Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kövér vagyok, mégis tetszem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kövér vagyok, mégis tetszem a férfiaknak?

Figyelt kérdés
Világéletemben túlsúlyos voltam,teszek ellene folyamatosan,de a +kilók mindig “megmaradtak”. Ennek ellenére a férfi ismerőseim/idegenek gyakran bókolnak a külsőmre, ez lehet őszinte részükről? Szerintem csak nem akarnak megbántani. (Nem 1-2 + kg-ról van szó)

2018. okt. 31. 14:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én személy szerint nem értem, hogy mi a célod ezzel a kérdéssel. Mint a duci nőket kedvelő hapsi, tanúsítani tudom, hogy igenis bejönnek nekünk, férfiaknak a molett nők! Ha nem tetszenél, azt hidd el, hogy már tudomásodra adták volna :) :P.

Ha szeretnél erről beszélni, nyugodtan írj privit.

Üdv,

26/F

2018. okt. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

"Keresztanyum is testes, de szép az arca nagyon és jól összeválogatja a ruháit is. Na meg van önbizalma. :) Rengeteg pasinak bejön."


minden rosszindulat nélkül: mégis milyen pasiknak?

2018. okt. 31. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Persze.

A férfiaknak sokkal változatosabb az ízlése, mint a nőknek, van akinek a vékiny, van akinek a sportos, van akinek a normál, van akinek az alacsony, van akinek a magas és van akinek meg pont a kövér tetszik.


Szóval ez simán lehet őszinte is a részükről.

2018. nov. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!