Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van ennyi életképtelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi életképtelen férfi?

Figyelt kérdés

Nem az én kapcsolatomról szól a kérdés, mert én teljesen elégedett vagyok a barátommal, nagyon törődő, figyelmes, gondoskodó, romantikus, házias,stb., viszont eléggé le vagyok döbbenve, hogy az utóbbi időben szó szerint minden lány ismerősöm ugyanarra panaszkodik: a barátjuk lusta, egész nap csak telefonozik meg gépezik, sosem segít takarítani, nem figyel oda rájuk, nem hallgatja meg őket, nem dicséri meg őket soha, eltűnik napokra, a haverok mindig fontosabbak, hazudnak, sok esetben megcsalás is van...

Komolyan ennyire rossz a legtöbb párkapcsolat? Nyilván ezeknek a lányoknak is vannak biztosan hibái, de azért az már eléggé gyanús, hogy mindegyiküknek pontosan ugyanaz a baja, és azt is kétlem, hogy mindenki ennyire rosszul választana.


Ti hogy érzékelitek ezt?


22N


2018. okt. 8. 11:36
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/72 anonim ***** válasza:
0%

,,Teljes joggal szidja mindenki a kormányt, ugyanis ők felelősek a jelenlegi helyzetért, hogy ennyire szar idehaza az élet. Nem a "zemútnyócév", nem a Soros, nem az EU, nem az Érmelléki Kuglófember, hanem a kormány."

Reménytelen eset vagy akkor szídd tovább gyerünk.

Lássuk mennyire leszel sikeres tőle az életben.

Majd szólj ha valamit sikerült alkotnod,érdekel mit hoztál ki belőle.



"Mi az uralkodás első szabálya?


MINDENÉRT te vagy a felelős.


Lehet ezt tovább ragozni, de értelme nincs."

Majd rájössz egyszer,az a 20-n éves lány rájött erre és lépett,NŐként látom sokkal több esze van itt néhány ,,férfi"-nek,huh nem csodálom ki vannak a nők tőletek,ezen nem csodálkozom,max azon,hogy egyáltalán magyar palit még találnak akivel tudnak valamit kezdeni.



"Ezek a személyiségfejlesztő könyvek meg motivációs baromságok teljesen olyanok, mintha valamelyik MLM-zombi írta volna őket. Jellemzően tőlük olvasok ilyeneket, meg hogy Warren Buffet mekkora csiliárdos lett belőle, és ez mindenki előtt nyitva áll...


Hja, Bernard Madoffról, Nick Leesonról és a társairól pedig elegánsan elfeledkeznek."

Olvastál már egyet is egyáltalán?

Foglalkoztál már személyiségeddel egy percet is?

Van fogalmad miről beszélsz?



"Ami 1-2 embernek működik, nem fog az univerzálisan 1-2 milliónak.


Lehetsz te akármilyen szuper 300 IQ-s fejlesztő, menedzser, akármi, ha nincs munkahely, akkor mehetsz burgert forgatni. Az űrhajósok is bizonyára rengeteg pénzt keresnek, de sajnos "Náza" nem mindenhol van."

Ilyenkor fogod az útleveledet és TÁDÁM mész oda ahol kellesz,nem nagy trükk.

Csak megint a korlátolt magyar gondolkodást látom,ez a baj itt,ezért tartanak itt az emberek és nem viszik semmire,pontosan ezért.


"A munkahelyteremtés vastagon a kormány feladata. Hogy is volt az az ígéret az 1 millió munkahellyel? Ha 47 ezres közmunkát tudtak teremteni, bizonyára tudnának mást is, csak hát nem áll érdekükben. Talán így kéne orvosolni a munkaügyi problémát, nem átköltöztetni a komplett népességet más országokba, hogy aztán oda jussunk, ahova Szomália."

Akkor várj a kormányra,csak győzd kivárni,várjatok a sült galambra,hogy más lesz,majd megoldják neked,majd százévesen talán előbbre jutsz majd ezzel a gondolkodással.

Engem nem érdekel mit csinál a kormány sőt a magyar emberek sem,aki teheti az tenni fog magáért aki nem az kihullik,természetes szelekció(hulljon a férgese,ez van).

De várjatok az ígéretekre mindannyian,ezzel kiadtátok az irányítást a kezetekből és életetekből,pont erről beszél Brian Tracy is.

Csak hallgatni kellene vagy maradtok ilyen szürkék mint eddig.

2018. okt. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/72 anonim ***** válasza:
70%

Hat figyelj, epp ez az, a kormany nem fog erted semmit tenni. Ezt fel is ismered. Innentol kezdve donthetsz amellett, hogy elfogadod ezt vagy tovabballsz. Innentol kezdve a dontesed felelossege rajtad all. Az orszag nem miattad fog felviragozni (ha valaha fel fog).

Pont egyik ismerosom mutatott nekem egy prooaganda videot, amiben arra buzditjak a magyarokat, hogy szuljenek es maradjanak az orszagukban buta megfelemlitesre alapozva ("igy tudod megallitani a migraciot"), illetve bunbakkent beallitva, aki kimegy, hogy "cserben hagyja az orszagot" meg az is, aki nem szul 2 gyereket mert "az o kenyelme miatt kihal Magyarorszag". Na, kb ezen a szinten van. Tehat ha a kormany ujjat mutogat a sajat nepere, hogy ok a hibasok es nekik kell tenni Magyarorszagert, mig ok cserebe semmit sem varhatnak, akkor mirol beszelunk?

Itt tenyleg nem csak gazdasagrol van szo, hanem arrol, hogy pl mikor betegen korhazba kerultem se diagnoztizalni nem tudtak, se nem higienikus helyre elszallasolni, sot meg fertozeset is elkaptam ott, etelrol meg ne is remenykedj. Itt ilyenektol nem kell felnem... es azert az egeszseged minden penznel tobbet er. MO-n en mar be se mernek menni korhazba, ismerven az allapotokat.

2018. okt. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/72 anonim ***** válasza:
45%

"Reménytelen eset vagy akkor szídd tovább gyerünk.

Lássuk mennyire leszel sikeres tőle az életben.

Majd szólj ha valamit sikerült alkotnod,érdekel mit hoztál ki belőle."


Persze ha mindenki elpucol más országba, és marad egy bazinagy senkiföldje pár tucat vadállati szinten vegetáló nyomorgóval, aaaaz sokkal jobb!

Tökéletes mongól-tatár módszer - lázadoztak az emberek, kiküldünk egy tüment, azok halomra ölnek mindenkit csecsemőig bezárólag, aztán a füstölgő romokkal teli pusztaságot elnézve kijelentjük nagy boldogan, hogy béke van :D

Pompás megoldás, szarva közt a tőgyit :DDDDDD


"Majd rájössz egyszer,az a 20-n éves lány rájött erre és lépett,NŐként látom sokkal több esze van itt néhány ,,férfi"-nek,huh nem csodálom ki vannak a nők tőletek,ezen nem csodálkozom,max azon,hogy egyáltalán magyar palit még találnak akivel tudnak valamit kezdeni."


Na itt mindent felsoroltál, ami nem tartozik a kiemelt idézethez, és persze jót mocskolódtál megint a férfiak rovására. Még szerencse, hogy ti mind tökéletesek vagytok.

Mi a francnak nektek akkor férfi, ha csak a nyűg van velük? Öregedjetek meg akkor egyedül a karosszékben Cirmivel és Nyávival, ha ez a vágyatok.


"Olvastál már egyet is egyáltalán?


Foglalkoztál már személyiségeddel egy percet is?


Van fogalmad miről beszélsz?"


Te figyuka, komolyan azt hiszed hogy egy szar ország mégszarabb gazdasági helyzetén bármit segít az, ha elolvasol egy rakás könyvet,amit valami újgazdagék csemetéje a csilió dolláros villájában megfogalmazott? Hát igen, sok millió dollár napi bevétellel könnyű pozitívan állni az élethez. A kocka annak szép ugye, aki hatost dobott.

Ugyanolyannak tartom ezeket a motivációs baromságokat, mint a PUA-előadásokat. Pénzlehúzásnak, az emberi hiszékenység forintosításának. A szerzője szerint egy amerikai átlagpolgárnak ugyanakkora az esélye a kitörésre, mint egy mongólnak, abszolút nem veszi figyelembe a rendszerek, gazdaságok közti különbséget, tehát a legkevésbé se nevezhető szakmainak vagy hasznosnak.


"Ilyenkor fogod az útleveledet és TÁDÁM mész oda ahol kellesz,nem nagy trükk.


Csak megint a korlátolt magyar gondolkodást látom,ez a baj itt,ezért tartanak itt az emberek és nem viszik semmire,pontosan ezért."


Akkor mégegyszer: olyan megoldást javasolj kérlek, ami univerzálisan alkalmazható MINDEN emberre! Ne egyedi, elszigetelt eseteket, hanem a nagyátlagot érintő megoldást kínálj! A Gauss-haranggörbét célozd meg, ne a pozitív-negatív szélsőségeket!

Sok-sok milló ember örökké hálás lenne neked, ha megtennéd.


"Akkor várj a kormányra,csak győzd kivárni,várjatok a sült galambra,hogy más lesz,majd megoldják neked,majd százévesen talán előbbre jutsz majd ezzel a gondolkodással."


Úgy tudom, a kormány feladata a gazdaság rendbehozása, a jólét megteremtése és a prosperitás fenntartása. Szerinted nem így van? Akkor megkérdezném: mireföl is tartjuk el ezt a semmirekellő hatalmi elitet? Hogy legyen aki lopjon és hazudozzon? Ezt bárki utánuk csinálja fillérekért.


"Engem nem érdekel mit csinál a kormány sőt a magyar emberek sem,aki teheti az tenni fog magáért aki nem az kihullik,természetes szelekció(hulljon a férgese,ez van)."


Lehet hogy nem érdekel, de ettől még azt teszed, amit mondanak. A tarisznyarák esete a nyergesvontatóval, tudod - nem kell megérteniük egymást, de a nyergesvontató az erősebb. Majd rájössz erre magad is, ha máshogy nem, a saját károdon.

Az utolsó mondatod pedig a szociáldárwinizmus iskolapéldája.


"De várjatok az ígéretekre mindannyian,ezzel kiadtátok az irányítást a kezetekből és életetekből,pont erről beszél Brian Tracy is."


Erről beszél úgy, hogy a közgazdasági, jogi, politikai szaktudása kb. annyi mint a dobostortában a zenei tehetség. Ha ő ekkora meg nem értett zseni, hogyhogy még nem pénzügyi szaktárcavezető egy országban? Hisz egy csettintésre megoldana mindenféle pénzgondot a tömérdek sok eszével, nemde?

De nyugodtan hallgass ilyen dilettánsokra továbbra is, és csodálkozz azon, miért nem kerülnek az ilyenek sohase döntési pozícióba. Biztos mindenki más a hülye, ők helikopterek egyedül.

2018. okt. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/72 anonim ***** válasza:
89%
46%, miert nem dolgozol akkor ezen, ha ennyire erdekel a gazdasag? Ha talalsz egy megoldast, akkor meg te is "csilliardos" leszel. 😄
2018. okt. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/72 anonim ***** válasza:
45%

#54 ha nem vetted volna észre, ezért is nem tervezem kiköltözni - csak a legvégső esetben. Ugyanis barátom, ha elkezdenek innen menekülni az emberek, mint a patkányok a süllyedő hajóról, akkor egyre kevesebb embernek kell ugyanazt a GDP-t kitermelnie (ami fizikailag és gazdaságilag is képtelenség).

Mi történik? Elkezd zuhanni a bruttó nemzeti össztermék, és vele együtt a gazdaság is. Ha tudni akarod, 2012-höz képest 8 helyet estünk vissza a GDP-listán. Már Irak és Banglades is előttünk jár, csak mondom...

Én tudnék megoldást, és rajtam kívül még sokan, csak sajnos a hatalmi elitnek az nem érdeke. Nekik a nyomor fenntartása a kedvező.

2018. okt. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/72 anonim ***** válasza:
41%

,,Mi történik? Elkezd zuhanni a bruttó nemzeti össztermék, és vele együtt a gazdaság is. Ha tudni akarod, 2012-höz képest 8 helyet estünk vissza a GDP-listán. Már Irak és Banglades is előttünk jár, csak mondom..."

De miért érdekel téged mások élete?

Komolyan érdekel,vezesd le nekem.

Miért jó neked,hogy szenvedsz itthon,miközben lehet kint bőségben élnél boldogan?

Kit érdekel az ország?

Attól,hogy mindenki nyomorult neked is annak kell lenned?

Ha minden magyar bolond neked nem kell hanem szépen ki kell farcolni onnan.

Továbbra se értem miért érdekel téged,hogy az országgal mi van?

--Meg akartam változtatni a világot és egy dologgal kezdtem saját magammal.

És ha lezuhan akkor mi van?

Kevesebb lesz a fizud kint?

Nem fogsz tudni Porschét venni?

Nem lesz lakásod?

Komolyan érdekel miért kell mártirkodni?

Neked ez jó,hogy szenvedsz mert pár másik életképtelen szenved?

És ha meghalsz egy év múlva akkor gondolkodj el?

Biztos erre vágysz,Máltai szeretet szolgálatot játszani?


"Én tudnék megoldást, és rajtam kívül még sokan, csak sajnos a hatalmi elitnek az nem érdeke. Nekik a nyomor fenntartása a kedvező."

Ezért kell elmenni innen,ez van.

Lázadozhatsz de akkor is ez lesz,majd rámegy az életed aztán felnézel öregkorodban,hogy nem azt az életet éled amire vágynál,vagy elhúznak melletted vagy mittomén.

Kint majd ne féj a megoldásaidat szeretni fogják,sőt ott már akár felsővezető is lehetsz mert imádják a dolgos kreatív embereket.

2018. okt. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/72 anonim ***** válasza:
56%

amugy azt en is hozzatennem, hogy kulfoldon nem neznek le, ha ertelmes, szorgalmas ember vagy. sot! valahol meg szeretik is a tanult bevandorlokat, mert tudjak, hogy rajuk jobban lehet szamitani.

mert akik joletben nottek fel, azoknak nincs szukseguk sok kreativitasra, nincs szukseguk kimozdulni a komfortzonabol, ugyeskedni, sot, tudjak, hogy eleg az elvart minimumot nyujtani es meglesznek. na, a bevandorlok nem igy gondolkoznak.

en tobb magyart ismerek itt kinn, egyikuk 3 allast tart fenn egyszerre, mar felsobb poziciokban jar es nagyra becsulok - nagyon muvelt es ertelmes ferfi. masik peldaul bufeszakon vegzett, valami "kultura" szakot, en nem tudom, de most o azt hiszem projekt menedzser egy kultur kozpontban, gyonyoru tagas lakasban lakik egy nagyon jo kornyeken es azt csinalja, amit szeret.

a kulso tenyezokon nem tudsz valtoztatni, de azt csinalsz az eletedbol, amit szeretnel. ha azt szeretned, hogy ugy erezd, dolgozol az orszag javulasa fele, hat tegyed azt. de ne panaszkodj, hogy rossz a helyzet, mert ezt tudtad.

amugy ez erdekes, miota kulfoldon elek eszrevettem, hogy a magyarok altalanossagban szeretnek szenvedni, az aldozat szerepeben tetszelegni es panaszkodni. ugy tenni, mintha a rossz multunktol mi szenvednenk, meg a himnuszunk is tiszta martir dal. felreertes ne essek, nem mondom, hogy nem vagyok buszke a magyarokra, sok tudos es sportolo tiszteletre melto, tanult sok ember, de a mentalitas szornyu.

2018. okt. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/72 anonim ***** válasza:
45%

"De miért érdekel téged mások élete?

Komolyan érdekel,vezesd le nekem.

Miért jó neked,hogy szenvedsz itthon,miközben lehet kint bőségben élnél boldogan?

Kit érdekel az ország?

Attól,hogy mindenki nyomorult neked is annak kell lenned?"


Több oka is van.

- Egyrészt, mint mondtam, itt van a családom is, és nem cágolhatom ki az egész pereputtyot magammal Németbe, Angliába, jueszéjbe, vagy tudom is én, hova - mert nincs pénzem mindenkire, mert itt akarnak családot alapítani, mert nem akarják, hogy a helybéliek koszos bevándorlózzák őket...sorolhatnám még.

- Másrészt ezzel a megoldással ugyanazt csináljuk, mint most az arabok, akiket bőszen "migrácsozunk", hivatalból leköpdösünk és gyűlölünk. Mi se menekültek lennénk, hanem gazdasági bevándorlók. Semmivel se lennénk jobbak azoktól, akiket most ócsárolunk. Semmivel. Egy grammal se.

- Harmadrészt létezik még olyan fogalom hogy hazaszeretet. Nem kormányszeretet, hanem hazaszeretet, a kettő nem ugyanaz. Tudom hogy idejét múlt, avítt, Frédi Flintsztón fogalom, de akadnak még emberek, akik nem válnának kozmopolitává, ha nem muszáj.

- Negyedrészt a környező országok aligha néznék jó szemmel a dolgot, és úgy kivágnák kishazánkat az EU-ból, mint a közmondásos négylábú állatot szarni. Aztán kezet foghatunk majd Szarbiával, Albániával, Boszniával, meg a többi középkori szinten vegetáló kisantant hulladékkal, de még Szomáliával is.

- Ötödrészt a világgazdaságnak mi is részei vagyunk. Ha a mi országunk tönkremegy, az kihatással lesz az EU többi országára is (ha ugyan addig nem hajítanak ki minket). A vége államcsőd lesz, és az ország kiárusítása idegen hatalmaknak, de a katonai intervenció és megszállás sincs kizárva, mondjuk Oroszország felől. Ki a fene védene meg minket? A NÁTÓ? LOL, Finnországot is milyen jó bevédte a népszövetség, mikor Sztálin bátyó nekik ment ugye :DDDDDDDD fúj, csúnyarossz szovjetek, kizárjuk őket a Népszövetségből büntetéZSből [sic]. A szovjetek magasról, toccsanósan leszarták, az elfoglalt területek mái napig orosz uralom alatt vannak.

- Hatodrészt, pontosan a te mentalitásod az oka annak, hogy Magyarország mái napig szarban van. Mert mindenki csak a saját önös érdekeit nézi, hogy miképpen lehetne minél nagyobb profitra szert tenni, lehetőleg mások kárára. Egy klasszikust idézve: "...elpusztítaná a fiaimat, Németországot, az egész világot, hogy az egyenruhája megmaradjon!"


Elegendő számodra ennyi indok? Ha ezekből nem érted meg, miért kell "a máltai szeretetszolgálatot játszani", akkor fölösleges is tovább magyarázni.


#57, a történelem folyamán rendszeresen mi ittuk meg a levét a nagyhatalmak politikájának. Minket bszogatott a tatár, a török, az osztrák, a német, az orosz, a francia, a kisantant söpredék, és senki nem állt ki mellettünk. A szovjet elvtársak áldásos tevékenységét és a dicső kommunizmus hatásait mái napig élvezzük. Miután 90-ben kicsit izzadságszagúan ugyan, de megtörtént a rendszerváltás, az ember joggal hihetette, hogy vége a vörösterrornak, a vadkapitalizmus csak jobb lehet. Nos, 10 év se kellett hozzá, hogy rájöjjünk, hogy ismét csak döglött lóra fogadtunk.

Áruld el nekem kérlek, honnét, miből is kellene pozitív mentalitást szereznünk? Komolyan érdekel.

2018. okt. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/72 anonim ***** válasza:
56%

#58

en nem egy embert ismerek, aki olyan orszagbol jon, ahol naponta tortennek terrortamadasok (nem europai orszag), es ok a legjoindulatubb, legkedvesebb emberek, akikkel valaha talalkoztam, iszonyat pozitiv eletszemlelettel. minden kis dolgot ertekelnek, nyitottak a vilagra es kivancsiak, hatalmas a tanulasi vagyuk.

na, azert van kulonbseg olyan orszag kozott, ahol rosszul keresel es a multban (amit te nem is eltel meg) rossz dolgok tortentek, mint egy olyanban ahol MOST attol kell felned, ha forgalmas helyre mesz, felrobbant vagy leszur valaki.... tehat akkor mondd meg nekem, ok mitol tudnak ilyen pozitivak es joindulatuak lenni, mikor tobbet szenvedtek, mint a mai atlag magyar?

2018. okt. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/72 anonim ***** válasza:
56%
Én 40+ férfi vagyok. 2 főiskolát és egy egyetemet végeztem, de nincs meg a diplomám, mert nem tudtam 27 év óta letenni a nyelvvizsgát. ennyi idő alatt kb. 3 millió Ft-ot költöttem tanfolyamokra, magántanárokra, könyvekre stb. Tragikus a kiejtésem, a nyelvtan sem maradt meg bennem egy-két napnál tovább. Viszont jelenleg a fizetésem több százezer Forint, mert megtaláltam azt a területet az életben, amit rám szabtak. Ja, legális, hivatalos munka mg mielőtt valaki maffiózónak vagy debilnek nézne. A szakdolgozataimat és a diplomamunkámat mind kiválóra írtam és teljesítettem. A nyelvvizsga viszont megugorhatatlannak bizonyul, de nem adom fel. Több ingatlanom van, nincs hitelem, van szép kis családom, autók, hobbik, szabadidő. Mindig van megoldás és kiút, csak akarni kell.
2018. okt. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!