Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van ennyi életképtelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi életképtelen férfi?

Figyelt kérdés

Nem az én kapcsolatomról szól a kérdés, mert én teljesen elégedett vagyok a barátommal, nagyon törődő, figyelmes, gondoskodó, romantikus, házias,stb., viszont eléggé le vagyok döbbenve, hogy az utóbbi időben szó szerint minden lány ismerősöm ugyanarra panaszkodik: a barátjuk lusta, egész nap csak telefonozik meg gépezik, sosem segít takarítani, nem figyel oda rájuk, nem hallgatja meg őket, nem dicséri meg őket soha, eltűnik napokra, a haverok mindig fontosabbak, hazudnak, sok esetben megcsalás is van...

Komolyan ennyire rossz a legtöbb párkapcsolat? Nyilván ezeknek a lányoknak is vannak biztosan hibái, de azért az már eléggé gyanús, hogy mindegyiküknek pontosan ugyanaz a baja, és azt is kétlem, hogy mindenki ennyire rosszul választana.


Ti hogy érzékelitek ezt?


22N


2018. okt. 8. 11:36
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/72 anonim ***** válasza:
29%

#40, azt írtam, a jueszéjbe mennék ki. Konkrétan Alliance településre, Ohio mellé - ha mindenképpen tudni akarod, a Benno-farmra. Azért írtam Németországot, mert manapság az a legkedveltebb célpont. De írhattam volna Ausztriát, Franciaországot, Svájcot is, ha az jobban tetszik neked.

Angliába a brexit óta nem éri meg kimenni, azelőtt az volt a felkapott.

Ha odakint szakmát vállalsz - legyen mondjuk az asztalos, heggesztő - akkor oda azért nem kell akkora nyelvtudás, mintha üzletkötőnek, marketingmenedzsernek vagy gépésztechnikusnak mész. Ha olyan a munkád, hogy nem kell emberekkel érintkezned, igenis lehet boldogulni kint. Mint írtam, az euró igazi pénz, a forint a fasorba nincs hozzá képest.

2018. okt. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/72 anonim ***** válasza:
51%
Tok mindegy mit irsz, csak angollal nem fog mukodni hacsak nem vagy szerencses. Akkor menjel az USA-ba... almodozni konnyu. Vagy ha kijelented, hogy Magyarorszagon maradsz, akkor minek errol beszelni?
2018. okt. 10. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/72 anonim ***** válasza:
24%

Az angol a világnyelv, a németet Európán kívül sehol máshol nem beszélik. Maximum nagyon elvétve pár volt afrikai gyarmaton. Angollal viszont ugyanúgy van esélyed Ámerikában, Ázsiában, de még akár Afrikában is. Ja, hát kérem, JÓL kell megtanulni a nyelvet, nem gagyi webfordítós szinten...

Hogy miért beszélünk erről, ezt kérdezd attól a jóképességűtől, aki szerint a munkaügyi jellegű problémákra az a megoldás, hogy csomagolsz és zúzol másik országba, mint a vadliba. Egyénileg nyilván egyfajta megoldás, de egy komplett populáció nem tudja ezt megtenni. Pláne nem a 4,6 millió nincstelenünk.

2018. okt. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/72 anonim ***** válasza:
44%

Így van utolsó egyènileg a legjobb megoldàs.

Ezèrt mondom minek törődsz màsokkal?

Mit érdekel tèged,hogy más nem tud kimenni?

Kit érdekelnek komolyan?

Azzal neked lesz Audid ha màs kódus?

Mivel jobb neked,hogy màs kudarcemberekkel foglalkozol?

Mit érdekel tèged mi lesz 5 milliò magyarral ha te kint bèlszínt garnèlàval eszel meg Porschèd van?

Nem èrtem mindig màsokkal törődni f_szsàg,egyszer èlünk nekem meg a csalàdomnak ès a pàromnak legyen fullos minden,a többi ember baromira nem izgat egyàltalàn nem.

2018. okt. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/72 anonim ***** válasza:
0%

Nekem mondhatod 46%-os, en folyekonyan beszelek angolul, mivel eltem 1 evet Londonban. Most nemetnyelvteruleten vagyok, ahol az alapelvaras az angol es nemet folyekony tudasa. De ha Spanyolorszagban vagy, akkor az angol es spanyol tudas kell. Angolul manapsag mindenki beszel, ez kb a minimalis elvaras.

Utolsonak pedig igaza van, Magyarorszag ugyse fog felkapaszkodni eleted soran, tehat minek arra szentelni azt a keveske idot, amit a Foldon toltesz, hogy atlagosan vagy atlag alatti szinvonalon elsz. De itt nem csak gazdasagilag kell gondolkozni, mas orszagokban elni, azok kulturajat megismerni sokat ad a sajat szemelyisegedhez es elettapasztalatodhoz.

2018. okt. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/72 anonim ***** válasza:
0%
Hozzatennem, az egyetememen az meg kevesnek is szamit, hogy en 4 nyelvet beszelek, mig masok 5-6t. Nyilvan nem teged fognak valasztani jo poziciokba, ha te csak magyarul es angolul tudsz, mikor masoknak ugyanannyi tapasztalata van, de ok tripla annyi nyelven beszelnek.
2018. okt. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/72 anonim ***** válasza:
0%

Nagyon jól írja 45-ös,egyszer èlsz akkor kell kihozni a 100000%-ot.

Teljesen igaza van ez az orszàg a büdös èletbe nem fog felkapaszkodni mert az emberek agyàban akkora defekt van,mint ide Makkaó kb.

Az emberek tisztelet a kivètelnek de Tajgetosz azonnal kb. a 90% kuka.

Én se vesztegetem az időm szedem össze a tudást és párommal elmegyünk ebből a pöcegödörből,amint szerzek egy megfelelő ajánlatot,borzalmasak itt az emberek az orszàg egy katasztrófa.

És ezt mindenki momdja aki kint él,nyugalom Hawaii dizsi napszemcsi,minden happy.

És hiàba mondja Korsós Vendike,egy deka migràncs nincs kint.

Most voltam Münchenbe mindenki boldog,el van,Porsche,Bömösök,Audik.

Lesz_rnak mindemt csak élnek és falják az èletet,de ugyanez van nyugaton màs orszàgban is.

2018. okt. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/72 anonim ***** válasza:
25%

#44, mert a családom is itt van, és nem pauzibilis megoldás, hogy fogom magam, és "mindenkitleszarok" mentalitással kimegyek megcsinálni a szerencsémet egy olyan országba, ahol egy lelket se ismerek, és ahol ugyanúgy egy lenézett bevándorló lennék, mint Németben Abdul-Malik Ahmed (nagyfa)Szulejmán.

A legtöbb magyarnak nem azért van rossz sora, mert lusta vagy tanulatlan, hanem mert szar a vezetés, szar a gazdaság, és remény sincs a változásra. Egy Claudiusra volna szükség, mi pedig cserélgetjük a Caligulákat Nérókra és megfordítva. A majdnem 5 millió mélyszegény között rengeteg tanult és szorgalmas ember is van, de arról nem ők tehetnek, hogy nincs idehaza munkahely, vagy hogy a forint egy nevetséges inflációs játékpénz. Ezt rajtuk leverni nagyon gusztustalan pronyó dolog.


A nyelvtudásnál pedig nem a mennyiség, hanem a minőség számít. SZVSZ sokkal előrébb jutsz, ha 1 idegen nyelvet jól tudsz, mintha sokat rosszul, de ez csak egy szolíd vélemény.

2018. okt. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/72 anonim ***** válasza:
56%

,, mert a családom is itt van, és nem pauzibilis megoldás, hogy fogom magam, és "mindenkitleszarok" mentalitással kimegyek megcsinálni a szerencsémet egy olyan országba, ahol egy lelket se ismerek, és ahol ugyanúgy egy lenézett bevándorló lennék, mint Németben Abdul-Malik Ahmed (nagyfa)Szulejmán."

Hát te tudod,családodat is kiviheted magaddal mondjuk.

Miért mire vársz?

Kormány nem fogja megoldani helyetted,csak te magad tudod,ezt most felejtsd el,a kormány lesz_rja az embereket jó magasról és még le is hugyozza jó vastagon.

Amúgy nem nézlek le kint sőt sőt,egyik ismim Googlenál fejlesztő és állandóan őt hozzák fel példának kapja a prémiumokat állandóan meg fizuemelést is,meg kiállítják mindig meetingen,hogy megint ő aki megoldotta ezt meg ezt.

Senki se nézi le a képzett embereket,ez megint a sok hülye magyar kamudumája aki kiment ezeröccá ójróért szobát bérelve és b_szott dolgozni normálisan,ne őket vedd alapul.


"A legtöbb magyarnak nem azért van rossz sora, mert lusta vagy tanulatlan, hanem mert szar a vezetés, szar a gazdaság, és remény sincs a változásra."

Megint a kormány,ez a baj,felelősséget háritaná át a magyar ember,borzalmas,na ezért hótkódusok a magyarok mert az életről fingjuk sincsen hogy működik.

AKkor pont jön a csapó 2,go külföld,ott ne félj műxik minden,tehát ott vagyunk megint,hogy csak maguknak köszönhetik,hogy itt tartanak,mert ki kellene mozdulni a komfortzónából,ez az amire képesnek kell lenni.


" Egy Claudiusra volna szükség, mi pedig cserélgetjük a Caligulákat Nérókra és megfordítva. A majdnem 5 millió mélyszegény között rengeteg tanult és szorgalmas ember is van, de arról nem ők tehetnek, hogy nincs idehaza munkahely, vagy hogy a forint egy nevetséges inflációs játékpénz. Ezt rajtuk leverni nagyon gusztustalan pronyó dolog."

FELEJTSÉTEK MÁR EL A KORMÁNYT,mondom egyik se törődik veletek lesz_rják és még jobban lefogjak.

Te és csak is te tudsz változtatni az életeden.

Ember olvasgassatok személyiségfejlesztő könyveket,rátok férne,Brian Tracy Phoenix szeminárium,ajánlom nagyon sürgősen.

AKi tanult,szorgalmas az nem lesz mélyszegénységben,érdekes akiket én ismerek azok mind sikeres cégvezető,befutott IT manager,fejlesztő,architect.

Azok a tanult emberek gondolom szabad bölcsész meg ilyen himi humi büféruhatár szakosok,nem beszélnek nyelveket,nem tepertek gyakorlati helyekért helyette ment a bulika egyetemen,én meg akik komolyan vettük full time meló mellett jártunk egyetemre meg nyelvet tanultunk.

Ilyenek azok a mélyszegénységben tanult emberek,elvégezték max a sulit,egy fikarcnyit se tettek többet bele,nem mentek gyakornoknak nem taposták ki a saját belüket a melóért,nem fejlesztették magukat és nem fejlesztik.

Na ez a baj.



"A nyelvtudásnál pedig nem a mennyiség, hanem a minőség számít. SZVSZ sokkal előrébb jutsz, ha 1 idegen nyelvet jól tudsz, mintha sokat rosszul, de ez csak egy szolíd vélemény."

Ez így van,nyelvet minimum tárgyalási szinten kell beszélni minimum.

2018. okt. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/72 anonim ***** válasza:
25%

Teljes joggal szidja mindenki a kormányt, ugyanis ők felelősek a jelenlegi helyzetért, hogy ennyire szar idehaza az élet. Nem a "zemútnyócév", nem a Soros, nem az EU, nem az Érmelléki Kuglófember, hanem a kormány.


Mi az uralkodás első szabálya?

MINDENÉRT te vagy a felelős.

Lehet ezt tovább ragozni, de értelme nincs.


Ezek a személyiségfejlesztő könyvek meg motivációs baromságok teljesen olyanok, mintha valamelyik MLM-zombi írta volna őket. Jellemzően tőlük olvasok ilyeneket, meg hogy Warren Buffet mekkora csiliárdos lett belőle, és ez mindenki előtt nyitva áll...

Hja, Bernard Madoffról, Nick Leesonról és a társairól pedig elegánsan elfeledkeznek.


Ami 1-2 embernek működik, nem fog az univerzálisan 1-2 milliónak.

Lehetsz te akármilyen szuper 300 IQ-s fejlesztő, menedzser, akármi, ha nincs munkahely, akkor mehetsz burgert forgatni. Az űrhajósok is bizonyára rengeteg pénzt keresnek, de sajnos "Náza" nem mindenhol van.

A munkahelyteremtés vastagon a kormány feladata. Hogy is volt az az ígéret az 1 millió munkahellyel? Ha 47 ezres közmunkát tudtak teremteni, bizonyára tudnának mást is, csak hát nem áll érdekükben. Talán így kéne orvosolni a munkaügyi problémát, nem átköltöztetni a komplett népességet más országokba, hogy aztán oda jussunk, ahova Szomália.

2018. okt. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!