Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nőknél ez tényleg ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőknél ez tényleg ennyire tipikus eset? Ennyire naivak lennének?

Figyelt kérdés

Komolyan mondom, elképedek néha. Nekem aztán igazán nincs sok nő ismerősöm, de van egy életszituáció, ami már vérlázítóan gyakran fordul elő. Ez a szituáció pedig a következő: Van egy fiatalabb nő (18-28 közötti) és egy idősebb férfi (30 fölött). A férfinek van felesége, gyerekei. A fiatal nőt szeretőként tartja, és folyamatosan azzal hülyíti, hogy őt szereti igazán, a feleségével majd úgyis szakít. Ez megy évekig, aztán legtöbb esetben a végén megunja a szeretőt, és a feleségével marad.


Kérdem én. Az ilyen szerető státuszban lévő nőknek van szemernyi büszkeségük is? És miért az ilyen utolsó féreg férfiakra gerjednek? Normális, hűséges társ nem kell nekik, inkább reménykednek egy hűtlen görény szeretetében. Ezt a szintű naivitást és büszkétlenséget képtelen vagyok ép ésszel feldolgozni. De az ilyen nők nem gondolnak abba bele, hogy még ha össze is jönne nekik az az idősebb férfi, ugyan olyan hűtlen lesz majd hozzájuk is? Ez egyszerű logika. Ebbe bele se gondolnak? Elborítja agyukat a rózsaszín köd, és nem látnak a szaruhártyájukon túl?


Magyarázza meg nekem valaki ezt az egészet. És tényleg, nem egy példából indulok ki. Csak az én ismerőseim között öt ilyen történésről tudok, pedig tényleg nem ismerek sok embert. De szerintem ez nem csak az én környezetemben zajlik, hanem mindenhol, különféle verziókban, de a lényeg ugyan az. Rengeteg ilyen eset lehet.



2018. dec. 21. 13:34
1 2 3 4 5
 11/43 A kérdező kommentje:
Ez az alapbeállítottságuk.
2018. dec. 21. 14:14
 12/43 anonim ***** válasza:
56%
Mert az alfán megosztoznak, mint az állatok, ezért is hülyeség amikor azt mondják, hogy ugyanannyi nő és férfi van kapcsolatban.
2018. dec. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
75%

A többség úgy kezd bele, hogy ez csak szex, semmi érzelem. De idővel szerelmes lesz, és elkezd szenvedni, hogy neki kell az a férfi, mert ő egyébként tökéletes, csak a dög felesége tehet arról, hogy máshol keres vigaszt. Ő, a szerető, természetesen mindenben sokkal jobb, mint a másik nő, csak azt nem érti, hogy miért nem őt választja.

Inkább hazudik magának, hogy őt (jobban) szereti, csak a hitel, a gyerek, a karácsony, a húsvét, a nyaralás, stb. miatt most még nem tud válni.

Szerinted ki fogja azt gondolni, hogy ő a gyengébb làncszem, ő csak hobbipunci? Senki. Mindenki többet gondol magáról.

2018. dec. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
78%

"Inkább hazudik magának, hogy őt (jobban) szereti, csak a hitel, a gyerek, a karácsony, a húsvét, a nyaralás, stb. miatt most még nem tud válni."


Egy ismerős csaj 9 teljes éven át magyarázta ezt magának. A végén elszaladt a fiatalsága

2018. dec. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Mintha nem e világban lennének. Vagy akkor én nem vagyok evilági. Lehet akármekkora egóm, azért a logikám és a realitás tudatom mindig meg fog maradni.
2018. dec. 21. 14:43
 16/43 anonim ***** válasza:
41%

Szerintem kétféle nő lesz szerető. Az egyik aki valamilyen okból nem akar komoly kapcsolatot (túl elfoglalt, sokat/nagyot csalódott, nemrég szakított), viszont a szex kell neki, és ehhez állandó partner kell, nem pedig mindig más. Őket viszont nem lehet, és nem is kell hitegetni, többségüknél pedig eleve csak ideig-óráig tart ez, utána keresnek egy rendes kapcsolatot. Bár van aki kifejezetten élvezi hogy tilosban jár.


A másik pedig akiről te is írsz, az egós, naív királylánykák, akik elhiszik ezt a badarságot hogy az asszony csak nyűg, meg elválok, meg stb. Beveszik a mesét. Az okosabbja talán pár hónap után rájön hogyha "annyira válni akarsz akkor szeretném már látni", mintahogy ha valaki ezt komolyan mondja, az lép is ezügyben. De valaki talán még azt is elhiszi hogy az új gyerek csak véletlenül jött össze, csak akkor voltak együtt... Na nekem itt áll meg az agyam.

Viszont ha a sors igazságos, akkor ezekből a lányokból lesznek azok a feleségek, akik mellett lehet szeretőt tartani...


Én is voltam szerető, az 1. kategóriába tartoztam. Hosszabb kapcsolat után jó volt lazítani. Nem vagyok rá büszke, de ez van, megtörtént.

N

2018. dec. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
44%
Tettem ilyet.Hogy miért? Mert beleszerettem,de tökéletesen igazad van.Nálam már elmúlt,örök tanuság
2018. dec. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 A kérdező kommentje:
Köszönöm az őszinte gondolatokat.
2018. dec. 21. 15:16
 19/43 A kérdező kommentje:
Csak szomorú vagyok hogy a nők ilyenek. Egyedül élek, van lakásom, kocsim, minden. Párkapcsolatom és gyerekeim meg nincsenek, de ez nemhogy előny, egyenesen hátrány. A nők néha olyanok mint egy gonosz játék: Ha nincs senkid, leszarnak. Ha van valakid, akkor rádmozdulnak. A hűséges mindig pórul jár.
2018. dec. 21. 15:19
 20/43 anonim ***** válasza:
60%

"Ha vannak olyan nők, akik jelenleg szerető státuszba vannak (ergo hülyítés alatt állnak),"


És mi van, ha a nő nem is akar mást? A háta közepére sem hiányzik éppen valaki, aki igényeket támaszt, komoly dolgot akar? Olyan életszakaszban van, hogy pont megfelel neki alkalmasint egy-egy találka vagy egy közös program és utána szabad?

2018. dec. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!