Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti felvennétek több milliós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti felvennétek több milliós hitelt a párotoknak?

Figyelt kérdés
Élettársammal élek 2 éve. Kapcsolatunk hullámzó. Hol nagyon jó hol meg veszekszünk. Megkért vegyek fel én, mivel neki nem adnak 3 millió forintot.Nem hülyeségre akarja azt tudom fontos dologra kellenen neki. Én nemet mondtam erre. Nem merem bevállalni, bármi éri vagy a kapcsolatunk ha zátonyra fut akkor én nőként nem keresek annyit h ezt a hitelt utána egyedül fizessem, mert ugye a bank az rajtam vasalja be. Nagyon félek ennyi milliót kamatokkal a nyakamba venni ugyanakkor lelkiismeret furdalásom is van h nem segítek. Ti mit tennétek?
2018. nov. 19. 10:58
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
81%

NEM! Pénzügyekkel nem szórakozunk, még kapcsolatban sem. Nagyon betonbiztos kell legyen az a kapcsolat, inkább házasság kell már legyen, különben nem véd meg semmi téged attól, hgy kisemmizzen. Sajnos számolni kell azzal, hogy a másik leléphet a pénzzel.


30N

2018. nov. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 peca1000 ***** válasza:
82%

A pasidnak a helyedben 20 Ft-ot nem adnék kölcsön, nem ám milliókat.


Ha megsértődik, azonnal dobd ki, húzzon le mást!

2018. nov. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
100%

"Bár listára került mert hanyag volt nem figyelt oda a befizetésre. Ez 150 ezres összeg csak de barlistara tették"


BAR-listára nem tesznek fel csak azért, mert benézett egy törlesztési határidőt...A válaszodból léátszik, hogy mentegeted... Majd gondolod, hogy 3 millió fortint esetében, amit nem is ő vesz fel, és hivatalosan nincs is köze a kölcsönhöz, majd nagyobb gondossággal jár el...na, persze! Jó nagy balek vagy, ha egyáltalán megfordul a fejedben, de hát, nem az én jövőmet vered tönkre vele, nekem nem fáj! Segítsen neki az anyja, apja, testvére, akárkije, ne a "senkije", már bocs. Már ebből is látszik, hogy se nem szeret, se nem tisztel,hogy ilyen helyzetbe hoz, és simán kihasználna.

2018. nov. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
80%

Nagyon naiv vagy kérdező. BAR listára nem kerül azért az ember, plane nem tartósan, mert kicsit figyelmetlen volt. Rendszeresen elmaradt, hosszan nem fizetett, azért került oda. Gondolod, hogyha mar ezt a kis tartozasát se volt képes rendesen fizetni, akkor majd a 3 millára rendesen fizeti a törlesztőket? A nagy túróst. Tudod mi lenne? Mindig lenne valami kifogás, miért nem tudja fizetni az aktuális törlesztőt. Most erre ment el a pénze, most arra. Aztán ha már forró a talaj mert nagyon nyaggatod, szakit veled, azt nézhetsz.

Spórolja össze, vagy tegyen róla, hogy hitelképes legyen! Ne mással vetessen fel hitelt. Elhiheted rengeteg embernek jól jönne pár milla, és nem hülyeségre költené, szépen néznénk ki, ha másokat kéregetnénk hitel felvételre.

Nagyon jól tetted, hogy nemet mondtál, egy percig se legyen lelkifurdalásod. Nem vagy felelős az ő anyagi problémáiért.

Pláne, hogy pénzügyekben teljességgel megbizhatatlan, hisz nem veletlen lett listás.

Eszedbe ne jusson meggondolni magad!

2018. nov. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
100%
Nem. 1. Attól, hogy nem hülyeség, gyanítom, hogy nem létszükséglet dologra kéri. 2. Hullámzó kapcsolatba? Úgy, hogy nem vagytok házasok? Öngyilkosság.
2018. nov. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
100%
Soha senki kedvéért nem vennék fel hitelt. Ha jót akarsz magadnak akkor nem teszed te sem! Az emberek füt- fát ígérnek, aztán lelépnek, ha süllyed a hajó. Egy közeli barátnőm fizetéséből a mai napig vonják a banki hitelt. A férje kedvéért vették fel. Azóta elváltak, de tőle vonják élete végéig. Más nőket is ismerek hasonló problémával. Légy óvatos, és csak magadra gondolj. Ha emiatt megromlik a kapcsolatotok, ne bánd!
2018. nov. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
76%
A sztori a következő. A munkatársam anyja elment kezesnek a kolléganőjének, kb.20 milla. Minden jól ment egy ideig, de a nő meghalt. A gyerekek vannak a házban, de nem tudnak fizetni/nincs munkájuk, ezért a munkatársam anyján vasalják be. A m.társam anyja összeroppant, belehalt. Most a m.társam apja fizeti, mert tőle tudják vonni. Ez azért nem olyan jó... Ne vegyél fel semmit, senkinek, mert ízekre pofozlak. Ne legyen lelkiismeret furdalásod. Ez a te erődön felül való eladósodásod lenne, nem pedig segítség. A segítség max. pár tízezer forint. Ölellek.
2018. nov. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim válasza:
25%
Mentsd ki magad előtte, hogy a te munkahelyed sem biztos mond neki ezt. Manapság ez nem is nagy hazugság.
2018. nov. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
90%

Már miért kéne mentegetőznie? Nyugodtan felvállalhatja, hogy nem fogja a hátát tartani egy több milliós hitelhez, ami nem is neki kell.

Ezt párkapcsolatban se várhatja el senki a másiktól. Ha ezt nem tudja elfogadni, megsértődik rá, akkor az a kapcsolat meg ember annyit is ér.

2018. nov. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:

Meg se forduljon a fejedben, hogy felvegyél helyette, ha jót akarsz magadnak!

Én házas vagyok, de lebeszélném az asszonyt a hitelfelvételről. Max. hitelkártya, amit kontrollálni lehet, hogy tényleg időben vissza legyen fizetve.

2018. dec. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!