Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy gyerekem régről,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy gyerekem régről, mikor kéne elmondanom?

Figyelt kérdés

26 éves férfi vagyok, nos, 19 évesen az egyetemen egy végzős lánnyal való együttlétkor történt balesetből született egy fiam. Amikor megszületett, akkor a lány az új párjával kiköltözött Bécsbe, és kijelentette, hogy soha nem akar látni. Gyerektartást sem kell fizetnem, csak mióta dolgozom, gyűjtök egy lakástakarék és egy egyéb számlán a fiamnak, hogy majd 18 éves korában adom neki. Nem beszélünk, de tudja, hogy én vagyok az édesapa, évente egyszer láthatom, közös (kényszer) megegyezés alapján. Nos, nemrégen lett egy komoly párkapcsolatom, négy hónapja vagyunk együtt, hamarosan hozzám fog költözni a lány. Egyszer már voltunk együtt 16-17 évesen, de erről ő nem tud, mert majdnem 10 évig nem beszéltünk. El akarom mondani neki, de nem tudom milyen helyzetbe, vagy hogyan.


26F



2018. okt. 19. 23:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer, amikor van időtök, "valamit el szeretnék mondani" kezdettel, így, ahogy ide leírtad. (Szerintem tök korrekt ez így, esetleg picit cizellálhatod még, de semmiképpen nem ferdíts, vagy hazudj.) Ne bagatellizáld el, mert nagy dolog, de azért túl nagy feneket se keríts neki, ez az életed (múltad) része, fontos dolog. Számíts rá, hogy a lány nem biztos, hogy kapásból jól veszi majd a helyzetet, de az a legtisztább, ha még az összeköltözés előtt tisztázod vele.
2018. okt. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Minek tartotta meg egyáltalán a gyereket, ha nem akart veled maradni?
2018. okt. 20. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Minèl hamarabb kène, mert ha sokàig titkolod, abból gond lesz.
2018. okt. 20. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
6%

Félre ne értsd, nem támogatom én se az abortuszt, mert szerintem attól mert az embriót nem tartják embernek, én igen. És akár hogy is, számomra ez gyilkosság. És undorító, hogy ezt a fajta gyilkosságot nem büntetik.

Lehet normálisan védekezni úgy, hogy egyáltalán ne legyen valaki terhes. Aki meg nem tud felelősségteljesen dugni, az meg ne csinálja.

Csak sokan lusták és életképtelenek ahhoz, hogy normálisan védekezzenek. És ezt átlagba mondom, nem csak rád nézve.

2018. okt. 20. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
73%
Kivel voltál tíz évvel ezelőtt? A most komolynak tűnő lánnyal? De akkor I miért nem emlékszik rád? Szerintem is mond el neki ennyit megérdemel. Én mikor még keresgeltem a páromnak való férfit nekem kizáró ok volt ha van gyereke főleg ha nagyon az élete része mert ez nekem túl sok. Túl fiatalnak tartom magam hogy egy olyan pasival éljek együtt majd vállaljak közös gyereket akinek már van egy. Na meg az elején egymást kell megimsernunk és jó közös programokat csinálni nem pedig egy gyereket nevelni és ez lenne a kapcsolat alapja stb.. lehet hogy van olyan aki bevállalós vagy született anyuka aki amúgy is korán akár gyereket de a legtöbb nő nem ilyen különösen ebben a mai világban nem. Remélem a párod megértő lesz kérdező. Szépen vazold fel neki a szitut és ne lepodj meg semmin mert ez sokkoló lehet számára azért.
2018. okt. 20. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nem akarta elvetetni, nem is értettem, de beleszólásom sem volt.


A mostani párommal voltam együtt 16-17 éves koromba már egyszer, még anno gimibe, aztán szétváltak útjaink, emiatt ő ugye nem tud erről.

2018. okt. 20. 00:51
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Leülsz vele szemben a kanapéra megfognod a kezet és belekezdesz aztán reméled jól fogadja
2018. okt. 20. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem már rég el kellett volna mondanod. Én elég mérges lennék,hogy ez így több hónap együttlét után derül ki. Azzal kapcsolatban is erös ellenérzéseim lennének,hogy még több,mint 10 évig egy olyan gyereknek fogod félretenni a pénzt,akivel nulla kapcsolatod van. Hiába veszel neki lakást,nem fog kötödni hozzád. Miért nem harcolsz érte? Mi ez a nevetséges évi egy láthatás? Ezt nem anyuka kénye-kedve dönti el,nyugodtan bírósághoz lehet fordulni! Elhiszem,hogy 20 évesen kényelmesebb volt így,na de most?!
2018. okt. 20. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mielobb ulj le vele errol beszelni! Es ugy hogy “szeretnek veled valamirol beszelni,..,” stb.

Ne mondd azt, higy minden este vad party van es nincs egy meghittem beszelgetos borozos vagy vacsizos estetek amikor nem avathatnad be?!

Ha meg nincs, kerits neki modot. Nem lesz semmi baj ha megtudja de az hulyen veszi ki magat ha huzod a szinvallast, mert az megbizhatosagod kerdojelezi meg. Legyel hatarozott, felelossegteljes pasi. Mar ha az vagy es a lany is az :D! De en ezt varnam el ;).

26 evesen mar nem kisgyerekek vagy tinik vagytok. Itt lehet mar komolyan is beszelni a masikkal anelkul hogy az rinyalna, hisztizne, sirna... ha megis. Akkor az meg gyerek....

2018. okt. 20. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd el, de ez a felmelegített dolog a mostani barátnőddel úgy lsem fog sokáig tartani.
2018. okt. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!