Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom, hogy a párom miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, hogy a párom miért ilyen? Légyszi adjatok tanácsot?

Figyelt kérdés

4éve vagyunk együtt, még nem lakunk együtt. Hetente 2x - 3x szoktunk együtt aludni, és találkozni. Ő hétfőtől péntekig dolgozik délután 5 ig, én iskolába járok és dolgozok is mellette.


A problémám az, hogy keveset találkozunk szerintem és hétköznap mindig azt mondja, hogy nincs kedve találkozni mert fáradt, vagy találkozhatunk de max 1-2 órára mert hamar le szeretne feküdni mert másnap dolgozik. Ezt meg is értem, semmi gondom nincs ezzel, DE az kicsit bosszant, hogy akkor nem fáradt mikor munka után találkozik haverjaival és nem 1-2 órára hanem mondjuk 5-6 órára? És már sokszor elő fordult ilyen és egyszerűen nem tudom ezt magamba hová tenni és teljesen megőrít, hogy ez miért lehet :(



2018. okt. 9. 23:02
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Tervben van már az összeköltözés, vagy még se híre se hamva?

Vagy megvárjátok míg végzel a sulival, ez a terv?

Vagy más akadálya van annak, hogy együtt éljetek?


Ha felnőtt emberek minden nap dolgoznak akkor csak estefelé jut idejük a másikra, illetve minden másra, barátokra hobbira stb, plusz hétvégén.

Szóval...

Ez vagy megbetegszik , mert kevés az idő nem jut elég mindenre, vagy talán az összeköltözés segíthet.


Illetve el kell döntenetek kinek mi a fontosabb, kinek mik a céljai.

2018. okt. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!