Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért hiszi azt sok nő, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszi azt sok nő, hogy szülés után kizárólag azon múlik a jó házasság, hogy jól néz ki?

Figyelt kérdés

Ezerszer látom leírva, hogy én bezzeg visszafogytam, sose néztem ki ilyen jól. Ha nem adsz magadra, ne is csodáld, hogy elhagy. Vagy forditva: nem értem, mi a baj, pedig adok magamra, igényes és ápolt vagyok. Nem értem, ő mit tud, hisz nem is néz ki jól.

Persze, hogy fontos, hogy néz ki az ember szülés után, ezt nem is vitatom.

De miért hiszik, hogy kizárólag ezen múlik minden? Szerintük ennyi elég a következő 50 évben?



#Csak a külső
2018. nov. 21. 11:26
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Szerintem nem hiszik, csak általában ez az első, amibe kívülállók belekötnek látatlanban, hogy "biztos elhíztál", vagy "biztos igénytelen lettél".

Jobb a felesleges köröket elkerülni, és előre tisztázni, hogy nem ezekkel van baj.

2018. nov. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

20as

10 év után szültem mègis elhagyott másért

pedig soha senki nem nézte volna ki belőle

volt döbbenet...

az emberek sokat valtoznak életük folyamán

és sose lehetsz semmiben sem biztos

2018. nov. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

Még mindig sokaknak nem világos.

Olyan nőkről van szó, akiknek sok esetben a gyereknél is fontosabb, hogy visszanyerje az alakját. Inkább nem szoptat, csak a melle érdekli.

És ennek ellenére a házassága tönkre megy.

2018. nov. 21. 15:25
 24/24 anonim ***** válasza:

#23

Vannak testképzavaros emberek, ez újdonság?

Ez pedig sokszor más személyiségbeli problémákkal is együtt jár, amire ráadásul rátesz egy lapáttal a szülés utáni depresszió is, kvázi kibírhatatlan lesz az illető, ilyenkor meg simán lehet, hogy emiatt kidobja a párja.

Komolyan nem értem, mit nem értesz. :D

2018. nov. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!