Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon kilátástalan a jövőnk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon kilátástalan a jövőnk?

Figyelt kérdés

32 éves nő vagyok, a férjem 44 éves.

Úgy éreztem mindig is, hogy Ő az életem szerelme. Hatalmas szerelemmel, örömmel, tele szép kilátásokkal kezdtük a kapcsolatunkat. 4 teljesen sikertelen lombikon vagyunk túl. 13 egészségesnek tűnő megtermékenyített petesejtemből egyetlen egy sem indult osztódásnak, nem lett embriónk. Az orvos szerint nagyon nagy eséllyel a férjem hibája miatt, de ő sem tudta megmondani biztosan.

Ez engem annyira elszomorított, hogy teljesen depresszióba estem. Kisírtam a köldökömet is már, és teljesen kikeltem önmagamból. Olyan dolgokat csinálok, mint előtte soha...

Unszolásomra a férjem csináltatott egy spermium fragmentációs vizsgálatot az Istenhegyi géndiagnosztikai központban, de az sem adott választ a miértjeinkre.

Genetikai vizsgálaton is voltunk, és egyikünknél sem találtak semmi problémát.

Ő már ott tart, hogy neki már a gyerek nem is ajándék, így már neki nem is kell, meg amúgy is túlnépesedés van, etc...

Ezzel ő el is intézte. De én már annyira megőrültem, hogy akár félre is lépnék, hátha teherbe esek, vállalnám egyedül is akár....

Tényleg nagyon mélyen vagyok most...

Teljesen megromlott a kapcsolatunk is, folyton gyaláz és cinikus velem. Soha nincs már egy dícsérő szava sem, hiába csinosítom ki magam.

Sokszor olyan önfejű, kierőszakolja a bocsánatkérést a semmiért, de neki még az sem elég ha bocsánatot kérek! Elmondatja velem nagyon sokszor, már sírva, könyörögve kérek bocsánatot, neki sokszor még az sem elég! Már hetek óta nem volt szex, pedig nagyon kívánnám.

Teljesen beteg vagyok, és szégyenkezem. Pszichológushoz nem tudok elmenni.


2019. jan. 6. 01:14
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem tipikudan abba a csapdába csúsztál bele,hogy annyira akartad a gyereket,ami nem jött össze,hogy halálra szekáltad a férjed.Aminek az lett az eredménye,hogy elege lett belőled,mert nem férfiként,hanem valami selejtként állítottad be,meggyanusítva,hogy csak az ő hibája amiért nincs gyerek.Bár nem bizonyított,hogy ő a felelős,Te mégis inkább rá hárítod a kakit,mert így sokkal kényelmesenbbb.Hol van/volt itt az általad említett nagy szeretet,megbecsülés,összetartás és kitartás,amit érzel/éreztél.Én nem csodálkozom,hogy így viselkedik veled.A mentálisan beteg éned kikényszeríti belőle ezeket a reakciókat.Szerintem nektek jobb lenne külön.
2019. jan. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
96%

Nagyon sok meddő pár van, sajnos egyre több. Vannak, akik együtt tudnak élni ezzel, és vannak, akiknek tönkremegy emiatt a kapcsolatuk.

Egy párkapcsolati krízishelyzetben vagytok. Ezt vagy megoldjátok közösen, vagy elválnak útjaitok. Azt írod, nem tudsz elmenni pszichológushoz. Szerintem pedig muszáj elmennetek egy párkapcsolati terapeutához, már ha egyáltalán akartok még valamit egymástól.

Ez a vádaskodás, a külső segítség elvetése is része lehet ennek a krízisnek. Ha ezen nem lendültök túl és nem vesztek igénybe szakértői segítséget, akkor szerintem rövidesen válás lesz a vége.

2019. jan. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem meg az a selejtes aki otthon ül csak és gyártja a gyerekeket, semmit nem tesz hozzá a közösséghez csak a bolygót pusztítja.

Kérdező, nem véletlen nem esel teherbe, így a legjobb, tönkre tennéd szegény gyerek életét.

Keress magadnak valódi életcélt!

2019. jan. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
38%
Egyébként ez nem krízis. A krízis pl az, hogy omlik össze a gazdaság, vagy hetente történik valami természeti katasztrófa, vagy hogy Afrikában éheznek. Az hogy valaki nem tud szülni, nem krízis, csak egy állapot. Ennyi. Aki ezt ennyire tragikusan éli meg, nem alkalmas az életre. Lehet lepontozni mint mindig.
2019. jan. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Haha,lehet nem krîzis,de ő annak éli meg.😃A legnagyobb világfájdalma,magasan tesz az éhező afrikai gyerekekre is.
2019. jan. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Nem csesztettem a férjem halálra(!) Mikor összeházasodtunk, már akkor tudtuk hogy ő miatta biztos nem lehet spontán módon teherbe esnem. Azért mentünk lombikra. És rengetegen így csinálják, csak sikerülnie is kéne. De nekünk azt mondta az orvos, hogy semmi értelme tovább csinálni, mert belőlünk nem fakadt még élet, és 20 éve nem látott ilyet.

Szívesen beszélnék egy Istenhegyi klinikán dolgozó genetikussal, hogy engem hogyan lehetne még kivizsgálni. De a férjem már erre sem hajlandó. Pont hogy ő hibáztat engem.

2019. jan. 6. 12:06
 17/21 anonim ***** válasza:
61%
Jah tudta a férjed,csak arra nem számított hogy ekkora ügyet fogsz csinálni belőle,és hogy sehol máshol nem keringenek a gondolataid csak a gyerek körül,ami nem lehet.Az utolsó íràsodban is az Istenhegyi orvosokról beszélsz megint.Szerintem a lètező összes orvost és embert kikérdezél.De semmi más nincs ami foglalkoztatna.Szóval rendesen kikergetted a világból.
2019. jan. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
20%
Téged hibáztat. Mert a férjed is selejtesnek gondol,mint az 57 % uriember és a pasik 90% persze ha lenne gyerek ezek lépnénelk le leghamarabb a meló elől.. Ezeken gondolkozz el,és férfit kell keresni vannak otthon is csak kevesen,jobb ha nem kinzod m,agad ezért a pasiért,ne lepodj meg ha kidrerul csinált gyereket csak másnak balkézről,. Ha tudta h nem eshetszt teherbe minek vett el?
2019. jan. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
#2-eske, a patetikus jelentésére guglizz rá. Mielőtt még olyan szavakkal próbálod magad értelmiséginek feltüntetni, amiknek nem tudod a jelentését.
2019. jan. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

14-es! Nem szokásom oltani, de te lehet, tényleg eltévedtél!

Ez a FELNŐTT párkapcs. kategória, nem a tinirovat.

Ez nem krízis???

Afrikai éhezés, világválság? :D

Hálás lehetsz, hogy nincs ilyen problémád, mint a kérdezőnek.

2019. jan. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!