Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nőknél ez tényleg ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőknél ez tényleg ennyire tipikus eset? Ennyire naivak lennének?

Figyelt kérdés

Komolyan mondom, elképedek néha. Nekem aztán igazán nincs sok nő ismerősöm, de van egy életszituáció, ami már vérlázítóan gyakran fordul elő. Ez a szituáció pedig a következő: Van egy fiatalabb nő (18-28 közötti) és egy idősebb férfi (30 fölött). A férfinek van felesége, gyerekei. A fiatal nőt szeretőként tartja, és folyamatosan azzal hülyíti, hogy őt szereti igazán, a feleségével majd úgyis szakít. Ez megy évekig, aztán legtöbb esetben a végén megunja a szeretőt, és a feleségével marad.


Kérdem én. Az ilyen szerető státuszban lévő nőknek van szemernyi büszkeségük is? És miért az ilyen utolsó féreg férfiakra gerjednek? Normális, hűséges társ nem kell nekik, inkább reménykednek egy hűtlen görény szeretetében. Ezt a szintű naivitást és büszkétlenséget képtelen vagyok ép ésszel feldolgozni. De az ilyen nők nem gondolnak abba bele, hogy még ha össze is jönne nekik az az idősebb férfi, ugyan olyan hűtlen lesz majd hozzájuk is? Ez egyszerű logika. Ebbe bele se gondolnak? Elborítja agyukat a rózsaszín köd, és nem látnak a szaruhártyájukon túl?


Magyarázza meg nekem valaki ezt az egészet. És tényleg, nem egy példából indulok ki. Csak az én ismerőseim között öt ilyen történésről tudok, pedig tényleg nem ismerek sok embert. De szerintem ez nem csak az én környezetemben zajlik, hanem mindenhol, különféle verziókban, de a lényeg ugyan az. Rengeteg ilyen eset lehet.



2018. dec. 21. 13:34
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
6%

Nincs nejem, de hordok karikagyűrűt! KOMOLYAN!


10-ből 7 csaj lekoptat, de a maradék 3, az tényleg ugrik a gyűrűre! Mert tudja, hogy kötetlen, laza, neki is megfelelő dolog lesz kettőnk közt. Igen, a nőknek bejön a nős pasi!

2018. dec. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
Lazits. Jön a karácsony
2018. dec. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 A kérdező kommentje:
31-es, elhiszem. Csak nem értem. Milyen dolgok zajlanak ezekben az agyakban? Annyira szeretném átérezni, csak egy pillanatra. "Becsület? Az mi? Tönkre vágni mások életét? Ez kell nekem!"
2018. dec. 21. 19:48
 34/43 A kérdező kommentje:
És lehet hogy végül én maradok egyedül, de bármikor felvállalom, sőt, pólóra is nyomtatnám: "Talán egy vesztes f**z vagyok, aki egyedül él, de senkit soha át nem vertem, senkinek fájdalmat nem okoztam."
2018. dec. 21. 19:51
 35/43 anonim ***** válasza:
100%

Most komolyan azon vergődsz, hogy vannak nők, akik foglalt hapsikkal múlatják az időt HELYETTED?

Csak tudnám, miért sóvárogsz olyanok után, akiket a nyilatkozataid alapján nem becsülsz semmire.

Nem érted őket? Csodás. Olyan nőt keress, akit megértesz. Igaz, az egód nem tudná így kitombolni magát, de mégiscsak ez lenne a kézenfekvőbb.

2018. dec. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 A kérdező kommentje:
Nem sóvárgok utánuk, csak fáj az a veszteség, az a komoly és tömeges veszteség, amit képviselnek. Tudom hogy nem minden nő ilyen, de előfordulásuknak aránya túl magas ahhoz, hogy békében csak a vállamat megrántsam rá.
2018. dec. 21. 23:37
 37/43 anonim ***** válasza:
100%

Azért ez a tömeges veszteség úgy hangzik, mintha örökre elvesztettük volna ezeket a fiatal nőket. Pedig egy ilyen eset általában csak egy epizód az életükben, pár hónap, esetleg egy-két év. Ennyit egy közepesen rossz, nyíltan felvállalt kapcsolatban is simán elvesztegetnek az elején.

Persze én is tudok olyan esetről, ahol a csaj már több éve vergődik, képtelen kiszállni, de szerintem nem ez a többség.

2018. dec. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
100%
Az illetőnek nem mellesleg pedig kötődési problémái vannak. A többség csak simán naiv és szerelmes, ennyi az egész.
2018. dec. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
Mert ostobák. Majd későn jönnek rá mennyi időt fecséreltek el. Pedig az idő a legfontosabb kincsünk. Nem kapjuk vissza...
2018. dec. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
Savanyú a szőlő, ugye, kérdező? Az hogy a nős pasinak több nő jut, neked meg egy sem, az nem a nők hibája. Nekik a fülük a legerősebb erogén zónájuk. Csak nem harapdálni kell, hanem a megfelelő szavakat duruzsolni bele. A nős férfiakra a Zasszony mellett ragad valamicske tudás a női lélekről, és hogy mikor mit akarnak hallani. Mindössze ezt a tudást kell kihasználniuk a pasiknak. Dr ezt nem csak házasságban lehet begyűjteni. Ha te nem voltál képes megtanulni, az nem a nők hibája.
2018. dec. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!