Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden párom elhagy, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden párom elhagy, mert szorongó és unalmas vagyok, mit tehetnék ez ellen?

Figyelt kérdés

Alapjában nagyon szorongó természetem van, sokszor nem merek megnyilvánulni, mert hülyén érezném magam! Emiatt nem nevetek, nem gesztikulálok, és amiket gondolok azokat sem merem sokszor kimondani, mert azon agyalok, hogy a másik hogyan fogadná! Ha ezt elképzeltétek, akkor rájöhettetek, hogy emiatt elég unalmas a társaságom! No duma, no inger a másik fél számára és pár hónap után hanyagolnak. Nincsenek igazából barátaim se

Emellett nagyon kevés dologért tudok lelkesedni, és szívből örülni neki! Ami szintén rossz pont, mivel így nem tudunk olyan programokat szervezni, amit mind a ketten élvezünk!

Hogyan lehetne fejleszteni a személyiségemet, oldani a szorongásaimat??


Pár hónapon belül szeretnék eljárni pszichiáterhez! Volt már, aki ezekkel a problémákkal küzdött, és segített neki? Vagy könyveljem el magamba, hogy fogyatékos vagyok, mert nem lehet ellene tenni semmit?


34/F



2019. jan. 3. 00:23
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
65%
Ne másoknak akarj megfelelni, hanem önmagadnak. Légy olyan, hogy jó érzés legyen tükörbe nézni, a többiek véleménye meg nem fontos.
2019. jan. 3. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Le merném fogadni, hogy a szüleid sosem figyeltek rád igazán, folyton rádszóltak hogy maradj csendben, nem dícsértek, nem bíztak benned, nem adtak önbizalmat.
2019. jan. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
köszi az eddigi válaszokat, majd próbálkozok!
2019. jan. 3. 12:00
 14/23 anonim ***** válasza:
67%
Azért írtam a maximalizmust, kérdező, mert nagyon sok szorongós embernél a meg nem felelés érzése arra (is) visszavezethető.
2019. jan. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
értem, elfogadható magyarázatnak tűnik, köszi hogy megosztottad! Valóban van bennem másoknak megfelelni akarás, és sokszor úgy érzem, hogy senkinek nem vagyok jó! A kérdés már csak az, hogy sikerül-e ebből megváltozni!
2019. jan. 4. 00:50
 16/23 anonim ***** válasza:
Kérdező, bármilyen furának is hangzik, nem az a dolgod, hogy mindenkinek jó legyél. De azt hiszem, jobb, ha a szakemberrel beszéled ezt meg, én ugyanis nem vagyok az, és nem akarok marhaságokat írni, és ezzel akaratlanul kárt okozni.
2019. jan. 5. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
52%
A helyedben elsősorban inkább kineziológust keresnék.
2019. jan. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Rád van írva, mint mindannyiunkra, milyen a lelkivilágod belül. Minél jobban megszereted magad,minél jobban teszel az előítéletekre, annál boldogabb lehetsz.
2019. jan. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 Nmpn86 válasza:

A szorongó, zárkózott ember sajnos nem népszerű a nőknél. Pedig nem ő választotta ezt az életet, a társadalom mégis lenézi, vagy néha előfordul hogy gyűlöli őket, azért amik.

Én is küzdök ezzel, és rájöttem, hogy tényleg nincs más megoldás, mint kihúzni és nem sajnáltatni magam.

Van egy jó hírem: egyáltalán nem vagyunk fogyatékosok, és teljesen normális az amik vagyunk. Csak van egy társadalmi norma, amibe nem illünk bele. Ennyi.

Egy biztos! Otthon a legjobb, de ki kell mozdulni a komfortzónából. Ezért én azt tervezem, hogy el fogok járni fitnessterembe. Nem csak mozogni, hanem olyan emberek között lenni, akikkel egy valamiben legalább közös az érdeklődési körünk. Ha látják, hogy szívvel csinálom, akkor az szimpatikus lehet nekik, és ezzel már nyert ügyem lehet, hogy én is a szorongásom leküzdhessem. Oda járnak nők is, és így sose lehet tudni kit ismerek meg! :)

Hát ez lenne az én tervem. Hasonlót javaslok neked én is. Nem hiszem, hogy kellene neked az a pszicho doki. :)


Hát, akkor sok sikert!

2019. jan. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Nem mondom,hogy rossz 5let pszicholóushoz vagy más szakemverhez járni. De a lelki baj nem olyan,mint a csont törés,hogy 6 hét gipsz és összeforr. Itt 99%ban rajtad múlik minden.

Amiktől félsz: Ha el tudod képzelni,meg tudod valósítani. Amikor én jártam pszichológushoz sok elképzelős gyakorlat volt.

2019. jan. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!