Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire rombol egy kapcsolato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire rombol egy kapcsolatot hosszútávon az eltérő szexuális igény?

Figyelt kérdés

A párom egy nagyon rendes, intelligens jó ember. Nem vagyok belé szerelmes, de nagyon sokra becsülöm őt, és ő ragaszkodik hozzám, így vele szeretnék maradni.

Ő vágyik a csókomra is, én meg nem.

Gyakrabban vágyik szeretkezni, mint én.

Nagyon jól kijövünk. Én azért maradtam meg mellette, mert olyan embert ismertem meg benne, amilyenre soha nem számítottam.


2010. jún. 28. 11:49
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

Gőzöm nincs, hogy mi kell a szerelemhez.

Ragaszkodó vagyok, és fontosnak tartom, hogy mindenkihez pozitívan álljak, aki ezt megérdemli.

A párom megérdemli. Nagyon is.

2010. jún. 28. 12:23
 12/25 anonim ***** válasza:

Menj a rákba te k*rva.

Akkor b*szasd meg magad valaki mással...

2010. jún. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

Köszi hozzászólásokat.

Le lehet engem szólni, mert azt az embert akivel kölcsönösen értékelni tudjuk egymást és nem azt, aki a hormonjaimat fejre állítja.

Nem érdekel más mit tenne a helyemben, mert egy csökönyös szamár vagyok, és akkor is a saját utamat járom, ha mások azzal nem értenek egyet.

Nem arra keresem a választ, hogy én jól döntöttem , vagy a párom mennyire bolond, hogy elfogadta ezt a helyzetet.

2010. jún. 28. 12:58
 14/25 anonim ***** válasza:
Fogadjunk, te nő vagy, a párod meg az a tipikus jófiú, aki mindent megad, elhalmoz szeretettel. Csak érted él, bókol, romantikázik... Mert ha így van, akkor bizony ráuntál. Nem irígylem a fickót. Mert ebből már semmi jó nem fog kisülni szerintem. :S Nem a jófiúkba szerelmesek a nők, ez biztos.
2010. jún. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

A rossz fiúkat az olyan lányok keresik, akik azt gondolják csak tőlük kaphatják meg a jó szexet.

Szerintem ez nem ezen múlik.


Más.

Ismerek olyat is, aki életében nem volt még szerelmes. (82 éves)

Szerintetek az ilyen ember nem érdemli meg, hogy társa/családja legyen?

Későn ment férjhez, leélte vele az életét, és a mai napig szeretettel gondol rá.

Pedig bizony sokszor tettetett alvást, hogy ne kelljen szeretkeznie a férjével. Ettől ő most rosszabb ember, mint ti, vagy akár én?

Én nem gondolom.

2010. jún. 28. 13:35
 16/25 A kérdező kommentje:

Bocsánat erre nem reagáltam:

A szerelem az, amikor elfogadod a másik ember hibáit ballépéseit is, amiért ha nem lennél szerelmes már háromszor kirúgtad volna az illetőt.

Igen ez jár egyfajta felfokozott érzelmi állapottal, amit a másik, akár a hangjával, a tekintetével, az érintésével, de akár csak egy gondolatban megjelenve is előhozhat.

És ilyenkor félsz elveszíteni a másikat.

2010. jún. 28. 13:42
 17/25 anonim ***** válasza:
Nem a szexre gondoltam, hanem egy jófiú eluntat... nagyon jó melegség meg minden, de unalmas egy idő után, kell néha a vita, a bunkóság.
2010. jún. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

"tia szex nmiatt választotok párt"

ezt irtad te ugyebár

de az leeshetett vna neked is h itt régen nem csak errőla problémárol van szó

2010. jún. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

A páromra nem gondolom, hogy unalmas.

Tisztelem és becsülöm őt.

A szexuális igényeink viszont eltérnek.

A kérdést is erre tettem fel.

2010. jún. 28. 13:55
 20/25 anonim ***** válasza:

Nos akkor a kérdésedre koncentrálva azt mondom: a ti kapcsolatotokon nagyon már nincs mit rombolnia a szexnek.

Valld be, mondd ki hangosan! Ez egy érdekből született kapcsolat. Ahogy mondtad, Te így tök jól érzed magad, semmi gond probléma, ő elfogad, akkor miért keresnél mást, akibe talán beleszeretsz, de nem fogad el? Igazad van. Így kell ez csinálni. ;)

2010. jún. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!