Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden párom elhagy, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden párom elhagy, mert szorongó és unalmas vagyok, mit tehetnék ez ellen?

Figyelt kérdés

Alapjában nagyon szorongó természetem van, sokszor nem merek megnyilvánulni, mert hülyén érezném magam! Emiatt nem nevetek, nem gesztikulálok, és amiket gondolok azokat sem merem sokszor kimondani, mert azon agyalok, hogy a másik hogyan fogadná! Ha ezt elképzeltétek, akkor rájöhettetek, hogy emiatt elég unalmas a társaságom! No duma, no inger a másik fél számára és pár hónap után hanyagolnak. Nincsenek igazából barátaim se

Emellett nagyon kevés dologért tudok lelkesedni, és szívből örülni neki! Ami szintén rossz pont, mivel így nem tudunk olyan programokat szervezni, amit mind a ketten élvezünk!

Hogyan lehetne fejleszteni a személyiségemet, oldani a szorongásaimat??


Pár hónapon belül szeretnék eljárni pszichiáterhez! Volt már, aki ezekkel a problémákkal küzdött, és segített neki? Vagy könyveljem el magamba, hogy fogyatékos vagyok, mert nem lehet ellene tenni semmit?


34/F



2019. jan. 3. 00:23
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

Én is a sportot javaslom, céltudatos, megoldásokról táltos leszel több önbizalommal!

Az a lényeg, hogy önmagához képest fejlődj!


A sport feltölt, boldogabb leszel, témát és programot ad!


Hajrá!!!!!

2019. jan. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
köszi!
2019. jan. 7. 23:16
 23/23 anonim ***** válasza:
Nálam is játszott az életemben a szorongás. Eleinte el voltam vele,aztán már annyi rossz dolog történt az életemben, hogy ez a szorongás felerősödött, olyannyira,hogy nem bírtam létezni. Elmentem pszichiáterhez és kaptam stimuloton 50 mg os tablettát és kerekestül meg változott az eletem. Sokkal turelmesebb lettem az emberekkel,meg merek másoknak nyílni, a kommunikáció is sokkal jobban megy, és a munkámban is jobban teljesítek.
2019. jan. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!