Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért hiszi azt sok nő, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszi azt sok nő, hogy szülés után kizárólag azon múlik a jó házasság, hogy jól néz ki?

Figyelt kérdés

Ezerszer látom leírva, hogy én bezzeg visszafogytam, sose néztem ki ilyen jól. Ha nem adsz magadra, ne is csodáld, hogy elhagy. Vagy forditva: nem értem, mi a baj, pedig adok magamra, igényes és ápolt vagyok. Nem értem, ő mit tud, hisz nem is néz ki jól.

Persze, hogy fontos, hogy néz ki az ember szülés után, ezt nem is vitatom.

De miért hiszik, hogy kizárólag ezen múlik minden? Szerintük ennyi elég a következő 50 évben?



#Csak a külső
2018. nov. 21. 11:26
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
81%
Édes kevés a házassághoz, az hogy jól néz ki szülés után.
2018. nov. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
10%
A legtöbb férfi kedve inkább ott megy el , hogy egy baba jött ki a nőből szerintem. Van aki fel tudja dolgozni van aki örök undorba marad, de azért ha valakit szeretünk tényleg attól nem undorodunk .Nem kellene minden fél embernek szülni.
2018. nov. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

Pont azt látom, hogy a kapcsolat romokban, hónapok óta nincs szex, apu félredug, vagy már azt se. Marják egymást, vagy egymáshoz se szólnak.

És erre jön a pislogás, hogy de nem érti miért, hisz szülés után egy héttel már olyan alakja volt, mint 16 évesen, minden nap megcsinálja a haját, csinibe öltözik, és minden férfi utána fordul, mikor tolja a babakocsit.

Mintha ezzel el is lenne intézve minden.

2018. nov. 21. 12:49
 14/24 anonim ***** válasza:
41%
Kérdező , köszönöm a lepontozást egy hasznos válasz után. Látszik nő vagy, és tele méreggel ,dühvel. Csak gratulálni tudok neked. Nem nem az alak érdekel, volt barátnőmet vékonyként ismertem meg és egy jó ideig az is volt , miután meghízott sem volt közömbös. Tehát nem az alak miatt megy félre 90 % -ban a férfi ennek kellene tudatosulnia a fejedben. Lehet a média azt köpködi melyik sztár milyen anorexiára fogyasztotta vissza magát, de ezek nem függnek össze egy kapcsolatban egészséges embereknél.
2018. nov. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Kb erre vannak nevelve a nők: saját magukban keresik a hibát, (mivel általában a külsejüket értékeli a világ, ezért elsősorban abban) ahelyett, hogy belegondolnának, hogy lehet, hogy a társuk szar ember, aki képtelen kitartani mellettük.
2018. nov. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
53%
#15/15 Vagy mind2-en azok.
2018. nov. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
7%

Mert hidd el kèrdező,bármit mond bárki a külső ès szex a kapcsolat 85%-a.

Csak sajnos a nők 90%-a lesz_rja és igènytelen,azt hiszi meg van a fèrfi aztàn beletunyulhat a kapcsolatba.

Nem is èrtem mièrt jó ez,hogy belesz_rnak aztàn a pali nem kìvànja màr esetleg fèlredug.

Meg nem nèznek tükörbe?

Sose èrtettem,meg,hogy összezabàlnak mindenféle moslèkot,szemetet.


Meg is èrdemlik,hogy a pali lelèpjen meg megcsalja a nőt,mindenki magàra vessen.

Tiszteletet a kivètelnek.

Kèt zabàlàs között edzeni kellene meg nem cigizni.

2018. nov. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
76%

Élete első 30 évében is elég volt mindenhez, hogy jól néz ki.

Átsegíti a vizsgákon, jobb munkát kap, és természetesen könnyű pasit fogni.

Megszokja, hogy ha elég csinos, akkor legtöbb férfi mindent eltűr. Mindegy, milyen hisztis vagy lusta, nem baj, ha hűtlen vagy féltékeny, csak szép hosszú combokon húzza le este a bugyiját.

És szülés után ez hirtelen kevés lesz, hogy összetartson egy házasságot, főleg ha egy síró baba mellett a szexet se akor veti be fegyverként, amikor akarja.

Zsák a foltját: többnyire a férjük pont az a típus, akinek az a legfontosabb, hogy a has tele legyen, a zacskó üres, és csipkés bugyikában riszáljon a nője. Ezek pedig erősen megritkulnak a 6 hetes gyerekágy alatt, ami pont elég is hozzá, ennyi idő alatt elhidegüljenek végleg.

2018. nov. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
58%

Mert sok ferfi szüles utan csalja a parjat...

Itt is sokszor olvasni azert lep felre a ferfi mert a nö meghizott,nem ad magara,nincs undora hozzaerni,nem olyan a vaginaja mint volt...

lehetne sorolni

Egy nö persze h aggodik a teste miatt

mert valoban szamit,szamit a ferfinak

szerencsere sok ferfinak nem okoz gondot par plussz kilo

logo mell v narancsbör,de van akinek igen

es sok nö amikor elhagyja a parjuk egy 20 eves feszes seggü nagy mellü egyetemista lanyert,joggal gondolhatjak h igen a külsö szamit

mert hiaba vagyok jo ember ha a parom nem vonzodik hozzam.

De ilyen esetben a ferjnek a feleseg mellett van a helye

es tamogatni,segiteni h ujra visszanyerhesse a nö a regi alakjat

es azert nehez mert a pici miatt nehez elszabadulni eszeni

de ha egy ferfi heti 2-3szor bevallalja h vigyaz a picire

a felesege meg menjen kicsit sportolni nem lenne ennyi elegedetlen nö

2018. nov. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
0%
#19/19 De pont ez a lényeg , hogy tudja már a nő kinek szül gyereket. Nem 2-3 év után kell babát vállalni vagy hamarabb ha nem 4-5 év után mikor biztos , hogy az idő vasfoga sem szedi őket már szét.
2018. nov. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!