Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy gyerekem régről,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy gyerekem régről, mikor kéne elmondanom?

Figyelt kérdés

26 éves férfi vagyok, nos, 19 évesen az egyetemen egy végzős lánnyal való együttlétkor történt balesetből született egy fiam. Amikor megszületett, akkor a lány az új párjával kiköltözött Bécsbe, és kijelentette, hogy soha nem akar látni. Gyerektartást sem kell fizetnem, csak mióta dolgozom, gyűjtök egy lakástakarék és egy egyéb számlán a fiamnak, hogy majd 18 éves korában adom neki. Nem beszélünk, de tudja, hogy én vagyok az édesapa, évente egyszer láthatom, közös (kényszer) megegyezés alapján. Nos, nemrégen lett egy komoly párkapcsolatom, négy hónapja vagyunk együtt, hamarosan hozzám fog költözni a lány. Egyszer már voltunk együtt 16-17 évesen, de erről ő nem tud, mert majdnem 10 évig nem beszéltünk. El akarom mondani neki, de nem tudom milyen helyzetbe, vagy hogyan.


26F



2018. okt. 19. 23:44
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Az első randin kellett volna, hogy még tudjon választani a lány.
2018. okt. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!