Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti felvennétek több milliós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti felvennétek több milliós hitelt a párotoknak?

Figyelt kérdés
Élettársammal élek 2 éve. Kapcsolatunk hullámzó. Hol nagyon jó hol meg veszekszünk. Megkért vegyek fel én, mivel neki nem adnak 3 millió forintot.Nem hülyeségre akarja azt tudom fontos dologra kellenen neki. Én nemet mondtam erre. Nem merem bevállalni, bármi éri vagy a kapcsolatunk ha zátonyra fut akkor én nőként nem keresek annyit h ezt a hitelt utána egyedül fizessem, mert ugye a bank az rajtam vasalja be. Nagyon félek ennyi milliót kamatokkal a nyakamba venni ugyanakkor lelkiismeret furdalásom is van h nem segítek. Ti mit tennétek?
2018. nov. 19. 10:58
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
86%
Egy férfiismerősöm járt így pár éve, pin..vakságban szenvedett, felvett 4 millió Ft-ot a csajnak aki pár hónap múlva lelépett de nem kispályás módon, elköltözött , tel. számot cserélt, még a szüleit se lehetett elérni. A srác 8! évig nyökögte a hitelt! Saját bevallása szerint visszavetette mindenféle fejlődésben, most 35 évesen tart ott, hogy végre külön tud költözni a szüleitől. Komolyan fel nem foghatom, hogy lehet valaki ilyen meggondolatlan!
2018. nov. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
80%
2 éves kapcsolat még akkor is gyerekcipős,ha nem látnál a rózsaszín ködtől. Mondj nyugottan nemet. Azt meg biztos tudod, miért nem adnak neki. Feltételezem, bár listás. Vagy nincs annyi keresete. Akkor neked hogy fog törleszteni?
2018. nov. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
74%

Nem. Ha betonbiztos lenne a kapcsolat akkor sem. Sose tudod mi történik. Segítenék neki anyagilag ahol tudok. De nem hitellel.


Lehet bunkó vagyok, de anyámnak nem vennék fel hitelt. Élhetne nálunk, eltartanám, megkapna mindent amit csak kiejt a száján. De hitelt nem vennék fel. A mai világban bármikor elveszítheti az ember a betonbiztos állását is. Az is elég baj, nem kell hogy utána ússzon minden.

2018. nov. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
81%

"3 millió forintot...tudom fontos dologra kellenen neki"


Ha...ha...ha

2018. nov. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
82%
Egyértelműen nem a válasz. Még ha biztos lábakon is állna a kapcsolatunk, még akkor sem. Esetleg ha házasok lennénk és ketten vennénk fel, az más, de hitellel babrálni amúgy sem szeretek, nem is szabad.
2018. nov. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
77%
Nem... Ez nem is lehet kérdés. Te tudod, miért nem adnak neki hitelt?
2018. nov. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 A kérdező kommentje:
Bár listára került mert hanyag volt nem figyelt oda a befizetésre. Ez 150 ezres összeg csak de barlistara tették
2018. nov. 19. 14:10
 28/40 anonim ***** válasza:
86%

a BAR listarol le is lehet kerulni ha rendezi a tartozast es utana fizet ahogy kell.

arra gondolj hogy a bank ebbol el. Hitelt helyez ki olyanoknak akik utana azt fizetni tudjak. Ert hozza hogy kinek adhat kinek nem. Namost ha ok a szakertok ugy gondoljak hogy neki nem szabad, akkor ne akarj okosabb lenni naluk. olyan mintha te akarnad az orvos helyett gyogyitani.

2018. nov. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 Duenna válasza:
83%
Ez a pasi egy szélhámos, keresi az olyan nőket, akiket át lehet verni, és ki lehet forgatni a pénzéből. Ha nagyon szereted a párodat, és ha lefalcol mellőled, és vállalod, hogy helyette is kifizeted a 2 millió forint + kamatokat, akkor vegyél fel hitelt helyette, majd kifizeted helyette. Ha úgy gondolod, hogy ez túlzó kérés a párodtól, akkor egyértelműen mondj neki nem-et. Ha kell neki a pénz, akkor mondd meg neki, hogy legyen olyan helyzetben, hogy adjon neki a bank hitelt (HITEL! FIGYELJ A SZÓRA! HITEL = HITELES, MEG LEHET BÍZNI BENNE, HOGY VISSZA TUDJA FIZETNI!) Bizonyára nem ad neki hitet a bank, mert ott úgynevezett priusza van, hiteltelenné vált a bankok felé. És te most azon emészted magadat, hogy vegyél-e fel helyette hitelt, vagy ne?
2018. nov. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
95%

Másfél éves kapcsolatom van, de soha nem kérne meg ilyenre a párom és én se kérném meg soha erre!!! Van hogy segítünk egymásnak pénzben, de ha milliós összegről és hitelről van szó az már egészen más dolog!

Szóval a válasz, hogy én biztos nem!

Legyen a párodnak lelkifurdalása hogy ilyenre kér!

2018. nov. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!