézeteidet. Nem kell kötekedni másokkal, aranyapám, és akkor nem kapod vissza ugyanezt másoktól. A stílus maga az ember.


"Tudod, attol nem lesz jobb az eleted, hogy itt gyulolkodsz a csunya, gonosz vilagrol."


Nekem tökéletes az életem, köszönöm szépen. A világot pedig a magadfajta laposférgek teszik tönkre jellemzően.


"Ember tudod te mennyi piacképes szakmai van?

Vannak szakmunkák is pl:hegesztő."


Tudok róla, igen. És szerinted azokból végtelen sok kell?


"Semmi csak tudod szánalmas,hogy egy 20-n éves lány többet tud felmutatni mint te férfiként,ez tükröz némi életképességet meg férfiasságot is."


Mit tud felmutatni mégis? Talán valami nagymogul egy multicégnél?

Mert ha nem, akkor semmivel se tud többet felmutatni, mint egy vele egykorú pénzügyi tanácsadó, gépészmérnök vagy programozó, úgyhogy nem kéne istennőnek képzelnie magát, csak mert van egy közepesen jól fizető állása. Ezt rajta kívül X millió ember elmondhatja magáról, mégse döngeti senki a mellét, hogy ő mekkora király.


"Nem de majd nézhetsz ha rád se néznek mert nem vesznek férfiszámba egy nő sem,max a lepattanó,mert egy igazi nő veled szóba nem fog állni,mert sehol se tartasz az életben.Marad a sör meg a kezed."


Olyan nőre semmi szükségem nincsen, aki azért vesz "férfiszámba", mert sok pénzt keresek, köszi szépen. Ha ilyenre van igényem, felmegyek rosszlányokra és veszek egyet.

Jellemzően jól megmondtad a nagy semmit.


"Ki mondta,hogy mindenki programozó legyen meg mérnök?


Piacképes szakmák rengeteg van:"


1: Folyamatosan ezt a hülyeséget olvasni tőletek, hogy de a programozók, meg a mérnökök mennyit keresnek. A felsorolásodban hány mérnököt is soroltál fel?

2: Csipkebokor vessző

3: Ezek a szakmák is ugyanúgy tudnak telítődni, mint bármi más. Ez még eszedbe se jutott?


"És ki a f_szt érdekel a többi ember,mi vagy te?

Te vagy a Máltai szeretetszolgálat egyik kirendeltsége?

Mit foglalkozol mi lesz az itthoniakkal?

Kit érdekelnek?"


Gratulálok, igazi mai dekadens önimádó felfogás. Csak te te, és te számítasz, a többi ember csak szemét, dögöljenek meg...nagyszerű, nem lógsz ki a sorból egy kicsit se.

Szemmel láthatóan neked ez magas, de egy társadalom akkor lesz működőképes, ha gazdaságilag stabil, és a társadalmi osztályok között megvan az egyensúly. Kereshetsz te másfél milliárd forintot is nettóban havonta - ha nincsen büdös paraszt, aki elveti a vetőmagot, akkor neked nincs kenyér, gyümölcs, zöldség. Ha nincs buszvezető, masiniszta, akkor nincs aki munkába cágoljon téged. Ha nincs kukás, a saját mocskodba fulladsz bele. Ha nincs rendőr, pár nap alatt kirabolnak, megölnek, és minden pénzed az övék lesz. Ha nincsen orvos, akkor ott döglesz meg a pénzeszsákjaidon perforált vakbéllel.

Hogy egy klasszikust idézzek: "És még folytathatnám a sort, bébi..."


Tudod mikor volt utoljára ilyen rendszer? Úgy van, a kommunista Szovjetúnióban. Meg is nézheted, milyen pöpecül működött. Ezt akarod viszontlátni?


"Tudod ez nagyon szánalmas,a felelősséget hárítod el,ez is nagyon férfias igazi férfi vagy."


Igen, biztos nagyon szánalmas vagyok, hogy engem érdekel a nagy egész, a társadalom sorsa, aminek én is részese vagyok. Ha téged nem érdekel, próbálj önellátó lenni, sok sikert hozzá! Véletlen nem te vagy Nicholai Caucescou?


"Még is ő tud felmutatni valamit NŐként,te meg mit tudsz férfiként aki idősebb is?"


Én teljesen más területen keresem a pénzt, nem vállalkozó vagyok. Ugyanúgy nem lehet mindenki vállalkozó, ahogy programozó, mérnök, vagy heggesztő se.


"Akkor lássuk miért nem mész ki?Mikor indulsz?"


Fentebb taglalva.

Azonkívül szerinted ez egy univerzális megoldás lenne? Aki szarul keres, menjen ki Németbe?

Tudod ebből mi lenne, pajti? 2 hónapon belül úgy vágnák ki kishazánkat az EU-ból, mint a macskát egészségügyi sétára. Rázhatnánk együtt a kerítést Ahmedékkel. Bomba ötlet, de komolyan!


"Csak pofázni tudsz de teljesítményed semmi,úgyanúgy itthon fogsz maradni"


Hátrább az agarakkal, öcsikém, egyelőre neked azért van még ingyenes egészségügyi ellátás, közművek és infrastruktúra, mert van 2 millió értékteremtő, aki ezt előállítja neked. Miért nem a 8 millió parazitát szidod helyette aki mindent ingyen akar? Jaaaaa hogy te magad is ilyen vagy...?


"legalább neki van vér a puncijába ami neked a töködben hírből sincs.Mindenki ott a lehetősége kimenjen és jól is teszi."


Úgyvan, mindenki vállaljon munkát külföldön, hátha még egy polgárháborút is összehozunk, mint Albánia! Akkor fog csak Orbánisztán igen jól teljesíteni!


"Dugd fel a mínuszodat magadnak,ennyit tudsz látom,mivel semmi más nem megy neked,valós teljesítményed nuku."


Látom kifogyott az érvkészlet. Mit vártál erre a parttalan trollkodásra amit összekínlódtál? Dícséretet?


"Megnyugtatlak jobban tudom nálad,hogy robotok sok melót átvesznek mivel tért hódított a Mesterséges Intelligencia,gép tanulás,a gépi látás."

"Lehet jobban tudom nálad maradjunk annyiban."


Annyit tudsz te a robotosításról, mint a gazdaságról. Egy nagy semmit. Megnéztél valami ZS-kategóriás szájenszfiksönt, és fantáziálsz arról, hogy itt majd minden kulimunkát robotok fognak elvégezni.

Az ne zavarjon téged, aranyapám, hogy a dolog több szempontból is kivitelezhetetlen a valóságban, álmodozz csak tovább :D


"Neked van,mesélj milyen céged van?Milyen vállakozásod?"


Nem vagyok vállalkozó, csak épp odafigyeltem közgazdaságtan órán, nem a Pokémon Gó-t pöntyörgettem az okosteldzsómon.

Nekem mindenesetre már sikerült oda eljutnom, hogy nincs végtelen számú álláshely, és a GDP nem a semmiből termelődik. Szóljál, ha csak a felét is sikerült felfogni a dolgoknak.


"Mondom a mínuszod dugd fel magadnak,csak még szánalmasabb leszel."


Remek, akkor kaptad az újabbat. Amíg a tevékenységed 100%-a online trollkodásból áll, addig ne nagyon prédikáljál arról, ki a szánalmas és ki nem.


"Nem hiába a nők undorodnak a magyar palik 90%-ol,nem csak én mondom,hogy szánalmas lúzerek akik nem képesek elérni semmit csak sírni rinyálni meg ugatni tudnak,tisztelet a 10%-nak."


Ja, hát van még rajtad kívül jópár nólifer ócska zugnetes failtroll, mantrázhatjátok kórusban a röhejes lózungjaitokat egymásnak, mint Göbbels tanítványai. Itten bazinagy jogállam van minálunk, úgy csináltok bohócot magatokból, ahogy nektek jólesik.

Mi pedig majd jókat röhögünk rajtatok - viccnek még szükségből jól vagytok, másra nem.

2018. okt. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/72 anonim ***** válasza:
82%
Picit elszálltak néhányan ezzel a piacképes szakma szarsággal. Mondjuk egy mérnök informatikus diploma elég piacképes? Vidéken ezzel dolgozom, a netto 300 vágyálom csupán. Akkor miről beszéltek? Vagy csak pesti viszonylat létezik?
2018. okt. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/72 anonim ***** válasza:
62%

#36 amint látod, nem fogja fel, hogy a piacképes szakma egy baromira nem állandó, és képlékeny fogalom. De szerintem nem is akarja.

Kelet-Magyarországon már a nettó 200 ezer is csillagászati összegnek számít. Rengeteg településen (pl. Tiszabő) 100%-os a munkanélküliség. Még közmunka sincs. Semmi. Zéró. És lehetőség sincs a kitörésre. Elköltözni nincs miből. A beígért 1 millió munkahelynek a tizede nem valósult meg. 2012-höz képest az ország GDP-besorolása 8 helyet csúszott vissza, már Banglades is megelőzött minket. A forint még így is nagyon inflációs, hogy a kormány dotálja - enélkül valahol a százcsiliárd milpengő környékén lenne egy kiló kenyér.

De fölösleges neki bármit is magyarázni, teljesen olyan, mint Göbbels tanítványai.

2018. okt. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/72 anonim ***** válasza:
68%

Miért van ennyi életképtelen nő?

Az egyik lediplomázott, de macerás lenne dolgozni, úgyhogy összeállt egy triplatokájú "vállalkozó apuci fiacskája" fazonnal, aztán gyorsan lebabázott, hogy biztosítsa a jövőjét.

A másik kibukott az ELTE-ÁJK-ról, erre kőgazdag apuci nyitott neki egy műkörmös szalont.

Elvárások persze az egekben, ha valami nem úgy van, ahogy elképzelték, már biztatják egymást a szakításra. Kompromisszumkészség zéró, házimunka rangon aluli, a férfi teremtse meg az egzisztenciát...

2018. okt. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/72 anonim ***** válasza:
15%

Hat ne is haragudj 46%-os, de en olyan csaladbol jovok, ahol meg enni se volt penzunk sokszor, ettol fuggetlenul a testverem es en is egyetemet vegeztunk, olyan szakot, ami jelenleg es a jovoben is piackepes lesz es a sajat sorsunkat iranyitjuk, ha mar a szuleink nem tudtak az oveket. De lehet tovabb takarozni, meg falvakat peldakent hozni, hol melyszegenyseg van, de ott nem csak ez, hanem a mentalitas, illetve az intelligencia is hianyzik, hogy kijojjenek belole. Gondolom te nem egy 100 fos melyszegeny falubol szarmazol, szoval akkor nincs mirol beszelnunk.

Igen, jol mondod, illekonyak a munkak, mivel folyamatosan valtozik a piac, es az adaptacio a legfontosabb dolog a mai vilagban. El kell fogadni ezt. Egy normalis ember amugy is elete vegeig tanul es folyamatosan fejleszti magat, esetleg kiegeszito kepzeseket csinal, a jelenlegi munkapiachoz alkalmazkodva. Ez teljesen korrekt.

Ez pedig csak a sajat komolexusodat mutatja, hogy szerinted tobbnek hiszi magat az, aki kulfoldon van (megjegyzem, nem csak gazdasagi okok miatt hagytam el Magyarorszagot). Szimplan azt mutattam be, hogy en rinya helyett megtettem, amit meg akartam es afele dolgozok, amit el szeretnek erni. Ennyi az egesz.

2018. okt. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/72 anonim ***** válasza:
20%
Azt pedig nem ertem, hogyan is tudnal kimenni Nemetoeszagba barmikor, ha csak angolul beszelsz. Az angol az alap, de az esetek 80%ban az adott orszag nyelvet is folyekonyan kell beszelned, illetve lehetoleg meg egy felkapott nyelvet ezek melle, ha nem takaritani akarsz vagy nem olyan a munkad, ahol irrelevans a nyelvtudas...
2018. okt. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!