Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jól döntöttem szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól döntöttem szerintetek?

Figyelt kérdés

Én 20, barátom 21 éves. 5 hónapja vagyunk együtt. A szüleim elköltöznek az osztrák határhoz januárban, eddig borsodiak voltunk. És a barátom közel lakott eddig hozzám.

Úgy érzem az a leghelyesebb döntés, hogy ha anyáékhoz megyek tanulni. Mert ott lenne 20 percre egyetem és ingyen tanulhatnék. Míg itt a legközelebbi egyetem 124 km-re van. Fizetnem kellene az albérletet/kolit, kaját, utazást, ami nagyon drága.

Úgy érzem még szükségem van a szüleimre és hiába nagyon-nagyon szeretem a barátomat, szeretnék még velük lenni kicsit, az egyetem elvégeztéig.

Szeretnék jól tanulni és ott lehetne saját szobám, nem kellene alkalmazkodnom 2-3-4 emberhez is. Én sajnos csak hangosan tudok tanulni.

További problémám, hogy a barátom eleinte támogatott és azt mondta, hogy ő is így tenne a helyemben. És hogy kibírjuk azt a 3 évet. De amióta megtudták a szülei, megváltozott a véleménye. A szülei félnek, hogy megtetszik nekem az a környék és majd elviszem a fiúkat oda lakni. Meg hogy nem fer szerintük, hogy ők nem költöznek el, hanem maradnak a helyükön a fiúk közelében, míg mert az enyémek elköltöztek akkor már lehet az ők fiúk is el fog menni. Meg mondogatják a barátomnak, hogy nem szeretem eléggé, ha nem őt választom és egy őhozzá közelebbi sulit. Ki fog szerintük így hűlni a kapcsolatunk.

A barátom már mindent kitalált, hogy itt tartson. Már olyanokat mondott, hogy megkéri a kezem es költözzünk össze már most. Lehet én látom rosszul,de nekem ez 5 hónap után nagyon korai. Meg nem akarom, hogy ezert kérjen meg és ne azért mert eljött az ideje.

Nagyon szeretem őt egyébként és eltudom képzelni vele az életemet és úgy érzem nem találnék még egy ilyen fiút. Mert nagyon szeret.

Csak mostanában sokat veszekszünk ezen, hogy miért megyek el. Ami rossz nagyon. 500km lesz köztünk kb.

Azt terveztem, hogy a nyarat vele toltom mindig. Meg az osz-tel-tavaszi szunetet. Meg kethetente is találkozhatnánk.

De valószínűleg mindig én fogok utazni, mert ő egyébként elég elfoglalt. Meccsekre jár vasárnaponként. Dolgozik hétköznapokon. Pentek szombat egyetem.

Azt gondolom, ha 150km-re tole jarnek egyetemre es jonnek haza minden hetvegen hozza se latnank sokkal tobbet egymast, mint egyebkent fogjuk.


Kérlek segítsetek! Hogy győzzem meg ennél jobban, hogy én anyáékhoz szeretnék menni tanulni?

Már jóformán megigértem neki, hogy ha végzek ott, ott hagyom a szüleim és visszajövök borsodra lakni vele. Ennél több hova kell. Én csupán 3 évet kértem tőle. Ő pedig egy teljes életet vár tőlem el. Egyébként nem baj, hogy visszakellene mennem borsodba, mert én szerettem ott lakni. De a már leírt okokból mindenképpen anyáéknál szeretnék tanulni.


Nagyon köszönöm a válaszaitokat előre is!!!



2018. dec. 12. 08:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Imádom, amikor egy nő a kell helyett azt mondja, hogy kellesz. :D

Amúgy jól döntöttél, igen.

2018. dec. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Régen sose így írtam, de aztán az utóbbi egy-két évben rászoktam:D Magam sem tudom miért:D

Köszönöm a válaszokat!

2018. dec. 12. 10:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!