Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én kiteszem a lelkemet is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én kiteszem a lelkemet is neki. Odaadó vagyok, es igyekszem a lehető legjobbat nyújtani. De ő, semmit nem értékel. Talán ez hiba lenne részemről? Mit tegyek, hogy ez ne így legyen?

Figyelt kérdés

Ha túl komoly vagyok, nehezményezi.

Ha kedves és figyelmes, aki próbál a kedvében járni, akkor rideggé válik. Úgy érzem fél az érzelmeimtől.

Nem túl régóta, csak május óta vagyunk együtt, de egy ideje ezt érzem.

Miért ilyenek a férfiak !?

Fontos lett, nem akarom elveszíteni őt is, félek.

De olyan mintha nem is érdekelném.



2018. okt. 28. 23:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Kihasznàl mîg nincs jobb. Jólesik neki a törődésed,szereteted de igazàn nem fogtad meg.
2018. okt. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Rájöttem magamtól is.
2018. okt. 29. 18:20
 13/14 Tom36Bp ***** válasza:

Segítségnek:

gugle: titkostanacsoknoknek

Videó megosztón is van jónéhány videójuk. Ha csak a videók igazság tartalmát elkezded alkalmazni, már ki fog derülni, hogy a másik fél alkalmas e arra, hogy mellette maradj. Ha nem, rakd ki és keress egy arra érdemest.

Mert te tenni akarsz a boldog párkapcsolatért a leírtakból kiderül.


vagy olvasd el a:


A férfiak a Marsról, a nők a Vénuszról jöttek - Az igazi párkapcsolat kézikönyve, hogyan éljünk boldogan társunkkal

Dr. John Gray


Én férfi vagyok, szétváltunk a párommal , de csak képeztem magam. Rájöttem mekkora f_sz voltam és miket rontotta el. Azóta boldog párkapcsolatban élünk.


Sok sikert!

2018. okt. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez rendkívül hasznos tanács volt !
2018. okt. 30. 19:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!