Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van ennyi életképtelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi életképtelen férfi?

Figyelt kérdés

Nem az én kapcsolatomról szól a kérdés, mert én teljesen elégedett vagyok a barátommal, nagyon törődő, figyelmes, gondoskodó, romantikus, házias,stb., viszont eléggé le vagyok döbbenve, hogy az utóbbi időben szó szerint minden lány ismerősöm ugyanarra panaszkodik: a barátjuk lusta, egész nap csak telefonozik meg gépezik, sosem segít takarítani, nem figyel oda rájuk, nem hallgatja meg őket, nem dicséri meg őket soha, eltűnik napokra, a haverok mindig fontosabbak, hazudnak, sok esetben megcsalás is van...

Komolyan ennyire rossz a legtöbb párkapcsolat? Nyilván ezeknek a lányoknak is vannak biztosan hibái, de azért az már eléggé gyanús, hogy mindegyiküknek pontosan ugyanaz a baja, és azt is kétlem, hogy mindenki ennyire rosszul választana.


Ti hogy érzékelitek ezt?


22N


2018. okt. 8. 11:36
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/72 anonim ***** válasza:
#68 a közgazdaságtan szintén GDP alapján működik és osztályoz, nem egyénileg kimazsolázott mutatók és mércék alapján állítanak fel ezótériába való elképzeléseket és feltételezéseket. Egyébként még a mi emberöltőnk alatt összejöhet, hogy Etiópia is lehagy bennünket, légy egészen nyugodt. Kíváncsi leszek, akkor majd kire fogsz ujjal mutogatni...az Antarktiszra?
2018. okt. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/72 anonim ***** válasza:

Aki itt azzal jött, hogy Irak meg Banglades is fejlettebb nálunk, attól kérdezem, hogy akkor ugye Brazília (9.) fejlettebb mint Svájc (20.), Mexikó (15.) fejlettebb mint Belgium (26.), sőt Magyarország (57.) fejlettebb mint Luxemburg (71.)?


[link]

2021. jan. 21. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!