Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire rombol egy kapcsolato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire rombol egy kapcsolatot hosszútávon az eltérő szexuális igény?

Figyelt kérdés

A párom egy nagyon rendes, intelligens jó ember. Nem vagyok belé szerelmes, de nagyon sokra becsülöm őt, és ő ragaszkodik hozzám, így vele szeretnék maradni.

Ő vágyik a csókomra is, én meg nem.

Gyakrabban vágyik szeretkezni, mint én.

Nagyon jól kijövünk. Én azért maradtam meg mellette, mert olyan embert ismertem meg benne, amilyenre soha nem számítottam.


2010. jún. 28. 11:49
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
szánalom a köbön, tuti a pasi vmi pénzes marha a csaj meg a kitartottja, elkényeztetett kis ****
2010. jún. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

figyelj eszedbe se jusson otthagyni a parodat!!!!ez egy periodus a kapcsolatotokban.... minden nonek az az alma,hogy megtalalja elete parjat,aki tenyleg szereti,tiszteli ,megbecsuli es ugy fogadja el ahogy van!!! nagyon keves az,aki igazan megtalalja a parjat,es boldog. ne feledd,h neked is tenned kell valamit,segits neki hogy izgasson fel es h kivantassa magat.

amit rola irtal,abbol latszik h tenyleg jo ember,es hidd el a szerelem kialakul magatol ,idovel.tapasztalatbol beszelek.

csak arra gondolj,mennyi minden jo benne,es ne mind keresd a hibait. probald megtenni amit ker. ne feledd,h akkor amikor terhes leszel,neki is vissza kell fognia magat,nem csinalhat azt,amit akar.szerintem ne hagyd el soha! sok sikert

2010. jún. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
minek tetted fela kérdést ha nem akarod meghallani a válazsokat és csak parasztkodsz?
2010. jún. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm mindenkinek a hozzászólását!

Remélem tényleg nem érzem sosem, hogy egyszer még ez gondot jelenthet.

A párom tényleg nagyon jó ember, és én szeretném, ha boldog lenne velem.

Köszönöm az észrevételeket, tudom, hogy sokan másképp látják ezt a dolgot, nekem a párom tényleg fontos, mert már nagyon rég megfogalmaztam magamban, hogy olyan emberre van szükségem, akivel kölcsönösen el tudjuk fogadni egymást, tisztelni és becsülni.

Nem akarom őt otthagyni, nem egy pénzes ember, de engem ez sosem érdekelt.

Kedves 22:31!

Én 18 éves korom óta nem tartatom el magamat senkivel. Sőt, volt akit én tartottam el, ha csak egy átmeneti ideig is, míg összekapta magát.

Én társat kerestem, nem másik szülőt...


Kedves 22:50!

Nagyon köszönöm a biztatást!

Igazad van, egy kapcsolatért mindkét félnek tennie kell!

Köszönöm, én igyekszem keresni a megoldásokat!

2010. jún. 29. 09:50
 25/25 anonim ***** válasza:
ok bocsi de annyira nem tudlak megérteni...
2010. jún. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!